Odpowiedz do tematu
Filmy
Autor Wiadomość
Aserot 
Support
Shiranui Whirlwind

PSN ID: Aserot
GamerTag: AserotPl
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: kof 2k2, VF5 (ps3)
Wysłany: 29-09-2008, 14:48   

Co do filmów zachęcam do obejrzenia "Mirrors" może nie jest to jakiś bardzo mroczny horrorek ale klimacik niezły, story też nie najgorsze. Od taki powyżej przeciętnej film z tego gatunku jakich jest teraz masa a co z tym idzie dużo łatwiej trafić na kicz.
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.

Hakuzaijo 
Master

Wysłany: 29-09-2008, 19:05   

Aserot napisał/a:
Co do filmów zachęcam do obejrzenia "Mirrors" może nie jest to jakiś bardzo mroczny horrorek ale klimacik niezły, story też nie najgorsze. Od taki powyżej przeciętnej film z tego gatunku jakich jest teraz masa a co z tym idzie dużo łatwiej trafić na kicz.

Ale kilka scenek pozytywnie daje radę, co nie ;) ? Chociaż, WIĘCEJ GORE, NA BOGA :chytry:

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 19-10-2008, 01:30   

Nikt nie wierzył, że taki film powstaje a tu proszę :P Zapraszam do obejrzenia trailera filmu 'Dragon Ball' :hyhy: -
http://www.kungfucinema.com/?p=3267

AK 
Grand Master
Dashman

P2P Mode: Client only
Wysłany: 19-10-2008, 10:44   

dziadostwo ten dragon ball bleeee.

jak ktoś lubi film "że życie ma sens" to na internet została wrzucona niedawno wersja reżyserska o godzine dłuższa od kinówki.
dla mnie nie koniecznie lepsze ale napewno warto obejrzeć :)
http://video.google.com/v...e+ma+sens&emb=1

Mr_Editor 
Support

PSN ID: Mr_Editor-PL
Zagram w: TTT2, T7
Steam ID: mreditorcustomize
Wysłany: 19-10-2008, 15:37   

Wracając do filmów pokroju Fast & Furious to ostatnio wychaczyłem jeszcze jedną spoko produkcję... mianowicie Fats Track: No limits Krytykiem filmowym może nie jestem i mój gust jest "inny" ale mi się film podoba ;)
https://www.facebook.com/moocha.ziom

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 23-10-2008, 19:04   

The Machine Girl

Polecam ten obraz osobom lubiącym mocne gore. W jednym zdaniu można ten film określić jako połączenie The Story of Ricky z Grindhouse: Planet Terror.
Fabuła jest trochę zakręcona: Syn szefa Yakuzy/Ninja z klanu Hatori Hanzo zabija brata głównej bohaterce a ją samą pozbawia ręki. W ramach zemsty dziewczyna montuje sobie karabin maszynowy w miejsce reki i z pomocą przyjaciółki mści się na oprawcach. Najmocniejszymi punktami filmu są dość dobre sceny gore i bohaterka w stroju japońskiej uczennicy :P

Hakuzaijo 
Master

Wysłany: 23-10-2008, 19:44   

Komandos napisał/a:

Polecam ten obraz osobom lubiącym mocne gore. W jednym zdaniu można ten film określić jako połączenie The Story of Ricky z Grindhouse: Planet Terror.
Fabuła jest trochę zakręcona: Syn szefa Yakuzy/Ninja z klanu Hatori Hanzo zabija brata głównej bohaterce a ją samą pozbawia ręki. W ramach zemsty dziewczyna montuje sobie karabin maszynowy w miejsce reki i z pomocą przyjaciółki mści się na oprawcach. Najmocniejszymi punktami filmu są dość dobre sceny gore i bohaterka w stroju japońskiej uczennicy :P

Łe.. weź, ludziom kit wciskasz. Słabe toto jest :3 No, może rzeczywiście główna bohaterka + kilka patentów miło smyra ego widza tak całość jest mocno poniżej przeciętnej :/

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 23-10-2008, 20:46   

Pamiętaj, że każdy ma swój gust. Tobie podobały się 'Cmentarne Wrota' a dla mnie ten film to dno dna :P The Machine Girl to niezłe gore i jak ktoś lubi takie klimaty to może śmiało zobaczyć.

AK 
Grand Master
Dashman

P2P Mode: Client only
Wysłany: 24-10-2008, 01:02   

dla mnie dość kiepskie gore, raczej ostre zianie z tego jest. ale też do czasu bo poźniej to już nawet nie jest śmieszne, lipa się robi straszna.

Hakuzaijo 
Master

Wysłany: 24-10-2008, 15:18   

Komandos napisał/a:
Pamiętaj, że każdy ma swój gust. Tobie podobały się 'Cmentarne Wrota' a dla mnie ten film to dno dna :P The Machine Girl to niezłe gore i jak ktoś lubi takie klimaty to może śmiało zobaczyć.

Ja mówiłem coś o Cmentarnych Wrotach? Hmm... zabawne, ale nie mogę sobie przypomnieć. Chyba, że na PE forum ale to wtedy gasiłem jakiegoś leszczyka, co za pożal się boże jakiegoś znawcę horrorów uważał. Niemniej, słaba jest machine IMO i tyle.
BTW jak lubisz horrory to kolejny podcast z pewnością przypadnie ci do gustu ;)

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 24-10-2008, 21:37   

Dzisiaj byłem w kinie na filmie Max Payne. Miałem iść na SAW 5 ale kumpel mnie przekonał na Maxa i się zawiodłem niestety :/ Film ogólnie bardzo przeciętny. Historyjka jakich wcześniej było setki, słabe aktorstwo (jak zobaczyłem 'Sucre' to się nie mogłem powstrzymać od śmiechu), kiepskie sceny akcji (i tak jest ich niewiele). Spodziewałem się w miarę zjadliwego filmu z dobrymi strzelaninami i niezłymi efektami specjalnymi a dostałem przegadanego gniota. Zdecydowanie nie polecam, szkoda kasy i czasu na ten shit.

Hakuzaijo 
Master

Wysłany: 24-10-2008, 22:14   

Komandos napisał/a:
Dzisiaj byłem w kinie na filmie Max Payne. Miałem iść na SAW 5 ale kumpel mnie przekonał na Maxa i się zawiodłem niestety :/ Film ogólnie bardzo przeciętny. Historyjka jakich wcześniej było setki, słabe aktorstwo (jak zobaczyłem 'Sucre' to się nie mogłem powstrzymać od śmiechu), kiepskie sceny akcji (i tak jest ich niewiele). Spodziewałem się w miarę zjadliwego filmu z dobrymi strzelaninami i niezłymi efektami specjalnymi a dostałem przegadanego gniota. Zdecydowanie nie polecam, szkoda kasy i czasu na ten shit.

I tu się podpisuje obiema rękoma pod tym stwierdzeniem. Kaszana totalna wyszła, że aż żal.
Co do samego Saw V - to już jest brazylijska telenowela... żal, kur**, żal... Unikać jak ognia!
Dobrze, że nie muszę wydawać kasiorki na kino :oczami:

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 06-12-2008, 11:13   

Wczoraj oglądałem RE: Degeneration. Filmik ujdzie, ale bez rewelacji. Graficznie wypada dosyć słabo, do tego jest zbyt kolorowo. Oglądałem po północy ze zgaszonym światłem i nie było mowy o jakimkolwiek strachu. Fabularnie, do bólu standardowo. Ogólnie pozycja obowiązkowa dla fanów serii ale reszta może się rozczarować. Moja ocena 6/10.

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 06-12-2008, 11:54   

A film "Kwarantanna" ktoś może widział już? A jak tak , to jak się (nie)podoba.

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 17-12-2008, 14:22   

Nowy trailer Dragon Ball'a :D
Piccolo nawet nie wygląda źle :P

Karate Tradycyjne - Sho Dan