tribute do Jina

Subforum poświęcone wszelkim filmom z Tekkena.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Dante
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 66
Rejestracja: 25-07-2006, 06:55
Lokalizacja: Lutcza

Re: tribute do Jina

Post autor: Dante »

Niezły filmik i niezła muza :) , ja bym takich jungli niezrobił :P
PS. jezeli mieszkasz w tym Krosnie co mysle to niedzieli nas duza odległość :hyhy:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: tribute do Jina

Post autor: KRELIAN »

nie chce mi sie wierzyc Got ze ewgf , ewgf ,1 , ewgf jest dla ciebie hardowy , ja to robie pesymistycznie zakladajac przynajmniej 2/10 a w filmiku ktory nakreciles byly trudniejsze akcje no chyba ze robisz to online to inna sprawa z tym ze i tak sa trudniejsze akcje :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Got
Elite player
Elite player
Posty: 116
Rejestracja: 21-03-2006, 12:56
Lokalizacja: Krosno

Re: tribute do Jina

Post autor: Got »

stary wierz mi ale ci nie wierze :Pmusial bym to zobaczyc wez mi to jakos skrec bo ja nie wiem jak wsadzic wogole tego puncha no moze fakt jakbym go juz wsadzil to 3 ewgf nie byl by problemowy ale ja jakos nie umie :P probowalem i z szybkim 2 ewgf i takim max dlugim i nic nie wchodzi napisz mi koncepcie to go zrobie :)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: tribute do Jina

Post autor: KRELIAN »

kurcze powaznie to jest prostsze dla mnie niz chociazby ten juggle z ewgf , 4x ws4 , ewgf w guna

a dokladnie to sie robi tak 2 szybkie ewgfy bez podejscia ,1 i dewgf
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: tribute do Jina

Post autor: -=MASTA=- »

Krelian ma racje to nie jest jeszcze az taki mega hardcor [te ewgf, ewgf, 1, ewgf], bo sam go czasami robie w practice. Można tez zrobic go tak, tylko że w Kinga ewgf, ewgf, d+1, ewgf !!!. Juz o wiele trudniejszy jest odpowiednik tego juggla dla Heihachiego z wgf. Wygląda to następująco dWGF, WGF, 1, dWGF w zwykłe postacie !!!! horror :)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: tribute do Jina

Post autor: KRELIAN »

nie wiem czemu ale zawsze latwiej mi sie tego juggla robilo wlasnie henkiem niz jinem - powaznie :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Got
Elite player
Elite player
Posty: 116
Rejestracja: 21-03-2006, 12:56
Lokalizacja: Krosno

Re: tribute do Jina

Post autor: Got »

hehe to ja moze swojego jina schowam bo tu widze same z 1 sa ;Pno ale mowiac tak na prawde takie rzeczy sie do niczego nie przydadza :D liczy sie tylko i wylacznie dash dlatego troszke odstawiam tego nowego tributa bo tak naprawde nie ma co juz robic nowego i zabieram sie ostro na sticka ale jak ktos bedzie chcial zagrac to pada wyciagne ;))


ale w sumie to jednak moge srubowac azz do skutku te juggle ;PP
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: tribute do Jina

Post autor: -=MASTA=- »

No cóż widzisz u mnie jest inaczej.... KRELIAN skoro takie hardy trzaskasz [ wiem że reprezentujesz wysoki poziom bo z Tobą grałem :)] to może sam nagraj jakiś filmik z samymi hardówami a'la mashter i boskon. Chętnie bym popatrzył...
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: tribute do Jina

Post autor: czit »

hmm kiedys planowalem zrobic filmik z "trudniejszymi" jugglami , ale po spędzeniu 7 godzin na practise zrobilem aż 9 juggli czyli jakies 50 sek filmu , jak sobie pomyslalem ze to nawet nie jest ćwierć przyszlego filmiku to zwątpiłem, w kazdym bądź razie zycze powodzenia i sporej cierpliwości Got
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Got
Elite player
Elite player
Posty: 116
Rejestracja: 21-03-2006, 12:56
Lokalizacja: Krosno

Re: tribute do Jina

Post autor: Got »

hhe zobaczymy jak szybko moja cierpliwosc sie skaczy :) ale no prace juz powoli jada :D
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: tribute do Jina

Post autor: Dumian »

Ja się jeszcze niewypowiedziałem na temat filmu no to czas to zmienić :P

Tak jak było pisane już wcześniej "kosmetyka" filmu pozostawia troche do zyczenia, ale akcje z kolei są konkretne :super:

Jesli pojawi sie druga czesc, to moze byc naprawde ostro bo kto jak kto, ale Got ma predyspozycje do sadzenia hardow i ogolnie gry Jinem ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: tribute do Jina

Post autor: Pitrex »

No musze przyznać filmik zarąbisty daje 4/10 gdyby kosmetyka była lepsza dałbym 8/10 bo akcje są wykonalne,nie sa aż takie trudne jak się wydaje to twój pierwszy filmik,
Dumian pisze:esli pojawi sie druga czesc, to moze byc naprawde ostro
zupełnie się z tym zgadzam wię Got ćwicz trenuj WALCZ :P
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez Pitrex, łącznie zmieniany 2 razy.
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Got
Elite player
Elite player
Posty: 116
Rejestracja: 21-03-2006, 12:56
Lokalizacja: Krosno

Re: tribute do Jina

Post autor: Got »

huh no teraz dodales mi otuchy:P mowiac ze to nie sa trudne akcje :)) to zapraszam wszystkch to zrobienia 2x ewgf tylko ze 2 z dashem tak jak na filmiku(w replayu jakby ktos tego wczesniej nie widzial ;)) no i 4x ewgf na guna :)) moge podkreslic ze latwiejsze jest 4x :PP

a no tak moj pierwszy ktory chcaielm umiescic juz rok temu z tymi samymi akcjami ale w replayu to niestety stara wersia HC nie dziala tak sprawie jak HC2 :)) a co :)) no cwiczenie to jak najbardziej tylko ze ja bardzo zadko siedze na practise tylko jak staram sie zrobic jakies akcje :PP


ps. edytowany bo sie zblaznilem :)) dante wie o co chodzi :D
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: tribute do Jina

Post autor: Dumian »

Pitrex pisze:akcje są wykonalne,nie sa aż takie trudne jak się wydaje to twój pierwszy filmik
No tu się nie zgodze. To, że jest to pierwszy film Gota nie znaczy, że słaby. Wręcz przeciwnie, ma najlepsze akcje ze wszystkich, którzy tu wrzucali swoje filmiki :P

A poza tym jeśli twierdzisz, że akcje nie są takie trudne to szkoda, że sam takich (lub podobnych) nie zamieściłeś w swoim filmie ;>
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
kamyk
Beginner
Beginner
Posty: 22
Rejestracja: 23-02-2006, 21:53
Lokalizacja: Chorzów

Re: tribute do Jina

Post autor: kamyk »

Tak na wstępie to siema wszystkim, po dłuższej przerwie. A co do filmiku Gota to jest zajefajny:), poważnie akcje są konkretne, sam gram Jinem i :padam: pokłony dla Gota.
A co do tego ewgf, ewgf, 1, ewgf to nie wierzę, że tego nie umiesz posadzić :zdegustowany: , ja na psx, 1/20 to wsadzę w Kinga , no moze 1 na 25, a przy twoim skilu to dopiero nie powinno być problemu.
AAA jeszcze jedno, Pitrex ty pokazałes w swoim filmiku max doje.... hardy, więc na twoim miejscu bym nie zabierał zdania :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken Movie”