Otwarte beta testy nowej bijatyki.

Bijatyki 2D mimo upływu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Czy zawdzięczają to rozbudowanemu systemowi gry, czy też ponadczasowej grafice? Z pewnością coś w tym jest, sprawdź sam!

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bati
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 69
Rejestracja: 09-04-2008, 18:49
Kontakt:

Otwarte beta testy nowej bijatyki.

Post autor: Bati »

First2Kill
Wersje beta F2K mozna sciagnac tu
http://wyslijto.pl/plik/249gbcjb9o

Kilka slow wstepu,
Gra ta nie jest standardowa bijatyka w ktorej cisniemy ultra-hiper combosy, opiera sie za to na wyczuciu odleglosci i na majnd gejmach :P
Przed rozpoczeciem przeczytajcie plik readme, znajdziecie tam klawiszologie i podstawowe zasady gry.

Po krotce, wygrywa ten kto pierwszy kopnie przeciwnika (ala divekick), ale nie sprowadza sie tylko do tego. W grze sa 3 rodzaje atakow:
- Fireball (projectile)
- Kopniecie ktore jest antiairem
- Kopniecie z wyskoku

Jedno kopniecie konczy runde. Trzy trafione fireballe koncza runde.
Jedyny tryb to VS.

I na koniec najciekawsza informacja:
Gre zrobilem ja razem z moja dziewczyna :P
Prosze Was o przeprowadzenie malych "Beta testow".
Wszystko co do tej pory zostalo zrobione, moze ulec zmianie (oprocz podstawowych zasad, chce zostac przy trzech atakach), takze jezeli macie propozycje co do grafiki, animacji, dzwieku, systemu, piszcie tutaj. Jezeli uwazacie ze fireball jest za szybki, piszcie, jezeli antiair jest za wolny, piszcie.
Chce zebrac jak najwiecej opini i pomyslow co mozna by usprawnic i zmienic.

O niektorych niedociagnieciach wiem, o innych nie, wiec piszcze jezeli znajdziecie jakakolwiek nieprawidlowosc.

+ Rozeslijcie linka do znajomych graczy, zalezy mi na jak najwiekszej liczbie testerow i ich opiniach.

Ostatnia rzecz - nie oczekujcie cudow po obecnej wersji :P Jest to moja pierwsza gra, ktora zostala zrobiona w expresowym tempie, ale tak jak napisalem wczesniej, chce ja usprawnic.



Wersje beta F2K mozna sciagnac tu
http://wyslijto.pl/plik/249gbcjb9o
Flamingo KUR*A!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bijatyki 2D”