Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Jestem w szoku

Post autor: Bury »

Witam! Ile to juz lat minelo.. -)
Chyba nie moglem sobie wyobrazić lepszego momentu do powrotu na forum jak Tekken 7 na PC, dodam ze dowiedziałem sie o tym fakcie.. wczoraj! Szybkie odwiedziny forum,walka z hasłem ! ( kto pamieta haslo po 3-4 latach) i ten piekny news, turniej Tekkena 7 na PC! Lece do sklepu, zobacze "z czym to sie je" i na pewno sie zapisze.
Wybaczcie za spam ale nie mogłem sie powstrzymać. Pozdro dla calej ekipy.
Turles117
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 75
Rejestracja: 08-09-2012, 21:11
Lokalizacja: Szczytno
Ogrywam: Mortal Kombat 9 , Tekken Tag Tournament 2 , Tekken 7
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Turles117 »

Widow tylko ty nie kumasz jednej rzeczy ze jeśli hostujesz lobby to zawsze pokazuje Ci ze masz 5 kresek a u przeciwnika jest pokazywane normalnie ile ma wiec to nie jest dobry pomysł.Dobry pomysł to po prostu niech każdy zgłasza lagi jeśli je ma z przeciwnikiem , i nie zwalam na ciebie tylko Ci próbowalem normalnie to wytłumaczyc jak dorosłemu człowiekowi na facebooku argumentując wypowiedz screenami gdzie ludzie masowo narzekaja na online i o imput lagu prawie 7 framów a Ty zamiast przeczytac zablokowaleś mnie nie odpisujac ani słowa. Online jest kiepski w tekken 7 a lag zawsze był jesli lag Ci przeszkadza napisz do namco i do Harady oni sa za online odpowiedzialni nie ja . I nie odwracaj kota ogonem ze to ja zwalam na twój internet bo to Ty pierwszy zarzucileś mi ze mam net slaby po przegranej walce piszac żebym sobie wreszcie neta naprawił , masz zaniki pamieci ? mam tu nasza walke wrzucic wraz z Tym co do mnie napisałes po walce ? Jak pisałem wcześniej przeszkadza Ci lag to nie graj online bo lag zawsze byl jest i bedzie , graj offline tam lagu nie bedzie . Kreliana juz o Tobie poinformowalem spróbuj mi tylko nabluzgac po walce jak na innym forum '' Ze mózg zgubilem '' itp lub cos podobnego to poniesiesz konsekwencje w postaci usuniecia z turnieju . Z Toba to nawet porozmawiać po ludzku nie idzie jak z dorosłym bo tylko bluzgasz uciekasz z lobby i blokujesz jesteś głuchy na argumety , jak male dziecko ''Turles ma słabego neta nie umie grać i juz argumenty i rozmowa nie dociera nic . Zobaczysz ze tylko Tobie bedzie ze mna lagowac jakoś nikt sie nie skarżył a gralem z kazdym graczem z tego turnieju juz i ogólnie z ponad 500 graczami z mojej listy znajomych i tylko Tobie cos nie pasuje masz kompleks czlowieku wypisz sie z tego turnieju i nie rób cyrku jak ostatnio raza w moim turnieju ktory organizowalem w ttt2. Ja nie mam nic do ukrycia jesli chodzi o net moge podac usługodawce paramentry jakie mam modem z jakiego korzystam i robic test lacza przed kazdym meczem ktory pokaże ze z moim netem ok wszystko .
eustachy
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 27-07-2008, 12:50
Ogrywam: Gre xD
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: eustachy »

cos wiadomo o losowaniu tabelek kto z kim gra ? :) btw. zes sie rozpisal Turles :D
:P
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Widowmaker.PL »

Turles117 pisze: Online jest kiepski w tekken 7 a lag zawsze był jesli lag Ci przeszkadza napisz do namco i do Harady oni sa za online odpowiedzialni nie ja .
Uderz w stół a.... :)

Po pierwsze: lobby, w którym miałem nieprzyjemność z tobą "grać" hostował Kamil, ja miałem 5 pasków a ty 3, więc pomyśl jeszcze raz. Nie tłumacz swojego słabego neta native input lagiem, czy jak ty to mówisz "lag inputem". Gdybym nie nacisnął "x" z rozpędu po walce z Kamilem (nie zauważyłem, że ktoś dołączył do lobby) to nawet nie zaczynałbym z tobą meczu tylko bym od razu wyszedł bo granie na twoim połączeniu nie ma sensu. Pytałem Woochiego, również miał z tobą lagi.

Po drugie: wczoraj grałem z Kamilem dobrą godzinę i połączenie było idealne, jak w sumie z każdym moim znajomym. Nawet z randomowymi scrubami na rankach mam lepsze połączenie.

Po trzecie: nie jesteś odpowiednią osobą do poruszania tematu kultury osobistej, jak słusznie zauważyli użytkownicy w tym temacie: http://www.tekkenpro.pl/forums?m=posts&q=10
Dodatkowo, udajesz głupka pod nickiem Radamantys.
Turles117 pisze: mam tu nasza walke wrzucic wraz z Tym co do mnie napisałes po walce ? Jak pisałem wcześniej przeszkadza Ci lag to nie graj online bo lag zawsze byl jest i bedzie , graj offline tam lagu nie bedzie . Kreliana juz o Tobie poinformowalem spróbuj mi tylko nabluzgac po walce jak na innym forum '' Ze mózg zgubilem '' itp lub cos podobnego to poniesiesz konsekwencje w postaci usuniecia z turnieju .
Spoko, wrzucaj co masz, ja mogę zacząć: Obrazek

Tyle w temacie. Dostałeś bloka z powodu wszystkich wymienionych wyżej powodów, jak również z powodu tego, że mi spamujesz tysiącem bezsensownych wiadomości nie mających związku z tematem, więc nie żal się z tego powodu na forum.

Przepraszam za offtop, więcej nie będę podejmować dyskusji z użytkownikiem turlesem.
ZzackK
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 26-02-2006, 12:04

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: ZzackK »

Dumian pisze:Zazwyczaj lagger laguje też innym graczom, dlatego takie przypadki warto zgłaszać na bieżąco na forum, w ten sposób można zidentyfikować kto jest winny i np. wpisywać walkowery na tej podstawie. Jeśli kilka osób przerwało walki z danym graczem z powodu lagów to wszystko jest jasne. Screeny z ilością kresek to też dobry pomysł. Jak dojdzie do takiej sytuacji to będziemy rozstrzygać, do tej pory raczej nie mieliśmy w turniejach sytuacji bez wyjścia ;).
Nie wiem jak jest w przypadku PS4, ale w wersji na PC status i stan między dwoma graczami jest wyświetlany na bieżąco w prawym dolnym rogu, a w pokoju sesji jest wyświetlany status i stan łącza indywidualnie, przez co ładnie widać na bieżąco kto ma problemy z internetem.
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Widowmaker.PL »

ZzackK pisze:
Dumian pisze:Zazwyczaj lagger laguje też innym graczom, dlatego takie przypadki warto zgłaszać na bieżąco na forum, w ten sposób można zidentyfikować kto jest winny i np. wpisywać walkowery na tej podstawie. Jeśli kilka osób przerwało walki z danym graczem z powodu lagów to wszystko jest jasne. Screeny z ilością kresek to też dobry pomysł. Jak dojdzie do takiej sytuacji to będziemy rozstrzygać, do tej pory raczej nie mieliśmy w turniejach sytuacji bez wyjścia ;).
Nie wiem jak jest w przypadku PS4, ale w wersji na PC status i stan między dwoma graczami jest wyświetlany na bieżąco w prawym dolnym rogu, a w pokoju sesji jest wyświetlany status i stan łącza indywidualnie, przez co ładnie widać na bieżąco kto ma problemy z internetem.
No użytkownik turles nie widzi :)
ZzackK
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 26-02-2006, 12:04

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: ZzackK »

Widowmaker.PL pisze:
ZzackK pisze:
Dumian pisze:Zazwyczaj lagger laguje też innym graczom, dlatego takie przypadki warto zgłaszać na bieżąco na forum, w ten sposób można zidentyfikować kto jest winny i np. wpisywać walkowery na tej podstawie. Jeśli kilka osób przerwało walki z danym graczem z powodu lagów to wszystko jest jasne. Screeny z ilością kresek to też dobry pomysł. Jak dojdzie do takiej sytuacji to będziemy rozstrzygać, do tej pory raczej nie mieliśmy w turniejach sytuacji bez wyjścia ;).
Nie wiem jak jest w przypadku PS4, ale w wersji na PC status i stan między dwoma graczami jest wyświetlany na bieżąco w prawym dolnym rogu, a w pokoju sesji jest wyświetlany status i stan łącza indywidualnie, przez co ładnie widać na bieżąco kto ma problemy z internetem.
No użytkownik turles nie widzi :)
To chyba trochę wyjaśnia. Kwestia, czy problem jest tylko na połączeniu między wami (co się zdarza), czy u innych również nie widzi stanu kolegi.
eustachy
Student
Student
Posty: 56
Rejestracja: 27-07-2008, 12:50
Ogrywam: Gre xD
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: eustachy »

to nie koniecznie wina ktorejs ze stron. z kolega mamy problem polegajacy na tym ze jak gramy z kims randomowym to chodzi elegancko. a jak gramy ze soba to nas lagguje. on ma internet 50mb/s ja 100mb/s. i jak wspomnialem wczesniej. oboje mamy full kresek a pomimo tego gra sie przycina lub gra sie z opoznieniem. wiec na dobra sprawe moze byc to problem z serwerami.
:P
Poryty
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 21-06-2017, 06:52
Lokalizacja: Rybnik
Ogrywam: Tekken 7
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Poryty »

No dokładnie. To zastanawiające, że jak gram ze swoimi znajomymi, wymienię po nazwach - sashka, young'kobe, Qdeueczek... No i jest jeszczce ich trochę, to gra chodzi płynnie bez żadnych zacinek. Potem zapraszam jeszcze kogoś innego, przykładem mogą być eustachy, bądź cichacz - oni dwaj nie mają problemów z walką z moimi znajomymi, tak samo jak ja, ale gdy dochodzi do starcia pomiędzy mną a eustachym, bądź drugim kolegą nagle najzwyczajniej zaczyna ścinać. Ni chuya nie wiem czym to jest spowodowane
Chyba zrozumiale to napisałem, tak mnie to wkurza :/
Poryty
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 21-06-2017, 06:52
Lokalizacja: Rybnik
Ogrywam: Tekken 7
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Poryty »

To wiadomo już coś na temat losowania opponentów na turniej? Bo chyba dzisiaj to wszystko miało być załatwiane?
Turles117
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 75
Rejestracja: 08-09-2012, 21:11
Lokalizacja: Szczytno
Ogrywam: Mortal Kombat 9 , Tekken Tag Tournament 2 , Tekken 7
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Turles117 »

Widow napisalem Ci ta wiadomość co zarzuciles bo pierwszy mi naublizałeś pisząc że mózgu nie mam wiec i ja Ci napisalem . Nie pisz mi tu o Woochim bo Woochi nie gral ze mna w tekkena 7 , ostatni raz gralem z Woochim w ttt2 i to było około 4 lata temu w 2014 roku jakos w styczniu chyba wiec nie pisz bajek i nie sugeruj sie tym co bylo 4 lata temu . koro jestes taki kulturalny to czemu z Poland Hierarchy Cie wyrzucili bo sie kłociłes . Pozatym robisz tu cyrk jak w moim turnieju . Blokowales mnie bo nie dociera do Ciebie nic reagujesz jak 3 latek turles ma słaby net i juz nie patrzysz na argumety . Nie spamilem Ci bezsensownymi screenami tylko screeenami z informacja ze online w t7 zle dziala informacje o rozlaczaniu na ranked przed meczem i o imput lagu , bezsensowny screen to Ty tu podales robiac z tematu turnieju cyrk ,nie umiesz przegrywac z honorem ze mna i sobie lag wymyslasz . Zyjesz przeszloscia i mi jakiego Woochiego z przed 3 -4 lat podajesz . Poki co Tylko ty sie tu zalic zaczoles na lag i n mnie podajac screen wiec ty nie rznij głupa co do 5 kresek zawsze pkazuje ze masz 5 kresek jak grasz z kims w lobby czytac nie umiesz ?. Popytaj innych a na temat pokazywania 5 kresek powiedza Ci to co ja . Nabluzgasz mi po meczu to zglosze to organizatorom i nie bede z Toba wchodzil w zbedne dyskusje bo do Ciebie argumenty nie docieraja . Jak Ci przeszkadzaja lagi to sie wypisz z Turnieju i cyrku nie rob pozatym na 3 kreskach dalo sie grac nawet w ttt2 wiec nie dramatyzuj to ze masz słaby refleks i lykasz wszystkie lowy nie zwalaj na lag. No dokladnie uderzyle w stół i odezwałeś sie Ty koles ktory wiecznie na cos narzeka albo na lagi albo na styl gry przeciwnika . Ja ci walkowera nie oddam wiec sie szykuj na gre ze mna i nie rob cyrku po meczu i przed .
Turles117
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 75
Rejestracja: 08-09-2012, 21:11
Lokalizacja: Szczytno
Ogrywam: Mortal Kombat 9 , Tekken Tag Tournament 2 , Tekken 7
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Turles117 »

Zzackk na pc dziala online dobrze i wszycy to wiedza mozesz o tym poczytac na facebooku w grupie tekken tej np . A na Ps4 dziala online zle i o tym masa ludzi pisze screeny wyslalem widowowi jako dowod ze online lipnie dziala i ze to nie winama neta niczyjego . Ps4 to ps4 a pc to Pc oddzielna historia nawet cross play nie ma wiec nie ma co porownywac .
ZzackK
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 26-02-2006, 12:04

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: ZzackK »

Turles117 pisze:Zzackk na pc dziala online dobrze i wszycy to wiedza mozesz o tym poczytac na facebooku w grupie tekken tej np . A na Ps4 dziala online zle i o tym masa ludzi pisze screeny wyslalem widowowi jako dowod ze online lipnie dziala i ze to nie winama neta niczyjego . Ps4 to ps4 a pc to Pc oddzielna historia nawet cross play nie ma wiec nie ma co porownywac .
Jak nie widzi w ogóle stanu twojego łącza u kolegi, to nie zwalał bym winy na PSN. Po prostu albo wasze połączenie nigdy nie będzie dobre, albo jak inni mają tak samo, że nie widzą stanu u ciebie łącza to coś jest po twojej stronie.

Pozdrawiam.

Ps.
Trzy kreski to już jest lag na wersji PC dający widoczny dyskomfort.
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Widowmaker.PL »

ZzackK pisze: Ps.
Trzy kreski to już jest lag na wersji PC dający widoczny dyskomfort.
No ja właśnie o tym piszę. Nie da się zablokować lowa, nawet jak jest 2. czy 3. ciosem w stringu, którego z resztą widać na kilometr (np u Paula). Na ps4 też można dynamicznie sprawdzać stan połączenia w trakcie walki i ja mam 5 pasków a ten człowiek 3 (jak dobrze pójdzie), i wciska mi kit, że to wina "lag inputa 7 framow".

Dodatkowo ciągle klepie ten sam tekst, że w lobby to założyciel ma zawsze 5 pasków, mimo, że napisałem, że lobby hostował Kamil - tylko tak mogliśmy razem zagrać, bo ja sam nigdy bym go nie zaprosił do gry :D

Nie mam zamiaru rozgrywać meczu w takich warunkach :)
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!

Post autor: Widowmaker.PL »

eustachy pisze:to nie koniecznie wina ktorejs ze stron. z kolega mamy problem polegajacy na tym ze jak gramy z kims randomowym to chodzi elegancko. a jak gramy ze soba to nas lagguje. on ma internet 50mb/s ja 100mb/s. i jak wspomnialem wczesniej. oboje mamy full kresek a pomimo tego gra sie przycina lub gra sie z opoznieniem. wiec na dobra sprawe moze byc to problem z serwerami.
Wy przynajmniej macie full kresek. U nas, na lobby hostowanym przez osobę trzecią, ja mam 5 a on 3, więc winowajca jest chyba od razu widoczny?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”