DuckStation Rollback – Tekken 3 Online bez opóźnień?

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

DuckStation Rollback – Tekken 3 Online bez opóźnień?

Post autor: Dumian »

DuckStation to emulator PSX, który pozwala zagrać online np. w Tekken 3. Najnowsza informacja o integracji z funkcją rollback, która może drastycznie polepszyć jakość gry online, zaowocowała sporym zainteresowaniem na naszym Discordzie.

Pojawiają się już nawet pierwsze poradniki (dzięki za info ZzackK): https://docs.google.com/document/d/1odn ... r7Hqw/edit

Powrót Tekken 3 Online w chwale i najlepszej jak dotąd jakości? Kto wie…
Osobiście ostatnio wypadłem trochę z tematu emulacji, ale taki news nie mógł przejść bez aktywności na tym forum. Jeśli macie jakieś ciekawe info, dajcie koniecznie znać!

Więcej info: https://github.com/HeatXD/duckstation-netplay/releases

Przykładowe filmy:


"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
wuzetek
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17-03-2023, 22:32

Re: DuckStation Rollback – Tekken 3 Online bez opóźnień?

Post autor: wuzetek »

Ciekawie brzmi ta informacja o DuckStation, zawsze lubiłem grać w Tekken 3, zwłaszcza z przyjaciółmi. Zintegrowana funkcja rollback może znacznie poprawić jakość gry online, co jest świetną wiadomością dla fanów gier wieloosobowych.

Emulacja jest tematem, który zawsze mnie interesował, ale ostatnio też nie miałem zbyt wiele czasu na to, aby się nią zajmować. Chętnie dowiem się więcej na ten temat, więc jeśli masz jakieś ciekawe informacje, koniecznie daj mi znać!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”