Pytanie o turnieje

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Bukorl
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 10-07-2014, 23:03

Pytanie o turnieje

Post autor: Bukorl »

Hej! Z góry przepraszam, jeśli umieszczam ten temat w złym miejscu, ale jest późna godzina, ja tu jestem nowy i nie za bardzo chciało mi się dłużej szukać odpowiedniego miejsca na tego typu sprawę.

No więc zacznę od tego, iż kilka lat temu byłem na turnieju Tekken 5 w Górze Kalwarii. Z tego, co pamiętam, to zabrakło mi 1 wygranej do wyjścia z grupy. Obecnie, jako że są wakacje, pomyślałem sobie, czy by nie spróbować znowu swych sił w jakimś innym turnieju. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że teraz nikt już raczej nie organizuje zlotów w takie gry, jak Tekken 5 czy SCIV. Ja posiadam bardzo dużo różnych konsol (w tym zarówno PS3, jak i X360 - lecz nie mam jeszcze tych next-genów). Z bijatyk mam m. in. Mortal Kombat na PS3 (to chyba jest dziewiątka - ta ostatnia, w każdym razie), Dead or Alive 4 na X360 i oczywiście Tekken 6 oraz Soul Calibur V, obie na X360. Czytałem trochę na necie i widziałem, że niedawno odbyły się mistrzostwa Polski w SCV i też jakiś turniej w Tekkena 6. Zastanawiam się, czy może z racji tego, że idzie lato no i wakacje za pasem (w sumie, to już trwają ;p), nikt nie ma w planach zorganizować jakiegoś następnego turnieju w Tekkena 6 albo SCV. Obecnie mamy lipiec, ale jeszcze jest sierpień, a może coś się we wrześniu szykuje. Wiem, że z takim wyprzedzeniem raczej się takich newsów nie ogłasza publicznie, co nie zmienia faktu, że może np. jakiś turniej jest regularnie organizowany w sierpniu, a ja o tym niekoniecznie muszę wiedzieć.

Od razu dodam, iż ja nie gram online, bo nie stać mnie wydawać kasę na Xbox Live, gdzie walki lagują i nie da się normalnie grać (grałem trochę w Tekkena 6 i nabiłem "Mastera" Paulowi bodajże, ale na tym skończyłem).
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Pytanie o turnieje

Post autor: TeeVar »

Wakacje to okres posuchy prawie wszędzie. Najbliższy poważny turniej (TTT2) dopiero w październiku na PGA. Organizatorem jest TekkenTEJ. Jak będą jakieś konkretne informacje to na pewno pojawią się na stronie. Oprócz tego można popatrzeć co się dzieje na konwentach anime. Czasami są organizowane jakieś turnieje a na pewno na większości jest jakiś game room.

Czasami są organizowane tury ale ze względu na słabe rozreklamowanie informacja pojawia się zbyt późno lub wcale.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Bukorl
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 10-07-2014, 23:03

Re: Pytanie o turnieje

Post autor: Bukorl »

No właśnie ja jestem studentem i mam czas do października, a ponadto TTT2 mnie nie interesuje, ponieważ nie mam tej gry i nigdy w nią nie grałem. Tak, jak napisałem - jedyne co w chodzi w grę, to Tekken 6 oraz SCV. W każdym razie wielkie dzięki za odpowiedź.
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Pytanie o turnieje

Post autor: HiKrush »

Primo - napisz skąd jesteś.
Secundo - we wrześniu turniej w TTT2 i SF4 w Białymstoku.
Tertio - tuenieje są zwykle w weekendy, więc studia w niczym Ci nie przeszkadzają. Chyba, że jesteś zaoczny, to problem.

No.
Bagiety już jado
Bukorl
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 10-07-2014, 23:03

Re: Pytanie o turnieje

Post autor: Bukorl »

@HiKrush, właśnie trafiłeś w samo sedno, bo ja jestem zaoczny ;/. Tak, jak pisałem - interesuje mnie tylko ZWYKŁY Tekken (tj. 5, 6) oraz Soul Calibur (najlepiej V albo IV). Dużo lat minęło od tamtego czasu (to chyba też był TekkenTEJ, jeżeli dobrze pamiętam, ale grało się tam w Tekkena 5 na PS2) i mam nadzieję, że teraz może lepiej by mi poszło i chociaż wyszedłbym z grupy :P.

Ps. Chyba Mashter wtedy to organizował, jeżeli ktokolwiek kojarzy kogoś o takim nicku :P.
Pps. Jakie to ma znaczenie, skąd jestem? Najwyżej bym dojechał. Mogę najwyżej napisać, że jestem z pomorskiego...
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Pytanie o turnieje

Post autor: TeeVar »

Era T5/T6 już minęła. Teraz liczy się tylko TTT2. A i on szybko pójdzie w niepamięć w momencie wydania T7, TTT3 lub TxSF (o ile będzie podobna systemowo).
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Bukorl
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 10-07-2014, 23:03

Re: Pytanie o turnieje

Post autor: Bukorl »

@TeeVar, OK, to, że T5 minęło, to rozumiem, ale T6!? Przecież jeszcze niedawno chyba był jakiś turniej w tę grę, więc o co chodzi O_o?
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Pytanie o turnieje

Post autor: TeeVar »

Jeżeli chodzi ci o ten tur co był w Gliwicach, no cóż, organizował go sklep i osoby nie mające raczej pojęcia co jest teraz na czasie. Turów w T6 już nigdzie nie ma, nie ma znaczenia czy to Polska czy inny kraj.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Bukorl
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 10-07-2014, 23:03

Re: Pytanie o turnieje

Post autor: Bukorl »

@TeeVar, OK, jeśli jesteś taki aktywny na tym forum, to może możesz mi odpowiedzieć na mojego posta, którego wstawiłem w tym temacie? Człowiek, który stworzył ten temat chyba tam nie zagląda ;/.
EDIT: OK, a co, jeśli chodzi o SCV? Tylko te mistrzostwa Polski i Impact? Rozumiem, że nie jest to popularna gra, ale nikt nic nigdzie :P? Sorry, że tak "atakuję" tymi pytaniami...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”