Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Forum poświęcone piątej odsłonie Tekkena oraz Dark Resurrection.

Moderator: ModTeam

Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Tak
27
49%
Nie
28
51%
 
Liczba głosów: 55

Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Oscar »

Play Station Portable WARTO kupic !
Mimo iż dla nie których fanbojów ps-ek , mają przyzwyczajenie do konsol stacionarnych jak właśnie PSX czy PS2 i także PS3.
Nareście jakiś nowy pomysł wprowadzono a nie cały czas to samo.
Jak na każdą konsole gry oryginalne mają swoją cenę , lecz nie po przerobieniu.
Warto przerobic sobie psp bo jest na tym zysk właściwie - za darmo gry tylko trzeba ściągc ale to tak na marginesie.

Jak dla mnie WARTO kupic PSP i to nie tylko dla TK : DR
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Mr_Editor »

inna sprawa, że do takiego psp można sobie pada podłączyć [gdzieś na YT był filmik... ] Ja ogólnie mam dylemat czy kupić ps2, psp czy... rower wzorowany na amerykańskich chopperach xD i powiem szczerze... chyba wybiorę tą ostatnią opcję... nie jestem aż tak zapalonym graczem i na pewno z tej drki bym wiele nie wycisnął....

Inna sprawa... troche mnie martwi wypowiedź kolegi który pisał o graniu w drodze do szkoły etc. trzeba znać umiar a z takim psp to ciężko o zachowanie tegoż właśnie umiaru... Z tej właśnie strony psp prezentuje się jako konsola dla maniaków którzy nie mogą oderwać oczu od ekranu nawet jak siedzą na kiblu....

Ale jeśli już kupować psp [albo jakąkolwiek inną konsolę] to nie dla jednej gry tym bardziej nie za takie pieniądze [jak dla osoby w moim wieku to 500zł to suma gigantyczna :P ] takie moje skromne zdanie :P
iraki
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 67
Rejestracja: 14-07-2008, 10:51

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: iraki »

Grałem kiedyś z kumplem na PSP w Fife Street 2. Grafika taka sama jak na PS2, ale nie ma to jak usiąść na fotelu przed telewizorem z padem w ręku. Według mnie nie opłaca się kupować PSP do bitek. :/
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Komandos »

Mr_Editor pisze:inna sprawa, że do takiego psp można sobie pada podłączyć [gdzieś na YT był filmik... ] Ja ogólnie mam dylemat czy kupić ps2, psp czy... rower wzorowany na amerykańskich chopperach xD i powiem szczerze... chyba wybiorę tą ostatnią opcję... nie jestem aż tak zapalonym graczem i na pewno z tej drki bym wiele nie wycisnął....

Inna sprawa... troche mnie martwi wypowiedź kolegi który pisał o graniu w drodze do szkoły etc. trzeba znać umiar a z takim psp to ciężko o zachowanie tegoż właśnie umiaru... Z tej właśnie strony psp prezentuje się jako konsola dla maniaków którzy nie mogą oderwać oczu od ekranu nawet jak siedzą na kiblu....

Ale jeśli już kupować psp [albo jakąkolwiek inną konsolę] to nie dla jednej gry tym bardziej nie za takie pieniądze [jak dla osoby w moim wieku to 500zł to suma gigantyczna :P ] takie moje skromne zdanie :P
PSP to konsola dla casuali, bo hardcorowy gracz po kilku miesiącach nie będzie miał w co na tym grać (i to pod warunkiem, że nie miał PS2). Wbrew pozorom PSP nie nadaje się też do grania w szkole czy autobusie bo wystarczy, że lekko przyświeci słońce i gówno widać. Ja na PSP grałem głównie w łóżku kiedy nie chciało mi się odpalać dużej konsoli. Według mnie psp nie jest warte swojej ceny. Do filmów lepiej kupić MP4 a do grania poza domem gameboya.
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Mr_Editor »

Raczej chodziło mi o innego rodzaju hardcorowców... no nieważne :P

Za to znalazłem filmik pokazujący 2 konwertery do psp. pad>psp i psp>tv tylko nie jestem przekonany co do wiarygodności tego filmiku...
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Arris »

warto bo t:dr jest wspanialy...ale wedlug mnie kupowanie konsoli dla jednej gry to nie jest dobry pomysl ^.^
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Yamada »

T:DR na PSP sie rozni od tego na PS3 - inne randomowe bugi.

Poza tym PSP jako konsola do gier naprawdę atrakcyjna może być TYLKO dla kogoś kto nigdy nie miał PSXa / PS2 (to jest ktoś taki?). Interesujące tytuły to głównie porty, remaki (chociaż w pierwsze Star Ocean na enginie 2ki bym z chęcią zagrał), a gry 'speszial for PSP' to jak dla mnie nieporozumienie.

Dual Screen, pomimo iż znacznie słabszy technologicznie dostarcza znacznie więcej zabawy (nawet głupie tamagochi Nintendogs jest tak sliczne i przystępne, że nie sposób się przy tym nie bawić), szczególnie miłośnikom jRPGów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Komandos »

Poza tym PSP jako konsola do gier naprawdę atrakcyjna może być TYLKO dla kogoś kto nigdy nie miał PSXa / PS2
Jak ktoś nie miał PSXa i PS2 to niech kupi PSXa i PS2 zamiast PSP :P A konsole jak najbardziej warto kupić dla jednej gry, ale akurat na PSP takiej gry nie ma i już raczej nie będzie.
Awatar użytkownika
Arris
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 05-05-2007, 18:12
Lokalizacja: Z nienacka :O

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Arris »

ja zadnej konsoli nie mam a zyje :D
moje zycie to emulatory i torrenty xD
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Sylvan Wielki »

Komandos pisze:Jak ktoś nie miał PSXa i PS2 to niech kupi PSXa i PS2 zamiast PSP :P A konsole jak najbardziej warto kupić dla jednej gry, ale akurat na PSP takiej gry nie ma i już raczej nie będzie.
Nie jest tak do końca. Ja widząc Oblivion na x360, chciałem mieć ten sprzęt, ale przy tym wiedziałem, że jeszcze masę gier kupię na x0 (choć zachodziła obawa, iż skończy się jak z poprzednim x). Podobnie było z innymi konsolami.

Wydać blisko 1.4k zł tylko na T DR (kiedyś), to jest oczywiście jakaś opcja, ale nieszczególnie rozsądna.

Nawet teraz gdy PSP kosztuje 649zł (i to bundle) za model 3004.

Przecież jest tu tyle znakomitych gier.

Bawiłem się z cudną C:SotN na PSX, SAt, później na x0 i raczej nie wróciłbym do niej gdyby nie PSPek. Taka Valkyrie Profile , czy FFT , to również wspaniale umilają czas i niekoniecznie w podróży.

Burnout Paradise cieszy w domu, ale czy wersja mini cieszy mniej? Nie sądzę.

Sam złapałem się na tym, iż wiele gier najzwyczajniej w świecie na PSP dubluje. Mam T DR na PS3, ale nie znaczy to wcale , że z przyjemnością na PSP nie pogram. Podobnie jest z innymi tytułami.

Że niby "to samo co na PS2, ale w wersji mini" a to źle pytam?
Awatar użytkownika
Maciek7876
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 24-03-2009, 20:58
Lokalizacja: Bruksela

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Maciek7876 »

No coz, wg mnie kupowanie konsoli dla jednej gry raczej sie nie oplaca... Ale jezeli znajdziesz wiecej tytulow ktore cie zainteresuja to czemu nie ?? Ja np. kupilem PSP dla ogolu (moze nam zastapic MP3, aparat fotograficzny itp.) no i oczywiscie dla gier... a poza tym Tekken DR byl moja pierwsza gra na te konsolke ^^
Moj nick to Sd*/Pain, przyjme kazde wyzwanie !

https://www.youtube.com/user/Xarrann (moje Tekkenowe filmy i nie tylko)

Obrazek
Awatar użytkownika
Damix
Elite player
Elite player
Posty: 198
Rejestracja: 15-12-2008, 05:22
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Damix »

Dla mnie nie warto.....lepiej ps3 kupic dla DRki,ale jesli kogos nie stac to psp zakupuje niech:D
NieZaczaisz Clan
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: kemot722 »

Ja chyba wole GBA, bo można by pograć w Digimon: Battle Spirit (mocny atut dla fana Digimonów) z dala od kompa z emulatorem :P

Tekken 5 został wydany na 3 konsole: PS2, PSP i PS3. Nie róbmy z niego na siłe exclusive'a :P
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Komandos »

Tekken 5 został wydany na 3 konsole: PS2, PSP i PS3. Nie róbmy z niego na siłe exclusive'a :P
T5 na PS2, DR na PSP i DR Online na PS3 to trzy różne gry.
Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Primo »

Jak by co to mam do sprzedania ok 3 miesięczne PSP 2004 z Daxterem , z pudełkiem papierami itd
cena- 400zł

a DR-kę można spokojnie łyknąć ponizej 50zł
iTrick2Kill !!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 5 oraz Tekken DR”