Odpowiedz do tematu
Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!
Autor Wiadomość
Frostkazuya 
Student

PSN ID: Deaconfrost_tkt
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Tekken, Fight Night, Virtua Tennis
Wysłany: 13-07-2017, 00:01   

Jak cos to a czwartek bede dostepny wiekszosc dnia.zeby zagrac do turnieju. Jak cos to pisac.

Paweł_wch 
Beginner

PSN ID: God_paul_pl
Wysłany: 13-07-2017, 14:36   

Brak możliwości rozegrania walk z nerobianco,prosze o wpisanie wygranej z mojej strony.

Turles117 
Master of the Shakers

PSN ID: Turles117_PL
Zagram w: Mortal Kombat 9 , Tekken Tag Tournament 2 , Tekken 7
Wysłany: 13-07-2017, 17:51   

Przepraszam za dlugi brak odezwu jestem i moge grać o dowolnej porze dnia i nocy prosze tylko podać termin gry ja sie dostosuje mój psn Turles117_PL grupa B

Frostkazuya 
Student

PSN ID: Deaconfrost_tkt
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Tekken, Fight Night, Virtua Tennis
Wysłany: 13-07-2017, 18:49   

No to jak mozesz grac to chetnie zagram dzis od 20:30. A czy ktos wie jaki psn ma uzytkownik Moro?

Łyniek 
Beginner

PSN ID: Lyniek
Wysłany: 13-07-2017, 19:33   

AquaSleet94 i Nadra oddali swoje walki poprzez walkower. Nie jestem pewien czy potwierdza wyniki, ale na telefonie mam dowód w postaci zapisu rozmów.

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 13-07-2017, 20:41   

Wrzucam spóźnione wyniki żeby wszystko było jasne:

[Heniek] Bus 5:1 Krelian [Kazek]

Nigdy więcej nie gram tura bez choćby 5 minut praktyki ;]. Dzięki za grę.

[Asuka, Bryan] hunk2181 3:5 Krelian [Kaz]

Warunki najgorsze dotychczas i sam się sobie dziwię że grałem dalej, ale po pierwszym restarcie 'zrobiło się żółto' i jakoś poszło. Thx.

Nadra 0:5 Krelian - walkower zgłoszony przez przeciwnika.

Z tego co wiem z mojej grupy Nadra i AquaSleet94 oddali resztę walk więc będę wpisywał przeciwnikom 5:0.

Grupy zamykam jutro między 18-20 i ruszamy z DE.

Ważne info - chciałbym, aby od momentu rozpoczęcia DE każdy bez wyjatku (lub po uzgodnieniu jedna osoba z pary) nagrywał swoje walki, a następnie wrzucał na YT, FB itp. - podając stosownego linka do materiału. O ile w grupach jeszcze mogłem przymknąć na to oko, tak tutaj po prostu chciałbym, żeby oprócz suchych wyników inni mogli sobie coś pooglądać.

Na PS4 wystarczy wcisnąć dwukrotnie przycisk Share i nagrywanie nie ma wpływu na jakość połączenia.

Z tego co wiem na PC jest podobnie, ale mimo wszystko proszę o komentarze jeśli jednak jest z tym problem.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Turles117 
Master of the Shakers

Wysłany: 13-07-2017, 20:51   

Grupa B Turles117_PL 2 vs 5 Vergil174 Adax_pl 5 vs 0 Turles117_PL , reszte meczy oddaje walkowerem na korzyść przeciwnika ggs thx

Widowmaker.PL 
Master

PSN ID: WidowmakerPL
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 13-07-2017, 21:13   

Tak się zarzekał, że nie będzie walkowerów rozdawać :D

Turles117 
Master of the Shakers

Wysłany: 13-07-2017, 21:26   

No zarzekalem sie że Tobie nie dam i nie dalem slowa dotrzymałem :D i bez uszczypliwych sarkazmów sensei Karolu :D . Gdybym był z Tobą w grupie reszcie bym dał a z Tobą zagrał :P

Vergil714 
Beginner

PSN ID: Vergil714
Zagram w: TTT2, Ultimate Marvel vs Capcom 3
Wysłany: 13-07-2017, 23:30   

Niestety nie mogłem z Gerwazem zagrać z powodu przekreślonego połączenia, ale umówiłem się z kolegą, że wpiszemy wynik z turnieju z Krakowa, ale nie dało się wpisać, bo trzeba było cały wynik dać. To wpisałem 5:2 dla mnie (Niby połowa, bo w Krakowie było 2:1).

"A cornered Fox is more dangerous than Jackal" - Gray Fox

Widowmaker.PL 
Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 14-07-2017, 08:32   

Turles117 napisał/a:
No zarzekalem sie że Tobie nie dam i nie dalem slowa dotrzymałem :D i bez uszczypliwych sarkazmów sensei Karolu :D . Gdybym był z Tobą w grupie reszcie bym dał a z Tobą zagrał :P

Miałbyś problem bo z lagerami nie gram.

Turles117 
Master of the Shakers

Wysłany: 14-07-2017, 10:21   

Sam lagerem jesteś jakoś nikt inny nie narzeka na lag oprócz ciebie . Jeśli byś nie zagrał to ty miał byś problem a nie ja bo przegrałbyś ze mną walkowerem z powodu nierozegranego meczu . Btw widać gołym okiem że masz jakis kompleks co do mojej osoby ponieważ czepiasz sie moich wypowiedzi neta stylu gry i wszystkiego co ze mna związane .

Widowmaker.PL 
Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 14-07-2017, 12:06   

Turles117 napisał/a:
Sam lagerem jesteś jakoś nikt inny nie narzeka na lag oprócz ciebie . Jeśli byś nie zagrał to ty miał byś problem a nie ja bo przegrałbyś ze mną walkowerem z powodu nierozegranego meczu . Btw widać gołym okiem że masz jakis kompleks co do mojej osoby ponieważ czepiasz sie moich wypowiedzi neta stylu gry i wszystkiego co ze mna związane .

A to dobre :D Nie pochlebiaj sobie :D

Rozegrałem właśnie 6 walk grupowych gdzie połączenie było idealne, więc wniosek o tym ze jestes lagerem jest oczywisty.

Turles117 
Master of the Shakers

Wysłany: 14-07-2017, 15:01   

Nie musze Ty mi pochlebiasz ciagle czepiajac sie o wszystko i odslaniajac publicznie swoj kompleks :D No nie lagowalo bo wynik byl dla ciebie korzystny zagraj z 600 graczami wtedy sie wypowiedz . Pozatym tobie czlowieku ciagle cos nie pasuje jesli masz ze mna stycznosc jak ci nie odpowiada moja osoba to nie graj ze mna ,i nie wchodz w dyskusje i nie rob cyrku jak na poprzednim forum ktorym ze mna grales . Nikt z graczy w turnieju ani poza nim nie narzeka na lacze ze mna tylko ty wiec rownie dobrze ja moge powiedziec ze ty jestes lagerem i wydziwiasz bajeczki po przegranej ze mna tak jak ostatnio jak gralismy w lobby z Kamilem . Z Komandosem w innym turnieju na tej stronie widze tez cyrk zrobiles i nawet sie kłociliscie też Ci lacze nie pasowalo jak masz Ci nie pasuje online lub czyjes lacze to z kims nie graj proste graj offline i jakies inne gry single playery choc znajac Cie ty i offline bys przegral ze mna i bys cyrk robil o lagi bo jest 7 framow lag imputu :D

Fury 
Grafik

Steam ID: ReFury
Wysłany: 14-07-2017, 19:07   

zgon zrezygnował, miał pisać. :)