Odpowiedz do tematu
Ojciec zabił córkę przez gry video
Autor Wiadomość
Paul vs Picollo 
Student

Wysłany: 22-09-2006, 16:56   

Tutaj nie chodzi o gre video tylko o niego mysle, że jakby coreczka stłukła mu wazon to też by się nie opanował poprostu psychol. Żona chyba nie wiedziala za kogo wychodzi za mąz. Po za tym każdy kto ma dziecko nie ważne w jakim wieku powinien się nim zajmowac i z nim rozmawiac a nie grac w gry video.

AK 
Grand Master
Dashman

P2P Mode: Client only
Wysłany: 22-09-2006, 18:08   

gość jest poprustu poje***ny i gry nie mają tu nic do rzeczy,gość ma zryta psyche rownie dobrze jego curka mogła mu wylac piwo w jakiejs tam sytuacji...poryty gośc i tyle co tu wiecej mówić,do piachu skur***na!

Żółw 
Master

Wysłany: 22-09-2006, 20:45   

Cytat:
gry nie mają tu nic do rzeczy,gość ma zryta psyche

A może ma zrytą psychikę, bo od 4 roku życia grał w Mortal Kombat... ?

AK 
Grand Master
Dashman

P2P Mode: Client only
Wysłany: 22-09-2006, 21:50   

to nie ma nic do rzeczy....on nie tyle ma zryta psychike co porostu nie jest zapewne wstanie na odczuwanie uczuć wyzszych,jest poprostu głupi,mało inteligetny stad to sie bierze...sa tacy ludzie, sam takich znam i nie ma to nic wspulnego z grami,poprostu nie rozumieja pewnych rzeczy i niepotrafia sie chamować,niekontrolowane odruchy,brak rozsadku,zwyczajna ułomność.

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 03-04-2008, 13:41   

Cała wina w tej materii przypada na media, które to najczęściej nie maja pojęcia co przekazują - kompletnie nierzetelne informację.

Ludzie nader często gry wideo szkalują za głupotę ludzką ( szczególnie w USA ).
A to ten zabił przez MK a to tamten zamordował , bowiem nagrał się w GTA. Niesłychane brednie.

Ostatnio sporo było o pewnych nastolatkach , którzy zabili małe dziecko ponieważ .... ćwiczyli na nim ciosy z MK. Brak wyobraźni. Ludzka głupota. Ale nie , najlepiej na grę zrzucić wszytko.

Zaraz będzie tak, że pijany gracz za kółkiem zrzuci winę za kraksę na Burnout lub GT , wszak w tym drugim auta się nie niszczą , więc ....

Media to również na elektroniczna rozrywkę , ale na alkohol i tego człowieka to już nie.

Aż strach pomyśleć co wyrośnie z 3/4 userów honmaru po latach gry w Tekken/DoA i tetris - wszak można komuś cegłówki zrzucić na łeb i powiedzieć ,że w Tetris się dało.

Schaiba 
Master

Wysłany: 03-04-2008, 13:53   

Ren napisał/a:
Na szczęście w konsolach next-gen pady są bezprzewodowe ;)

Możecie się czepiać, ale mnie tekst Rena śmieszy.
Bo Ren nie jest nieczułym s***wielem, tylko ma do tego dystans.
Codziennie giną setki jeśli nie tysiące. Wypadki, żeby tylko samochodowe, bomby na bliskim wschodzie, ludobójstwa w afryce. Zsumujcie sobie. Można płakać nad losem dziewczynki, ale to jest tylko jedno małe ludzkie istnienie (w porównaniu ze wszystkimi).

I możecie się łączyć w bólu, ale zdaje mi się, że 90% zapomni o tym za... godzinę? jutro? za tydzień? Ja nie jestem lepszy.

Bądź co bądź, popieram, że media są nierzetelne i najłatwiej jest na coś zwalić winę. Wina nie leży w "czymś" tylko w ludziach. Zawsze.
A kolesia leczyć.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Wysłany: 03-04-2008, 14:43   

Media już nie mają o czym gadać. Niedługo napiszą, że jakiś dzieciak zatruł się muchomorem, bo chciał w ten sposób urosnąć pod wspływem gry w Mario ;)

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 03-04-2008, 14:51   

Nie inaczej. Dziwne, że nikt nie neguje takie Rambo w tv. A przecież nie idzie o 24:oo .
A czwarta część , to jeden z brutalniejszych filmów ostatnich lat. Ale do takiego Manhunt 2 w którym cyfrowa postać "zabija" inną zlepkę polygonów to niemal każdy ma aj waj.

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 03-04-2008, 21:56   

Schaiba napisał/a:
ale zdaje mi się, że 90% zapomni o tym za... godzinę? jutro? za tydzień?

Temat ma lekko ponad rok więc ludzie już dawno o tym zapomnieli ;)

Schaiby i danielmarleya posty wywalilam, nie offtopujcie
Kaillera P2P Client
Ostatnio zmieniony przez Ana 05-04-2008, 11:08, w całości zmieniany 1 raz  

Arris 
Grand Master
beep!beep!

Wysłany: 05-04-2008, 19:05   

JAKI IDIOTA!! mi bratanica tyle razy pociagnela za kabel od Xboxa grajac w DoA4 wylaczyla cala konsole ja tylko z nia troche pogdalem pozniej ze nie wolno tak robic bo ja kopnie prad albo cos (ona ma 3 lata jakby co) ona mi przytakuje i idzie dalej a ja wlaczam konsole i dalej naparzam kasumi xD
ale na prawde gosciu przegial zeby takie malutkie dziecko skrzywdzic?? :( Ojciec chyba oglupial... ;/ Takim ludziom to tylko dwa slowa sie naleza 1 elektryczne 2 krzeslo...

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 05-04-2008, 19:26   

Koleś chory psychicznie i tyle. Jakby dziecko mu nie zrzuciło xboxa tylko np odtwarzacz DVD to by pewnie to samo było. Ale wiadomo lepiej zwalić wszystko na te szatańskie gry wideo ;)
Ostatnio był zresztą podobny wypadek u nas, że kolo zabił dziecko bo mu przeszkadzało w piciu wódki- powód zawsze się znajdzie a tak naprawdę winni są tylko poyebani ludzie.

simian_raticus 
Master of the Shakers

PSN ID: dead_last_n00b
GamerTag: infinity_and_unlimited
Zagram w: bierki
Ostrzeżeń:
 4/3/5
Wysłany: 05-04-2008, 21:16   

Komandos napisał/a:
Koleś chory psychicznie i tyle.

Człowieku co za głupoty wypisujesz!

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Wysłany: 05-04-2008, 23:02   

O co chodzi z tymi głupotami? Nie zauważyłem żadnych poza głupotą ludzi co własne dzieci mordują po awarii konsoli.

Nadine 
Grand Master
No I Po Co?

P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 06-04-2008, 13:16   

simian_raticus napisał/a:
Komandos napisał/a:
Koleś chory psychicznie i tyle.

Człowieku co za głupoty wypisujesz!

czyli chyba wychodzi na to ze postąpił bys podobnie? :zdziwko: ... skoro dla ciebie okreslenie takiego czlowieka chorym dpsychicznie jest głupotą... czyli dla ciebie jego postepowanie jest normalne? :zdziwko:

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 06-04-2008, 13:39   

To już od samego człowieka zależy - od psychiki . Wszak jeden z kobietą swoją tylko się pokłóci a inny ją skatuje. Podobne przypadki można mnożyć. Tak jest i tutaj.

Komandos napisał/a:
powód zawsze się znajdzie a tak naprawdę winni są tylko poyebani ludzie.

Nic dodać , nic ująć.