Odpowiedz do tematu
Szkoła, matura i inne zbędne rzeczy ;)
Autor Wiadomość
Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 24-11-2006, 15:44   

Sub jesteś już dużym chłopcem wiec powinieneś wiedzieć ża nieklasyfikowanie "przysługuje" osobie która opuściła 50%+1 h zajęć z danego przedmiotu - nieważne czy są to nieobecności usprawiedliwione czy nie :) .

Nadine, no powód do dumy nie ma co :orany: .

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 24-11-2006, 15:57   

no wlasnie najwyrazniej czasy sie zmienily

w 4 kl. lo mialem jakies 70 % nieobecnosci , oczywiscie powod byl tu calkiem inny - mialem ciekawsze zajecia :) ,

usprawiedliwienie nie stanowilo problemu - minus 30 % i nikt nie mial zadnego ale , z tym ze to bylo juz z kilka lat temu

a jesli nieobecnosc spowodowana jest sila wyzsza to szkola NIE MA PRAWA nieklasyfikowac bo niby z jakiej racji - na pewno powinna dac szanse na zaliczenie materialu w wyznaczonym terminie

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 24-11-2006, 16:12   

Oen napisał/a:
Przynoszenie usprawiedliwien tu nie ma nic do rzeczy gdyz jak bedziesz mial ponad 50% godzin nieobecnosci (niezaleznie od tego czy sa usprawiedliwone czy tez nie) musisz pisac egzamin klasyfikacyjny.

No to jeszcze zależy też od nauczuciela czy sie przypie**** i będzie tak skrupulatnie obliczał czy przymknie oko ze względu na okoliczności (np. chorobe itp.)
KRELIAN napisał/a:
a jesli nieobecnosc spowodowana jest sila wyzsza to szkola NIE MA PRAWA nieklasyfikowac bo niby z jakiej racji - na pewno powinna dac szanse na zaliczenie materialu w wyznaczonym terminie

Ma prawo bo takie są przepisy a wtedy właśnie formą zaliczenia materiału jest egzamin poprawkowy z całego semestru.
Kaillera P2P Client

Oen 
Friend

Wysłany: 24-11-2006, 16:14   

KRELIAN napisał/a:

No wlasnie od tego sa tak zwane egzaminy klasyfikacyjne ktore mozna pisac nawet ze wszystkich przedmiotow (w przeciwienstwie do poprawkowych ktorych mozna miec max 2) zreszta wspominalem o nich kilka postow dalej ale najwidoczniej nikt tego nie przeczytal ;p Takie jest niestety prawo i nic na to nie poradzimy swoja droga jest nawet jakas zapiska o tym ze to co jest w prawie jest jedyne i sluszne (chociaz z tym sie ciezko zgodzic)

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 24-11-2006, 16:21   

To ja nie wiem, szkołę średnią w sumie skończyłem już kilka lat temu. Sam miałem w 3 albo 4 klasie dość dużo nieobecności (usprawiedliwionych), ale nikt mi się nie doczepiał. Może nie było tego aż tyle...
W każdym razie jak nie masz jakichś szczególnych problemów z materiałem (czyt. z ocenami) to myślę, że nie będą się przywalać. Będzie dobrze :)

Karate Tradycyjne - Sho Dan

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 24-11-2006, 17:02   

Oen - " Przynoszenie usprawiedliwien tu nie ma nic do rzeczy gdyz jak bedziesz mial ponad 50% godzin nieobecnosci (niezaleznie od tego czy sa usprawiedliwone czy tez nie) musisz pisac egzamin klasyfikacyjny."

w takim razie czasy sie zmienily bo u mnie czegos takiego nie bylo , a moja wczesniejsza wypowiedz odnosia sie do postu Yamady bo "nieklasyfikowanie "przysługuje" osobie która opuściła 50%+1 h zajęć z danego przedmiotu - nieważne czy są to nieobecności usprawiedliwione czy nie" wydawalo mi sie mocno podejrzane , ale teraz juz wiem jaki jest system

wyrazy wspolczucia

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 24-11-2006, 21:03   

Sprawa załatwiona. Szkoła wkurzyła moja mame- czytac: "szkola popelnila najwiekszy blad w swoim istnieniu" i mama poszła na wywiadówke i powiedziala co mysli...^^

AnTeK 
Friend

Wysłany: 26-11-2006, 22:24   

Nigdy nie chciało mi się bawić w usprawiedliwienia i te bzdety, chociaż byłem przodownikiem w mojej klasie pod względem opuszczonych godzin. Mój wychowawca nigdy nie dostał ode mnie żadnego usprawiedliwienia, na koniec roku sam mi usprawiedliwiał nieobecność :]
A teraz co?? Nie będę na ćwiczeniach lub wykładach(niektórych) i trza iść na konsultacje i zaliczać materiał SIC!! :zalamany:

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 26-11-2006, 23:01   

Heh studia to nie szkoła podstawowa/średnia. Nie ma już tak lekko...

Karate Tradycyjne - Sho Dan

AnTeK 
Friend

Wysłany: 26-11-2006, 23:12   

SubZero napisał/a:
Heh studia to nie szkoła podstawowa/średnia. Nie ma już tak lekko...

Dokładnie, dlatego kończcie szkołę średnią jak najdłużej :P

Nadine 
Grand Master
No I Po Co?

Wysłany: 19-01-2007, 15:57   

ludzie ja sie chyba powiesze czy cos bo normalnie takiego zonka to jeszcze nie bylo nigdy, mianowicie jutro mam zaliczac podstawy przedsiebiorczosci, i jak to zwykle ja z opoznionym zapłonem przypomnialam se w srode ze w poniedzialek rada i trzeba to badziewie zaliczyc :( no i poszlam do baby i sie umowilam z nia na sobote (zeby miec wiecej czasu do nauki). Na czwartek kumpela miala mi przyniesc zeszyt no ale sie rozchorowala a dodatkowo na lekcjach byly tylko 4 osoby :rotfl: no i dzisiaj caly dzien wydzwaniam do tych co mieszkaja u mnie w miescie bo wiekszosc klasy to osoby dojeżdżające a takich pilniejszych uczniow to jest moze 4 na 28 ogolnie nas chodzi max 7/10 osob wiec to mowi samo za siebie. A skoro mam sie nauczyc to z jakiegos wartosciowego zeszytu. Z mojej klasy to tylko pare osob ma ten zeszyt (czyt. dwie osoby) ktorych nie moge w zaden sposob zlapac bo ten przedmiot oni mieli w tamtym roku a ja do nich doszlam i go nigdy nie mialam i dlatego musze zaliczyc a ze z racji tego ze to stary zeszyt wiec tylko nieliczni go moga miec :( :( :(

No i jak domyslic sie mozna zeszytu nadal nie mam i sie raczej nie zanosi na to ze go zdobęde :przestraszony: dajcie jakies pomysly co tu mozna zrobic (tylko sensowne i w granicach zdrowego rozsadku)

HELP!!!!!!!!! :zalamany: :zalamany: :zalamany:

Frizen 
Grand Master

PSN ID: XFrizenX
Wysłany: 19-01-2007, 16:02   

Wazuup ?! :wstyd:
Mnie qmpela znalazla w ksiazce telefonicznej :P .Mozesz sprobowac ;)

Ana 
Friend

Wysłany: 14-05-2007, 11:23   

matura? do bani a u Was? :D

Zuum 
Elite player

PSN ID: Mindfactor
Zagram w: Tekken 6, Dead Nation
Wysłany: 15-05-2007, 07:25   

Polski i angielski juz pieknie zostaly napisane (pieknie czyt. mysle, ze wmiare dobrze czyt. moze byc slabo:] ) Chociaz jak sie zdaje na poziomie rozszerzonym to cudow wymagac sie nie powinno :] Wlasnie siedze sobie na kompie przed matura ustna z jezyka angielskiego. Jestem ostatni w tej klasie, wiec ten egzamin bede miec kolo godziny 17.
Czemu ja jade na godzine 9.00 ... bo dziewczyna mnie wyciagnela... a wiec mi zostala jeszcze piekna i przecudowna matura z tak zacnego przedmiotu jakim jest historia (17.05.07) i ustny jezyk polski na ktory musze jeszcze przygotowac prospekt....zyc nie umierac... to zajecie moge zaliczyc do najgorszych, bo nie lubie robic takich rzeczy. Trzymajcie kciuki za wszystkich piszacych i mowiacych maturzystow, bo juz albo mieliscie ten Egzamin Dojrzalosci, albo bedziecie miec:] Licze, ze nie bedzie poprawek w przyszlym roku... Oby

Pozdrawiam :]

"bo helle są dla noobow i dla malo ambitnych" by Czit

Ana 
Friend

Wysłany: 15-05-2007, 08:20   

Zuum napisał/a:
historia (17.05.07)

taa a u nas podali zle matury i wyszlo ze historia jest jutro a majza miala byc w piatek...