Odpowiedz do tematu
tribute do Jina
Autor Wiadomość
Dante 
Master of the Shakers

Wysłany: 20-09-2006, 18:12   

Niezły filmik i niezła muza :) , ja bym takich jungli niezrobił :P
PS. jezeli mieszkasz w tym Krosnie co mysle to niedzieli nas duza odległość :hyhy:

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 20-09-2006, 18:33   

nie chce mi sie wierzyc Got ze ewgf , ewgf ,1 , ewgf jest dla ciebie hardowy , ja to robie pesymistycznie zakladajac przynajmniej 2/10 a w filmiku ktory nakreciles byly trudniejsze akcje no chyba ze robisz to online to inna sprawa z tym ze i tak sa trudniejsze akcje :)

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Got 
Elite player

Wysłany: 20-09-2006, 22:41   

stary wierz mi ale ci nie wierze :Pmusial bym to zobaczyc wez mi to jakos skrec bo ja nie wiem jak wsadzic wogole tego puncha no moze fakt jakbym go juz wsadzil to 3 ewgf nie byl by problemowy ale ja jakos nie umie :P probowalem i z szybkim 2 ewgf i takim max dlugim i nic nie wchodzi napisz mi koncepcie to go zrobie :)

KRELIAN 
Junior Admin

Wysłany: 20-09-2006, 22:44   

kurcze powaznie to jest prostsze dla mnie niz chociazby ten juggle z ewgf , 4x ws4 , ewgf w guna

a dokladnie to sie robi tak 2 szybkie ewgfy bez podejscia ,1 i dewgf

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

-=MASTA=- 
Elite player

Wysłany: 20-09-2006, 23:49   

Krelian ma racje to nie jest jeszcze az taki mega hardcor [te ewgf, ewgf, 1, ewgf], bo sam go czasami robie w practice. Można tez zrobic go tak, tylko że w Kinga ewgf, ewgf, d+1, ewgf !!!. Juz o wiele trudniejszy jest odpowiednik tego juggla dla Heihachiego z wgf. Wygląda to następująco dWGF, WGF, 1, dWGF w zwykłe postacie !!!! horror :)

KRELIAN 
Junior Admin

Wysłany: 20-09-2006, 23:53   

nie wiem czemu ale zawsze latwiej mi sie tego juggla robilo wlasnie henkiem niz jinem - powaznie :)

Got 
Elite player

Wysłany: 21-09-2006, 00:30   

hehe to ja moze swojego jina schowam bo tu widze same z 1 sa ;Pno ale mowiac tak na prawde takie rzeczy sie do niczego nie przydadza :D liczy sie tylko i wylacznie dash dlatego troszke odstawiam tego nowego tributa bo tak naprawde nie ma co juz robic nowego i zabieram sie ostro na sticka ale jak ktos bedzie chcial zagrac to pada wyciagne ;) )

ale w sumie to jednak moge srubowac azz do skutku te juggle ;PP

-=MASTA=- 
Elite player

Wysłany: 21-09-2006, 00:34   

No cóż widzisz u mnie jest inaczej.... KRELIAN skoro takie hardy trzaskasz [ wiem że reprezentujesz wysoki poziom bo z Tobą grałem :) ] to może sam nagraj jakiś filmik z samymi hardówami a'la mashter i boskon. Chętnie bym popatrzył...

czit 
Grand Master

Wysłany: 21-09-2006, 08:47   

hmm kiedys planowalem zrobic filmik z "trudniejszymi" jugglami , ale po spędzeniu 7 godzin na practise zrobilem aż 9 juggli czyli jakies 50 sek filmu , jak sobie pomyslalem ze to nawet nie jest ćwierć przyszlego filmiku to zwątpiłem, w kazdym bądź razie zycze powodzenia i sporej cierpliwości Got

Got 
Elite player

Wysłany: 21-09-2006, 15:01   

hhe zobaczymy jak szybko moja cierpliwosc sie skaczy :) ale no prace juz powoli jada :D

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 21-09-2006, 16:04   

Ja się jeszcze niewypowiedziałem na temat filmu no to czas to zmienić :P

Tak jak było pisane już wcześniej "kosmetyka" filmu pozostawia troche do zyczenia, ale akcje z kolei są konkretne :super:

Jesli pojawi sie druga czesc, to moze byc naprawde ostro bo kto jak kto, ale Got ma predyspozycje do sadzenia hardow i ogolnie gry Jinem ;)
Kaillera P2P Client

Pitrex 
Master

GamerTag: PitrexoPL
Wysłany: 22-09-2006, 23:22   

No musze przyznać filmik zarąbisty daje 4/10 gdyby kosmetyka była lepsza dałbym 8/10 bo akcje są wykonalne,nie sa aż takie trudne jak się wydaje to twój pierwszy filmik,
Dumian napisał/a:
esli pojawi sie druga czesc, to moze byc naprawde ostro

zupełnie się z tym zgadzam wię Got ćwicz trenuj WALCZ :P

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P

Got 
Elite player

Wysłany: 23-09-2006, 11:16   

huh no teraz dodales mi otuchy:P mowiac ze to nie sa trudne akcje :) ) to zapraszam wszystkch to zrobienia 2x ewgf tylko ze 2 z dashem tak jak na filmiku(w replayu jakby ktos tego wczesniej nie widzial ;) ) no i 4x ewgf na guna :) ) moge podkreslic ze latwiejsze jest 4x :P P

a no tak moj pierwszy ktory chcaielm umiescic juz rok temu z tymi samymi akcjami ale w replayu to niestety stara wersia HC nie dziala tak sprawie jak HC2 :) ) a co :) ) no cwiczenie to jak najbardziej tylko ze ja bardzo zadko siedze na practise tylko jak staram sie zrobic jakies akcje :P P

ps. edytowany bo sie zblaznilem :) ) dante wie o co chodzi :D

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 23-09-2006, 14:22   

Pitrex napisał/a:
akcje są wykonalne,nie sa aż takie trudne jak się wydaje to twój pierwszy filmik

No tu się nie zgodze. To, że jest to pierwszy film Gota nie znaczy, że słaby. Wręcz przeciwnie, ma najlepsze akcje ze wszystkich, którzy tu wrzucali swoje filmiki :P

A poza tym jeśli twierdzisz, że akcje nie są takie trudne to szkoda, że sam takich (lub podobnych) nie zamieściłeś w swoim filmie ;>
Kaillera P2P Client

kamyk 
Beginner

Wysłany: 23-09-2006, 14:39   

Tak na wstępie to siema wszystkim, po dłuższej przerwie. A co do filmiku Gota to jest zajefajny:), poważnie akcje są konkretne, sam gram Jinem i :padam: pokłony dla Gota.
A co do tego ewgf, ewgf, 1, ewgf to nie wierzę, że tego nie umiesz posadzić :zdegustowany: , ja na psx, 1/20 to wsadzę w Kinga , no moze 1 na 25, a przy twoim skilu to dopiero nie powinno być problemu.
AAA jeszcze jedno, Pitrex ty pokazałes w swoim filmiku max doje.... hardy, więc na twoim miejscu bym nie zabierał zdania :)