Hwoarang

Subforum przeznaczone do opisywania postaci z Tekkena 3.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Hwoarang

Post autor: Wawrzyn »

Hum no fajnie, ale fajniej byłoby jakbyś sam coś od siebie napisał a nie kopiował ;].
Niom zwlaszcza ze to nie tylko w tym temacie, nie lepiej poprostu dac linka do tego FAQ? :dontgetit:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Hwoarang

Post autor: Dumian »

Oj tam czepiacie sie... :P
Wazne ze ktos cos tu w ogole wrzuca bo w tresci merytorycznej dzial TK3 Postacie to w wiekszosci bieda. Jak dana osoba np. przeglada tylko temat swojej ulubionej postaci to zawsze znajdzie w nim troche stuffu i to sie liczy :)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Hwoarang

Post autor: Ana »

Yamada pisze:Hum no fajnie, ale fajniej byłoby jakbyś sam coś od siebie napisał a nie kopiował ;] .
Tez przepisalam pare juggli do Jina z PSX Fana :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Hwoarang

Post autor: Yamada »

Tak, ale to były juggle tylko do Jina a nie do połowy postaci xD

To jak z tym loww parry?
Obrazek
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Hwoarang

Post autor: Oen »

Yamada pisze:Co siedzi po low parry u Hwoaranga? Bo sobie nim pogrywam (zamiezam operować trójcą - hwo, Xiao i Law - goscinnie Yoshi i Nina;] )
Cytujac Twego niedawno napisanego posta z innego tematu
Pozdro to all xiajka players
Kij w ryj to all other chars. players :p
:kijemgo: Moglbys sie zdecydowac wrescie :P
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Hwoarang

Post autor: -=MASTA=- »

Bobem nie za bardzo gram, ale kto wie, może kiedyś sie skusze, bo to ambitna postać:) Ni e dałem linka do tego FAQ, bo go nigdzie nie widzialem na necie. Niemal cudem wyszperałem go w stercie moich płyt. Uznałem po prostu, że tak będzie lepiej i dlatego napisałem [skopiowałem z pliku] posty z jugglami do każdej postaci z osobna. Moje autorskie juggle są napisane do Heihachiego, bo głownie nim gram. Jakiś taki niemrawy wydawał mi się ten dział i dlatego postanowiłem zasilić go porcją nowych, przydatnych, czasami efektownych a czasami trudnych juggli. Pomyślałem, że sie przyda ;). Combosy które ja wycisnąłem będe systematycznie zamieszczał na forum w temacie danej postaci.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Hwoarang

Post autor: Yamada »

Oen pisze:
Yamada pisze:Co siedzi po low parry u Hwoaranga? Bo sobie nim pogrywam (zamiezam operować trójcą - hwo, Xiao i Law - goscinnie Yoshi i Nina;] )
Cytujac Twego niedawno napisanego posta z innego tematu
Pozdro to all xiajka players
Kij w ryj to all other chars. players :p
:kijemgo: Moglbys sie zdecydowac wrescie :P
Pozdro to all players who play the same characters as i.
Kij w ryj to all other chars players :p

Pasuje? :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Hwoarang

Post autor: Ana »

Yamada pisze:
Oen pisze:
Yamada pisze:Co siedzi po low parry u Hwoaranga? Bo sobie nim pogrywam (zamiezam operować trójcą - hwo, Xiao i Law - goscinnie Yoshi i Nina;] )
Cytujac Twego niedawno napisanego posta z innego tematu
Pozdro to all xiajka players
Kij w ryj to all other chars. players :p
:kijemgo: Moglbys sie zdecydowac wrescie :P
Pozdro to all players who play the same characters as i.
Kij w ryj to all other chars players :p

Pasuje? :P
I tak Eddy i capoeira rlz bo niestety karate jest wybitnie chu.... nom kiepskie w tekkenie xD
(o co zaklad ze mnie ktos zlinczuje xD)

EDIT: Dumian bo tak jak SubZero napisał mi głównie chodzi o Jina z T4 :) O niebo lepiej karate zostało pokazane w DoA (Hitomi i jej "mawaha"^^)
Ostatnio zmieniony 10-09-2006, 11:11 przez Ana, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Hwoarang

Post autor: Dumian »

W Tekkenie 3 nie ma fightera walczącego typowo karate. Są inne style np. Taekwondo Hwoaranga jest bardzo dobrze odzwierciedlone.

Ale starczy już moze tego offtopa w tematach postaci co? :P
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez Dumian, łącznie zmieniany 1 raz.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Hwoarang

Post autor: SubZero »

To ja się tylko jeszcze wbiję z OT (gomen) ^_^'
W T3 nie, ale od T4 jest postać używająca typowego karate, jak ktoś się jeszcze nie domyślił, to podpowiem, że jest to... Jin :D
eito
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 18-09-2006, 16:35
Lokalizacja: parszowice

Juggle

Post autor: eito »

Ej to miało być forum o BOB'ie. Nie śmietnikujciue tutaj.

Nikt nie podał juggli od tyłu??

to ja dam kilka:

BS,u+4,f+4,1,2,3
BS,u+4,f+4,2,d+4,4
BS,u+4,f,3,d+4,4

f,N,f/d+4,3+4,f,f+4,b+3,d/b+3
f,N,f/d+4,3+4,f,f+4,b+3,d+3,3

wiecej mi sie nieche pisac.
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Hwoarang

Post autor: Ren »

Hwoarang NooB FaQ
Tym razem poradnik do Boba, jest to jedna ze słabszych postaci w T3. W przeciwieństwie do Edka postać ta prawie nie posiada

technik na low, ktore moim zdaniem są bardzo ważne w grze online. Hwo ma za to całkiem mocne juggle i kilka pozycji dzięki

czemu można nim bardzo fajnie pograć. Dodatkowo jego ciosy mają bardzo dobry zasięg.

Przydatne ciosy Hwo z pozycji LFF (czyli standardowej - lewa noga z przodu):

d/p+2 - jest to znakomity cios Hwo . Na Ch wybija pozawalając na juggle a na normal hicie mamy extra
gwarancik w postaci p,p+4 - na tym akcja sie nie kończy ponieważ przeciwnik jest tyłem do nas!

p,p+3 - jest to cios o szerokim zastosowaniu.Po pierwsze łapie turlających sie do tyłu i techrollujących w prawo. Po drugie
zarówno na trafieniu jak i na bloku zostawia przeciwnika w FC. Często słabsi Gracze ktorzy po ciosie zostają w fc mashują,
odpalając jakieś szybkie ciosy. W takim wypadku można spróbować rff p+4,4+ juggle.

WS+4,4 - standardowa seria, powinna być używana jak najczęściej. Zostajemy po niej w RFF. Jest to najlepsza kara po

zablokowanych lowach.

d/t+4 - z powodu braku sensownych ciosów na low musze polecić to niezbyt wybitne zagranie o słabym zasięgu ;). Aczkolwiek na

ch stawia przeciwnika bokiem co czasem wywołuje u niego panike, możesz to wykorzystać ;).

3~4 -2 kopniaki na mid, przydatne zarówno z półdystansu jak i w jugglach.

p+3~3 - zagranie nie za szybkie ale warto od czasu do czasu odpalić z uwagi na nieprzeciętny zasięg. Najczęściej używam go po

ss w prawo.


1,2 - tutaj nie ma co sie rozpisywać, mozna jeszcze do tej serii dodać 3 co wg mnie sie nie opłaca. Po trafionym 1,2 mamy niezłą

przewage ktora umożliwia dalsze ataki

p+2 - piącha na mid po ktorej mozemy stanąc w LFF lub RFF. Rzecz ktorej trzeba używać, nie można walic samymi kopniakami,
zwłaszcza na postacie posiadające reversy. Przydatny cios w customach.

p,d,d/p+4 - najmocniejsza wybitka po ktorej siedzą mocne komplety. Zagranie to lubi przechodzic pod rożnymi ciosami. Wadą jest

długi czas wykonania, kary na bloku i fakt ze mozna bardzo łatwo ominąć ten cios.
Kilka juggli ktore polecam :

Dla początkujących:
p,d,d/p+4,d/t+3+4
Dla średnio zaawansowanych:
p,d,d/p+4,3~4,d+4,4
Dla zaawansowanych:
p,d,d/p+4,3+4,rff 3~4
p,d,d/p+4,g/p+4,3~4
p,d,
d/p+4,g/p+4,p,p,1,2,4

t+4 - silny pojedynczy cios zostawiający w RFF. Przydatny jako gwarant na średnich opoźnieniach. Na CH stawia przeciwnika

bokiem.

4 - szybko kopniak na high. Na CH ma te same właściwości co d/p+2, czyli gwarantowane p,p+4 + akcje w plecy.

RFF - prawa noga z przodu. Można do niej przejść poprzez 3+4. Ciekawym i przydatnym patentem jest to ze doskoki i odskoki

(p~p_t~t) maja w tej pozycji wiekszy zasięg.

3~4 - wolny ale mocny cios. Na cleanie zabiera aż 54 dmg. Dodatkowo przeciwnik ktory przyjmie ten cios nie moze techrollować.

t+4 - świetny kopniak na mid z automatycznym ss w prawo - bardzo dobrze omija rozne zagrania.

p+4~4 - juggle starter z dobrym zasięgiem po ktorym siedzą mocne akcje. Ja najbardziej polecam:
Dla początkujących:
2,p+3,t+3
Dla zaawansowanych:
p+3,1,3~4

t+3 - dokładnie to samo co t+4 z LFF.

4,p - cios z przejściem co RFF. Dobry w jugglach i customach. Na CH mozna posadzić coś wiecej, np. RFF 3.

FLAMINGO:
W LFS i RFS Hwo posiada potężny sidestep. Koniecznie trzeba z tego korzystać. Kolejną ważną sprawą są punche -
LFS 1 i RFS 2, dają one przewage na bloku dzięki czemu mozna atakować dalej. Poza tym w LFS nalezy wymieniać p+3_3_d+3

a w RFS p+4,4,d+4. Warte uwagi jest zwłaszcza RFS 4, ktore to na CH daje stuna i na gwarancie sadzimy RFF 3~4 (63dmg).


END :)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Hwoarang

Post autor: KRELIAN »

warto tu jeszcze dodac :

z bliska 11,3,4 z tym ze o ile online ta seria sprawia sie calkiem dobrze dzieki lagom tak normalnie polecam darowac sobie 4 - dobre pod koniec rundy

p+3 SS(r) - obowiazkowe zagranie kazdego grajacego bobem - uzywajac tego z bliska lub w momencie napierania przeciwnika znajdziemy sie momentalnie za jego plecami a dalej - bez problemu wchodzi 33,d+3 , przeciwnik najczesciej maszuje cokolwiek no i w tym momencie reszta zalezy od waszej inwencji :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Hwoarang

Post autor: vho »

Hwo może zabić jedną akcją po trafionym df+2.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Hwoarang

Post autor: Lukas »

Jakiś czas temu już przeczytałem ten poradnik i bardzo dużo z niego wyciągnąłem.
Dobra robota Ren :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 3 Postacie”