Odpowiedz do tematu
Super Gem Fighter
Autor Wiadomość
Pattrick 
Grand Master

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: TB, Tekken 7, Skullgirls
Wysłany: 22-09-2006, 22:07   Super Gem Fighter

Super Gem Fighter - Lubił ktoś Puzzle Fighter? to raczej tą gre też polubi. Jest to alternatywna wersja puzzle fighter (jak ktoś woli bijatyki) . Nie jest to ciągle wyciskanie QCF,QCB,HCF,HCB+P/K. niestety combo jest z góry ustalone (chodzi o ciosy np. P,P,P,P).
Każda ma z nich jakąś odzielną Fabułę np. Ryu szuka Czarodziejki Tessy aby się dowiedzieć o jakichś wojownikach. W sumie gra ma swój humor , Czasami wyskakują Skrzynie z skarbami (Brylantami które dodają punkty do poziomu ciosów specjalnych). Gra jest warta chociażby obejrzenia , więc możecie ściągać bez wachania

Rom Download:
Kod:
http://www.romnation.net/srv/roms/25037/mame/Super-Gem-Fighter-Mini-Mix-US-970904.html

Zalety :

- Oryginalna Gierka
- Dash
- Oryginalny Design Postaci
- Poziomy Ciosu

Wady :

- "Ja jestem Masherem z przymuszenia"
- Niektórym może się nie spodobać śmieszność gry
- Poziomy Ciosu (W sumie to też wada)

Aserot 
Support
Shiranui Whirlwind

PSN ID: Aserot
GamerTag: AserotPl
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: kof 2k2, VF5 (ps3)
Wysłany: 23-09-2006, 11:21   

Mnie tam Super Gem Fighter aka Pocket Fighter to bardzo dobra gierka. Niech grafika was nie zmyli (choć gierka wygloda jak dla przedszkolaków :) ) system tej gry daje bardzo dużo możliwość. Więc akcje można robić przednie, oprócz wspomnianych diametów które podnoczą LV ciosów mamy w zanadrzu special item atak (kule zamrażania, perifikacji, bombe, skórke z banana i trucizne) którymi możemy przedłużać kombosy. Tylko trzeba dobrze je wykorzystać ponieważ możemy nimi rzucać (działają odrazu) lub podłożyć (aktywują się po pewnym czasie). Oprócz tego mamy jeszcze atak specjalny (nieblokowalny) którym możemy wykradać diamety od przeciwnika :) . W zależność od tego jaki atak zrobim takiego koloru diamet wykradniemy od przeciwnika.

Naprawde warto zagrać jak ktoś nie zna niech przetestuje napweno nie bedzie to czas stracony. Dla zaiteresowanych w dziale 2d fighting movies jest filmik prezetujecy to co ta gra ma do zaoferowania.
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.

gosc
Gość
Wysłany: 20-04-2007, 21:23   

hej mam pytanie sciaglem tego Super Gem Fighter ale nie wiem co mam zrobic z tymi plikami prosze o pomoc

eq2D 
Friend

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 20-04-2007, 21:40   

gosc napisał/a:
hej mam pytanie sciaglem tego Super Gem Fighter ale nie wiem co mam zrobic z tymi plikami prosze o pomoc

Plik, który ściągnołeś to tak zwany ROM, który jest dumpem oryginalnego progamu z PCB. ROM - spakowany - musisz umieścić w folderze "roms" (na ogół) danego emulatora (polecam WinKwaks i Nebula), programu który ma za zadanie udawać oryginalny system (w tym wypadku Capcom Play System 2 - CPS2).

A SGF - dla mnie fajna gra ale stricte for fun. Nie jest w żaden sposób ambitna i do tego system chainów na modłę Crapcomu. Zdecydowanie wole Puzzle Fighter'a.