Szkoła, matura i inne zbędne rzeczy ;)

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Szkoła, matura i inne zbędne rzeczy ;)

Post autor: mcl »

Mr_Editor pisze:Aaa i jeszcze jedna sprawa. W poniedziałki mam 2 pierwsze godziny w-f. Mam całoroczne zwolnienie lekarskie a i tak muszę chodzić bo będę nieklasyfikowany. No paranoja....
Editor przy podaniu o zwolnieniu z wf zaznacza sie ze rodzice biorą za ciebie odpowiedzialność podczas tych zajęć. Proste ;)
Mr_Editor pisze:Ale i tak najbardziej mnie dziwi to, że dostałem naganę za absencję w postaci ponad 70h nieobecnych i ok.30 nieusprawiedliwionych w ciągu 3 miesięcy
U nas lądujesz u pedagoga po 20/miech nieusprawiedliwionych. Tu też mnie to dziwi, bo masz usprawiedliwione, czepiać sie nie powinni.
Mr_Editor pisze:Ja w gimnazjum miałem 3,4 [czy coś w tą stronę] i szczerze to jakoś mi to nie przeszkadza. W liceum zwiększyły się różnice między ocenami z poszczególnych przedmiotów. Jak w gim. miałem prawie równo z wszystkiego tak teraz mam z większości przedmiotów dobre lub beznadziejne oceny
Oceny w gimnazjum miałem dość dobre, średnia na koniec chyba 3.7 plus egzamin ponad 70 punktów. Teraz? Przez moje lenistwo, niechodzenie do szkoly, zaleglosci musialem poprawiać łącznie 7 przedmiotów z I semestru. Dostałem nauczkę, i teraz zdaje wszystko co trzeba ;> poprawa jest :)
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Szkoła, matura i inne zbędne rzeczy ;)

Post autor: Arucardo_1 »

JJK pisze:Ja to tak podsumuję: Dzisiaj to na studia często byle kto się dostaje, bo po prostu może się dostać (bez obrazy dla nikogo oczywiście)

Masz na myśli na studia w ogóle czy na upatrzony kierunek? Bo w pierwszym wypadku bym się zgodził a w drugim absolutnie nie, przykładowo na prawo stacjonarne na UAM przyjmowali od średniej 85% z trzech matur ;) zatem taki kompletny byle-kto by się nie dostał :P
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Szkoła, matura i inne zbędne rzeczy ;)

Post autor: JJK »

Arucardo pisze:Masz na myśli na studia w ogóle czy na upatrzony kierunek?
Skoro napisałem że "na studia często byle kto się dostaje" to powinno być jasne, że mam na myśli studia ogólnie. Niepotrzebnie uwypuklasz niewidoczne, ale zawarte w ogólnym sensie fakty, wiadomo przecież, że na prestiżowe uczelnie i najbardziej wymagające kierunki nie dostanie się pierwsza lepsza osoba z zaliczoną maturą.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Szkoła, matura i inne zbędne rzeczy ;)

Post autor: Ana »

Dostanie się. Jeśli ma "fajnych" rodziców. /off
Obrazek
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Szkoła, matura i inne zbędne rzeczy ;)

Post autor: JJK »

Ana pisze:Dostanie się. Jeśli ma "fajnych" rodziców. /off
To też miałem na myśli, ale dla mnie to temat który nawet nie jest warto poruszania, bo taka osoba jest dla mnie mniej niż byle kim...
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Szkoła, matura i inne zbędne rzeczy ;)

Post autor: Arucardo_1 »

JJK pisze:
Arucardo pisze:Masz na myśli na studia w ogóle czy na upatrzony kierunek?
Skoro napisałem że "na studia często byle kto się dostaje" to powinno być jasne, że mam na myśli studia ogólnie.

na wszelki wypadek dopytałem, bo stwierdzenie, że na studia ogólnie byle kto się dostaje jest... zbyt oczywiste :P mniej więcej tak samo oczywiste, jak stwierdzenie, że trawa jest zielona...
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Hwoarang2000
Beginner
Beginner
Posty: 27
Rejestracja: 21-03-2009, 08:20
Lokalizacja: Z Kazachstanu xD

Re: Szkoła, matura i inne zbędne rzeczy ;)

Post autor: Hwoarang2000 »

A wiec piszcie tu najskuteczniejsze wymowki jak sie dostanie jakas zla ocene ( nie mowie o tych co juz sami mieszkaja ) :P . Kurde bo 3 dostalem i dostane szlabana na kompa :D No to czekam :rotfl:
Ja szlaban na kompa dostaje jak czasami dostane uwage do dzienniczka.
Awatar użytkownika
Milly
Elite player
Elite player
Posty: 174
Rejestracja: 27-10-2008, 10:52
Lokalizacja: IRL<->JP
Kontakt:

Re: Szkoła, matura i inne zbędne rzeczy ;)

Post autor: Milly »

bo bolała cię głowa i krzywo widziałeś pytania? wiedziałeś/aś tylko cię 'zaćmiło' z powodu kolegi/koleżanki w ławce który/a męczyli cię o ściąganie i prze to nie dało się skupić? wymówek jest na pęczki...
Obrazek
Awatar użytkownika
fatal
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 11-10-2007, 17:14
Lokalizacja: Kraków/Oświęcim

Re: Szkoła, matura i inne zbędne rzeczy ;)

Post autor: fatal »

o rade prosze. drodzy studenci, ^^ , interesuje mnie kierunek rozwoju mego umysłu zatytułowany " Mechatronika" najlepiej na Krakowskim AGH-U . Wie ktoś coś na ten temat, lub jest w stanie mi cokolwiek doradzić? byłbym wdzieczny ^^

pozdro .
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Szkoła, matura i inne zbędne rzeczy ;)

Post autor: Ana »

Studiował/studiuje ktoś z Was politologie? Jeśli tak to byłabym wdzięczna za informacje gdzie i jakie przedmioty mieliście
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Szkoła, matura i inne zbędne rzeczy ;)

Post autor: SubZero »

Mogę spytać znajomego doktora, ale on skończył ładnych parę lat temu, więc nie wiem jakie będzie przełożenie na dzisiejsze czasy. Albo lepiej, mogę ci dać na niego namiary :P
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Szkoła, matura i inne zbędne rzeczy ;)

Post autor: Ana »

Aż tak mi nie zależy ;) Po prostu przeanalizowałam zestaw przedmiotów jakie były na politologii rok, dwa i trzy lata temu (tzn plany studiów dla tych co zaczynali rok, dwa, trzy temu) i... mam ZUPEŁNIE co innego :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Szkoła, matura i inne zbędne rzeczy ;)

Post autor: Ana »

A ja się dzisiaj dowiedziałam, że Kambodża jest stolicą Indii, i że do bloku państw centralnych należała Wielka Brytania i Polska... Fajnie jest studiować.
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Szkoła, matura i inne zbędne rzeczy ;)

Post autor: Arucardo_1 »

Ana pisze:A ja się dzisiaj dowiedziałam, że Kambodża jest stolicą Indii, i że do bloku państw centralnych należała Wielka Brytania i Polska... Fajnie jest studiować.

to wykładowca takie mądrości głosił czy kto? :D
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”