DoA Videos

Wszystko na temat gier z serii DoA - Dead or Alive.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: DoA Videos

Post autor: Arris »

tag ayane&kasumi

ayane story mode...skopalem troche walke z Tengu =\
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: DoA Videos

Post autor: JJxenon »

Strasznie chaotycznie grasz . Szkoda że nie mam jak nagrać swoich walk z DOA2 Hardcore , bo wtedy zobaczył byś walki na poziomie . Ale nie przejmuj się moim komentarzem , stwierdzam tylko fakty co zobaczyłem na twoich filmikach
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: DoA Videos

Post autor: Yamada »

A moim zdaniem nie gra wcale tak chaotycznie - gra patternowo (KAŻDY bez wyjątku ma jakieś patterny) i nie wykorzystuje pełnego potencjału postaci (z drugiej strony Ayane jest niesamowicie uboga, nawet w DoA4), ale widać, że wie co robi. Jakby miał dobrego sparring partnera, a nie debilnego cpu to by grał całkiem nieźle bo by był zmuszony szukać alternatyw zagrań które łyka komp, a żywy gracz nie. Ale nie jest źle.

Rzut tagowy Hayabusy i Bassa rządzi;].
Obrazek
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: DoA Videos

Post autor: JJxenon »

Może za bardzo jadę po tych filmikach Bracie Yama , ale określam tylko swoje spostrzeżenia po tym co tu widziałem . Co do sparing partnera to rzeczywiście bardziej by kombinował , ale powinien trochę się poduczyć przynajmniej podstawowych juggli do postaci . DoA 2 nie było słabe pod tym względem . A trudność cpu w tej części to kpina . DoA 1 było o wiele bardziej wymagające
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dead or Alive”