Odpowiedz do tematu
Gran Turismo, Colin McRae 2 Online?
Autor Wiadomość
Zabiel 
Master of the Shakers

Wysłany: 28-07-2006, 21:18   

Adriankiller napisał/a:
twist metal nie lubie ale vigilante 8 to jest genialna gierka chcial bym w nia kiedys zagrać na necie

masz racje vigilante to zajebista gierka może niedługo zagramy :)

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 29-07-2006, 06:35   

jesli chodzi o serie Twisted Metal to zdecydowanie dwojka jest najlepsza . gralem we wszystkie czesci i nawet black na ps2 nie byla w stanie przebic dwojki takze jesli graliscie chocby w jedna z czesci i wam sie podobala to mozecie smialo zglaszac swoja chec grania online

a co do vigilante to przyznam szczerze ze choc slyszalem ze gierka nawiazuje conajmniej rowna walke z TM to jednak nie mialem okazji w nia nigdy zagrac takze jesli znajdziecie odpowiedni obraz z checia nastawie sie na niemaly spar :)

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

czit 
Grand Master

Wysłany: 29-07-2006, 08:30   

do wszystkich wymienionych tutaj tytułów warto jeszcze dodać :
championship motocross
kiler loop - gralem tylko w demo ( fula nie moge znaleźć ) i bylo zajefajnie
ridge racer type 4

proponuje zebrac tytuly wszystkich wynienionych gieri i zrobic ankiete ( to do tych co mają władze na forum :] )

Jo-Jo 
Grand Master
Lone Wolf

Wysłany: 29-07-2006, 12:00   

Wiem, że to nie na temat wyscigówek....ale ja bym proponował jeszcze Capcom vs SNK :]

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun

Dismaster 
Grand Master

Wysłany: 29-07-2006, 16:12   

A ja WWF Smackdown 2 jest zajebista i mozna grac w 2,3 i 4 :D a pozatym jest latwa do ogrania i nie trzeba spedzac przy niej tyle czasu co np. TK a imprezka jest super z taka gra ponadto mozna sie nawalac poza ringiem np. w garderobie :] . POwiedzcie nie bylo by fajnie sobie pograc w cos takiego po sieci ??? :hyhy:

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL

Wysłany: 29-07-2006, 17:17   

Jeśli chodzi o wyścigi online to ja byłbym za Colinem 2 (Arcade Mode :) ) i może NFSU? Z tym że to obie raczej na PC. Na PSX to z wyścigów grałem w sumie tylko w Ridge Racer Type 4.

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 30-07-2006, 20:18   

Z Samochodówek to bym zagral w GT2 (zeby grac multiplayera trzeba miec specjalna plyte) i w Colina 2

A tak wogole to najlepiej tak jak Dismaster mowil ;] w WWF SmackDown 2 ;]

Mati 
Elite player

Wysłany: 07-08-2006, 08:42   

Ja mam takie przeczucia, że GT1,2 nie pojdzie, poniewaz gra na 2 to podzielony ekran i nie dosc ze wysyłamy pakiety jak jedziemy to jeszcze pobieramy pakiety patrząc na przeciwnika wiec moze się troche ciąć!!!

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL

Wysłany: 07-08-2006, 09:38   

Że się tak wyrażę: BS. Każda gra działająca na emu ePSXe i wykorzystująca Kaillerę działa tak samo. Plugin przesyła przez sieć nie pozycję zawodnika, samochodu itp. tylko ruch kontrolera. A więc nie ma różnicy czy to Tekken, czy samochody. Gra będzie działać tak samo.

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Mati 
Elite player

Wysłany: 07-08-2006, 10:19   

skoro tak uważasz ja tylko mialem przypuszczenia co do takiej mozliwosci, ale dziekuje ze mnie poprawiles. PEACE!!!

Pattrick 
Grand Master

Zagram w: TB, Tekken 7, Skullgirls
Wysłany: 07-08-2006, 12:18   

Ja Proponuje jeszcze Moto Racer 2 i 3 a , także za Gran Turismo 2 (choć wiadomo że Epsxe jest do ...)

Mati 
Elite player

Wysłany: 10-08-2006, 07:20   

_Action_ napisał/a:
Z Samochodówek to bym zagral w GT2 (zeby grac multiplayera trzeba miec specjalna plyte) i w Colina 2

Nie trzeba specjalnej CD, chyba ze CD z Arcade nazywasz specjalną, GT2 jest na 2CD:
- Arcade
- Kariera
Niestety tylko na tej pierwszej mozna grac w 2 playerów.

[ Dodano: 2006-08-25, 10:45 ]
Ja jestem za turniejem w GT... przemyslalem to jakis czas i doszedłem do wniosku ze turniej w GT byłby bardziej rozbudowany jezeli jest to mozliwe. Chodzi o to ze grajac w GT2 Kariera robimy swoje ulubione Autko, robiąc turniej a mianowicie ranking ktory podzielony byłby na grupy:
50-100km
101-200km
201-300km
301-400km
401-500km
501-600km
601-700km
701-800km

w zaleznosci jakie autko sobie zrobimy scigac bedziemy sie w przedziale w zaleznosci jaka moc ma nasze Auto. (masło maślane:D) wiec tak robimy naszą czarną strzałe na CD Kariery a scigamy sie na CD Arcade. Tylko nie wiem czy nie byłoby OOS jezeli kazdy posiada innego save chyba ze ktos zrobi save z całą licencją wyscigami:P i wtedy kazdy bedzie na tym save robił własny samochód!!! Pomyślcie np. wyscig 301-400km ktos gra jakąs Supra a drugi np FireBirdem z 67roku:D Ażłeżka sie zakręca jak przypominam sobie gre GT z takimi samochodami:). Jeżeli nie to ten tryb rozgrywek byłby bardzo popularny w polsce wielu chętnych. Aha zapomnialbym, samochody ktore biorą udział w turnieju nie mogą zostac kupione odrazu ztuningowane poprostu kupujemy Auto z salonu i robimy z nim co chcemy. Gotowce nie biorą udział bo wiadomo ze są ustawione lepiej niz te nasze.

Sevopu 
Student

Wysłany: 08-10-2006, 02:25   

GT2 mozna było by zrobić liste wszystkich licencji i pobijać rekordy ich dowodem tego były by screeny albo nagrania całego przejazdu, ale mniejsza z tym Smackdown 2 Ja chce w to grać przez siec i nic mnie to nie obchodzi....

CalopS 
Student

Wysłany: 24-03-2007, 11:23   

Ja jestem chetny na GT2 z pomyslem na przedzialy mocy XD tak wiec jak cos to pisac do mnie jakis race albo cosik. Wlasnie tez niewiem jak z tym save bo kazdy ma swoje auto i co niektorzy dyliyzansy na swoich ustawieniach [vide me] Samochody z licencji tez nie wchodza w gre? Bo przeciez to nie sa auta kupione tylko ciezko wyharowane

mazurkorn 
Master of the Shakers

Wysłany: 24-03-2007, 20:34   

GT2 rulez!!!!

rowniez popieram turniej GT2, tutaj szanse mialby praktycznie kazdy kto gral w jakas samochodowke (btw: a kto nie gral w GT?)
takze czekam z niecierpliwoscia na dalszy rozwoj sprawy :)