Odpowiedz do tematu
Wasza postać
Autor Wiadomość
Bury 
Grand Master
f,N,d,d/f~f,N..5/sek

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Tekken 3. TTT.Q3A
Wysłany: 02-11-2007, 19:10   

Dumian napisał/a:
Możliwość ładnej gry nie znaczy, że postać nie jest kapiarska

heh ja nie mowie ze nie jest kapiarska;-0 ... tylko to ze mimo tego mozna nia ladnie wymiatac;-00

HWac 
Beginner

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 10-11-2007, 11:46   

Moja ulubiona postac jest Hwoarang.Uwielbiam nim grac jest szybki ma silne nogi i ogolnie to jednak z lepszych postaci w grze.Hwoarang byl zawsze moja ulubiona postacia i ciagle bedzie.

Hwoarangiem mozna robic spox combo.Ja gram Hwoarangiem wiec na nogi bo na rece to tak zbytnio nigdy nim nie gralem

Geralt 
Użytkownik

Wysłany: 30-12-2007, 21:57   

ja preferuje Paula i Hwoaranga (pewnie blad, ale sie go trudno pisze xD). hwo to dawne czasy, i teraz czesciej niz nim kingiem wymiatam. ale najwiecej paulem :P

Stifler 
Student

Wysłany: 31-12-2007, 14:29   

Jesli o mnie chodzi to zdecydowanie Ling Xiaoyu. Jeszcze z czasow szaraka ta milosc pochodzi. Lubie jej uniki, postawy i wszystko z nia zwiazane i to ze czasem w trakcie walki sam nie wiem gdzie ona jest...

szyper 
Grand Master

Wysłany: 31-12-2007, 15:24   

Feng, Steve, Bryan, Mishimas

yarosh 
Grafik

Wysłany: 31-12-2007, 21:53   

eddy ? :D

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)

Rond 
Beginner

Wysłany: 01-01-2008, 20:32   

Grajac w T3 Bryan, Law, zaczynam lubic Yoshka.

Siasio89 
Beginner

Wysłany: 06-01-2008, 21:15   

Moja ulubioną postacią jest Jin. Podoba mi sie jego styl ubierania, fryzura i tatuaż, w dodatku fajnie się nim gra i ma parę fajnych tricków (efektowne i skuteczne). Wkurzać może jedynie, że postacie są źle wyważone w Tekken 3 i jest kłopot pokonać Xiaoyu, Nine czy Ediego.

yarosh 
Grafik

Wysłany: 07-01-2008, 17:11   

buhahaa eddyego :] przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać jako gracz eddym :]

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Ostatnio zmieniony przez yarosh 07-01-2008, 20:12, w całości zmieniany 1 raz  

Tygrys 
Grafik

Wysłany: 07-01-2008, 17:24   

Siasio89 napisał/a:
Wkurzać może jedynie, że postacie są źle wyważone w Tekken 3 i jest kłopot pokonać ... Ediego.

No postacie sa zle wywazone, Edek jest wlasnie taka postacia ale akurat w inna strone niz myslisz, to jest jedna z "najslabszych" postaci.

Buker 
Beginner

Wysłany: 14-01-2008, 08:21   

Jin-spodobał mi się jego wygląd i duża rola łap. Hwo-ogólnie styl walki. Efektowne i efektywne używanie nóg.

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 03-04-2008, 00:36   

Dumian napisał/a:
Są już tematy z ulubioną, najlepszą i najgorszą postacią a ja bym chciał się dowiedzieć kim gracie "na poważnie" (i dlaczego to jest top tier? :P

A ten od razu z góry zakłada, że każdy gra tylko topami .... :P Sigh Dumian.

Ja niezwykle w T5 (DR) lubię Hwo. I to postać, którą często nader gram a przy tym mój ulubiony "czara".

I nie jest tak, że ta postać jest w stosunku do innych licha. Mało, w Polsce ludzie zazwyczaj grywają topami i przeciw topom, dzięki temu na prawdę można zaskoczyć.

Mój dobry kolega a przy tym znany gracz sceny pokazał mi ongiś ciekawego customa mówiąc przy tym "Sylvan, 3/4 graczy to notorycznie wyłapywać będzie". Tak się składa iż to jeden z najbardziej kompletnych graczy w Tekken w naszym rodzimym kraju a częste z nim sparingi wyexpiły mnie nieco.

I faktycznie, na pewnym turnieju , grając free play z kilkoma zawodnikami tą akcją i innymi zagraniami łatwo relatywnie pojechałem po niemal każdym z kim grałem.

A to jeszcze w czasach gdy studiowałem - sesja = brak gry (pechowo zbiegło się z turniejem a reszta ostro katowała grę ), stąd jak na moją słabszą formę byłem i tak zadowolony z wyniku meczy. A cóż to dopiero byłoby kilka miesięcy wcześniej.

Innym razem na nocce u kolegi mego dobrego grałem z innym znanym i cenionym graczem, upatrzył sobie Feng'a. Wiadomo jak u nas Wei a Blood Thalon jest postrzegany. A ty bach ( bynajmniej nie Jan Sebastian ) , dwie akcje i do piachu a zdało sie słyszeć przez jego usta "pier** Hwotox, i jego jeb** dżagle za 1/2 energii).

A teraz wystarczy sobie przywołać w myślach co tez ciekawego tak MadDogJin nim wyprawia.

Ogólnie wręcz uwielbiam nim grać , tym bardziej, iż jak już wspomniałem ludzie najlepiej znają Fenga, Bryana, Nine, Stevensona w T5. Oczywiście też nimi gram od czasu do czasu - wszak nie ma to jak grać kimś mającym same plusy i brak minusów a i jest tak banalny w prowadzeniu, iż nawet 11to latek czy 4lata starszy chłopak niszczą nimi niemal każdego u nas....

HWac napisał/a:
Ja gram Hwoarangiem wiec na nogi bo na rece to tak zbytnio nigdy nim nie gralem

Coś nie tak ze składnią. Zresztą jak Hwo raczej rąk nie używasz to ....

Podsumowując :

T - Nina, Kaz

T2 - Bruce, Beak, Devil

T3 - Jin, T.O,

TTT - Devil+Bruce, Jin+Kazuya, Devil+T.O, Hwo+Beak, Julia+Miszelina

T4 - Jin, Steven, Lee, Law

T5 - Steven, Hwo, D.J, Julia

T DR - Hwo, DJ, Jakc 5, Beak

Takie pomieszanie tych ulubionych z tymi "łatwiej wygram", bowiem kto zagrywa się z przyjemnością w TTT teamem - T.O/Devil/Bruce....

JędrnyCyc 
Beginner

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 09-04-2008, 12:58   

Sylvan Wielki napisał/a:

Mój dobry kolega a przy tym znany gracz sceny pokazał mi ongiś ciekawego customa mówiąc przy tym "Sylvan, 3/4 graczy to notorycznie wyłapywać będzie". Tak się składa iż to jeden z najbardziej kompletnych graczy w Tekken w naszym rodzimym kraju a częste z nim sparingi wyexpiły mnie nieco.

Czyżby chodziło o Masterka ... ten tekst słyszałem już dawno temu. Powtarzasz się. Z tego co znam Hwo to nie pamiętam żeby miał jakiegoś tajemnego magicznego castoma.

Sylvan Wielki napisał/a:

I faktycznie, na pewnym turnieju , grając free play z kilkoma zawodnikami tą akcją i innymi zagraniami łatwo relatywnie pojechałem po niemal każdym z kim grałem.

:szok: słyszałem inne opinie . . .

Wracając do tematyki :

T5 - Hei, gan, paul
T Dr -Hei, gan, feng

Wcześniejszych częściach nei chce mi się pisać

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 10-04-2008, 07:47   

JędrnyCyc napisał/a:
:szok: słyszałem inne opinie . . .

To cię kłamali .
Na 8 osób z którymi walczyłem poległem tylko z jedną ewidentnie ( później jak wróciłem do formy graliśmy już zawsze na równo ) i z jedną bodaj 3-2 w rundach , reszta na plasterki. A gdybym miał formę jak później, moim Hwo to już komplet byłby , jednak i bez tego miło było wins ratio niemal z każdym po swojej stronie mieć.

Najlepszy i tak Kaczka był, który kozaczył jak ty a później "Z Sylvanem poległem 6-2 , ale ja tylko ot tak grałem". xD

I najlepsze jest to ,że dało się ich dusić moja postacią, która przez "znawców" z pol. uznawana jest za średniaka.

-=MASTA=- 
Elite player

Wysłany: 10-04-2008, 08:13   

oho...
Jedyna prawda już była, chyba większość nie potrzebuje powtórki z rozrywki...

A w t5dr gram Ravenem... blee. blee blaa i wygrałem w pracy ze swoim szefen 5:1, blee blee :)