Ping

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Ping

Post autor: Pattrick »

Otóż mam bardzo dziwny problem ... Ping mam 110 (niby nic dziwnego) ale ten ping jest prawie na każdym serwerze na jakim gram i nie wiem do .......... dlaczego tak mam (choć mam łacze 1 mb). jakieś wirusy.

Proszę was abyście mi pomogli o co chodzi (Wiem , Wiem , Mega Lamerski Temat ale cóż...)

z góry dziękuje...

No to tak ... Nie pytać mnie o p2p bo wyłączam na 100000 % , łącze mam świetne , a pewnie sie coś zchrzaniło 2 dni temu
DirtyF
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 09-06-2007, 20:02
Lokalizacja: Gdynia

kosmiczne pingi

Post autor: DirtyF »

Od połowy października mój ping na serwerze Honmaru skoczył z średnio 25ms do 50-60ms.Myślałem,że to chwilowe więc się nie przejąłem ale to trwa do teraz.W tym czasie dostawca neta(UPC) przyspieszył mi net do 4Mbps,niestety problem się nie rozwiązał.Aha..mniej więcej po godzinie 24,ping wraca do starego poziomu(20-25ms).
Na innych serwerach(alz,emuline,headoff itp) zawsze utrzymuje się na normalnym poziomie(40-50ms) :zdziwko: Wszystkie p2p,czy antywirusy,czy co tam jeszcze są powyłączane.
Ma ktoś jakiś pomysł? :dontgetit:
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: kosmiczne pingi

Post autor: Tygrys »

DirtyF pisze:Od połowy października mój ping na serwerze Honmaru skoczył z średnio 25ms do 50-60ms.Myślałem,że to chwilowe więc się nie przejąłem ale to trwa do teraz.W tym czasie dostawca neta(UPC) przyspieszył mi net do 4Mbps,niestety problem się nie rozwiązał.Aha..mniej więcej po godzinie 24,ping wraca do starego poziomu(20-25ms).
Na innych serwerach(alz,emuline,headoff itp) zawsze utrzymuje się na normalnym poziomie(40-50ms) :zdziwko: Wszystkie p2p,czy antywirusy,czy co tam jeszcze są powyłączane.
Ma ktoś jakiś pomysł? :dontgetit:
No ale w czym problem? zle ci sie gra? Ping ktory masz 50-60 jest raczej nienajgorszy wiec sie nie ma co przejmowac.
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
DirtyF
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 09-06-2007, 20:02
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ping

Post autor: DirtyF »

No w tym problem,że gra się okropnie -.- Co chwilę jakieś zwolnienia lub freezy,ogólnie beznadzieja.Tak z drugiej strony to ping powinien być chyba mniejszy a nie skoczyć ponad dwukrotnie,prawda?
Może mam coś w konfiguracji,czy coś w tym stylu,nie znam się na tym,a przeszkadza mi to i dlatego napisałem :suchy:
Tak,czy tak,dzięki :)
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Ping

Post autor: Yamada »

Szybkość łącza ma tyle do pingu co piernik do wiatraka. No moze trochę przesadzam alep z reguły jest to wina naszego net providera.

No i ping nie ma też wiele do lagów. Ping jest odpowiedzialny praktycznie tylko za opóźnioną reakcję gry na naciśniecie przez nas przycisku. Oczywiście jakiś syf na systemie może zwiększać ping, ale gwarantuję wam, ze w niektórych przypadkach granica pingu jest do nieprzekroczenia - osobiscie, odkąd mam 1mega - nigdy nie mam poniźej 60 ms na honmaru i 82 na śp.Aep (a na łączu 256 na aep miałem jakieś 40 ms).
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”