Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Hardware, czyli dział dotyczący sprzętu m.in. telewizory, komputery, pady, arcade sticki, co z czym, jak połączyć, co wybrać itp.

Moderator: ModTeam

Playstation 3, Xbox 360 a może Wii? Który z Next-Gen'ów jest Twoim faworytem?

Sony Playstation 3
73
63%
Microsoft Xbox 360
31
27%
Nintendo Wii
4
3%
Nie interesują mnie konsole.
7
6%
Wolę upgrade'ować PC do grania w najnowsze tytuły
1
1%
 
Liczba głosów: 116

Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Dumian »

Kojima w trailerze Metal Gear Solid 4 jak zwykle pokazał klasę. Zupełnie odmienione lokacje (No Place to Hide), podstarzały Snake, Raiden w egzoszkielecie (z początku myślałem, że ożywili Ninje czy coś :P) powrót Meryl oraz kilku innych postaci, nowi przeciwnicy, Liquid-Ocelot. To wszystko to tylko mała część tego co z pewnością znajdzie się w finalnej wersji gry. Myślę, że MGS będzie mocnym argumentem aby spośród nextgenów wybrać właśnie PS3.

Szkoda, że nie pokazano nic z samego gameplayu. Kojima pewnie będzie trzymał wszystkich w niepewności do ostatniej chwili a końcowy efekt po raz kolejny przejdzie najśmielsze oczekiwania :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: SubZero »

No trailerek dość ciekawy, jednak o samej grze pewnie zbyt wiele nie mówi (większość chyba zna zamiłowanie Kojimy do "tuningowania" trailerów z MSGów :P - nie żebym kwestionował geniusz mistrza :) ). Ciekawe, że zdecydowali się na powrót postaci z pierwszej części, no i w sumie przez cały trailer zastanawiałem się, gdzie Raiden :D .
Jak będzie wyglądał prawdziwy gameplay pewnie dowiemy się dopiero po premierze, chociaż kamuflaż Snake'a wygląda dość obiecująco. A co do samego trailera, to mimo wszystko bardziej podobał mi się ten z zeszłorocznego E3 (kto widział, ten wie :) ), chociaż o samej grze w nim za dużo nie było.

[edit]
Hmmmm... :P
[/edit]
Awatar użytkownika
grzece
Elite player
Elite player
Posty: 104
Rejestracja: 24-02-2006, 14:56
Lokalizacja: Tychy

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: grzece »

PHPtournament progress
||||||______________ 30%
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Wawrzyn »

Temat troche bez sensu bo jak mozna mowic o rownej rywalizacji konsol kiedy
w listopadzie 2005 mozna bylo juz pograc na X360 a na Ps3 widzimy tylko trailery, dla mnie to oczywiste ze obie konsolki bedzie roznic przepasc jezeli chodzi o technologie.Na kozysc Ps3 zecz jasna
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Dumian »

Zaawansowanie technologiczne konsoli nie ma w zasadzie aż takiego dużego wpływu jak mogłoby się wydawać. Przecież Xbox wyszedł dużo później od PS2, bebechy miał zdecydowanie mocarniejsze niż czarnulka, a mimo to konsola Sony zdecydowanie wygrała z konkurencją :)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
grzece
Elite player
Elite player
Posty: 104
Rejestracja: 24-02-2006, 14:56
Lokalizacja: Tychy

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: grzece »

Xbox debiutowal wtedy na rynku wiec moze dla tego male zainteresowanie na poczatku bylo. Mnie sie nie podobal on z wygladu :P
Macie jeszcze fotki z Wii
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,28188;core.html
PHPtournament progress
||||||______________ 30%
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Wawrzyn »

Zaawansowanie technologiczne konsoli nie ma w zasadzie aż takiego dużego wpływu jak mogłoby się wydawać. Przecież Xbox wyszedł dużo później od PS2, bebechy miał zdecydowanie mocarniejsze niż czarnulka, a mimo to konsola Sony zdecydowanie wygrała z konkurencją :)
Moze to dlatego ze wyszedl zbyt pozno :| , kiedy wszystkie oczekiwane tytuly byly juz na Ps2?
Obrazek
Obrazek
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Ren »

Z nowa generacją może być różnie. MS dało ciała z czytnikiem (bedzie osobny HD-DVD), Sony dało ciała z padem (Dual Shock bez Shock) i pewnie z czytnikiem też dadzą ciała (pamietacie PS2 V2,V3? LoL). Nintendo też dało ciała, sorry ale dla mnie ich konsola to popierdółka na miarę EyeToya. Ja jestem prawie pewien że wygra PS3. Czekam na MGS4, T6 to przy okazji ;).
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Wawrzyn »

Z tego co wiem co na E3 ps3 nie pokazalo nic ciekawego, powiem wiecej trailery gier byly slabe(z wyjatkiem heavenly sword), no i ta cena 599 ojro...
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Action »

Wypowiem sie na ten temat inaczej :P Myśle ze premiera PS3 bedzie klapą ale dopiero po paru latach kiedy zaczną wychodzic gry wyciskajace wszystkie soki z trojga konsol to wtedy wyjdzie ze PS3 przewyższa konkurentów. :)
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Komandos »

Jo-Jo pisze:Ja mam jeszcze NESa, PSXa już dawno nie mam, mam PieCyka, i zastanawiam się co kupić.....PS2, Wii, czy PS3 ( bardziej przychylam się do kupna Wii albo PS2 ) ...
Wii to shit. Na chwile obecną najlepiej kupić ps2. Na ps3 nie ma dobrych gier. A X360 to wypas, jak wyjdzie T6 i MGS4 to nic mi więcej nie trzeba :P
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Jo-Jo »

Wii to zdecydowanie nie jest shit ( np. Red Steel <3, RE4 na Wii, RE: Umbrela Chronicles, Super Smash Bros. , Zelda: Twilight Princess i wyjdzie jeszcze wiele innych, co z tego, że X360 ma dużo gier skoro jest cholernie awaryjny, PS3 nie dość, że jest drogi jak nie wiem co, to jeszcze żadnych gier na niego nie ma ( bodajże tylko ten najnowszy Sonic wyszedł na PS3 z gier które by mnie interesowały ) ... i dlatego albo PS2 albo Wii :)
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Komandos »

Jo-Jo pisze:Wii to zdecydowanie nie jest shit ( np. Red Steel <3, RE4 na Wii, RE: Umbrela Chronicles, Super Smash Bros. , Zelda: Twilight Princess i wyjdzie jeszcze wiele innych, co z tego, że X360 ma dużo gier skoro jest cholernie awaryjny, PS3 nie dość, że jest drogi jak nie wiem co, to jeszcze żadnych gier na niego nie ma ( bodajże tylko ten najnowszy Sonic wyszedł na PS3 z gier które by mnie interesowały ) ... i dlatego albo PS2 albo Wii :)
Wszystko fajnie tylko, że:
a). X360 to najtańszy next-gen (Wii to nie next-gen) Edit by Action: Nie no padlem... jak nie next-gen to co? Prawie next-gen? xD
b). można go przerobić w przeciwieństwie do ps3 i nie traci się gwarancji po przeróbce.
c.) microsoft daje 3 lata gwarancji
I tak jakbym miał teraz wybierać to ps2 jest ciągle najlepsza. Wii nie jest warte swojej ceny a Residenty i Zelde można mieć na gamecuba który kosztuje około 150zł.
Ostatnio zmieniony 27-08-2007, 18:32 przez Komandos, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Jo-Jo »

Wii jest next genem, tylko, że Wii poszło w rewolucje przeprowadzania rozgrywki, a nie graficzną rewolucję....

PS - Komandos poczytaj sobie jeden z pierwszych komiksów VG Cats to zrozumiesz jak wygląda ta " gwarancja " :P ....
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
ryu116
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 28-10-2007, 11:20

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: ryu116 »

Temat: Mody do gier pisze:
Action pisze:
ryu116 pisze:X nie kupie bo jest MARNY
trochę obiektywności... X-box to konsola duzo lepsza (pod względem technicznym) od PS2... no i zawsze mozesz pomyslec przyszlosciowo i kupic wersje 360 (ktora bez problemu radzi sobie ze wsteczna kompatybilnością) ;)
Action pisze:rochę obiektywności... X-box to konsola duzo lepsza (pod względem technicznym) od PS2... no i zawsze mozesz pomyslec przyszlosciowo i kupic wersje 360 (ktora bez problemu radzi sobie ze wsteczna kompatybilnością
Ale X-box to głównie dla fanów strzelanin i wyścigów a z PS2 nigdy się nie będzie równał :) i o tym wie każdy
No ja akurat 360 ( nawed jak miałbym kase ) nie kupił bo :
1. Strasznie się nagrzewa
2. Grałem na nim w NFS PS i gierka w niektórych miejscach strasznie zrywała
( ale dobra jest ) SONY i tak lepszy
Ostatnio zmieniony 25-02-2008, 20:21 przez ryu116, łącznie zmieniany 3 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware”