Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Hardware, czyli dział dotyczący sprzętu m.in. telewizory, komputery, pady, arcade sticki, co z czym, jak połączyć, co wybrać itp.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ

Playstation 3, Xbox 360 a może Wii? Który z Next-Gen'ów jest Twoim faworytem?

Sony Playstation 3
73
63%
Microsoft Xbox 360
31
27%
Nintendo Wii
4
3%
Nie interesują mnie konsole.
7
6%
Wolę upgrade'ować PC do grania w najnowsze tytuły
1
1%
 
Liczba głosów: 116

Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: SubZero »

mcl pisze:ps2 w którym laser starczy mi na 2,3 lata
Dlatego też przed kupnem X0 długi okres czasu grałem na czarnulce tylko z HDD (i dlatego właśnie tego najbardziej brakuje mi w current-genach).
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Yamada »

Po prostu nie jesteś w stanie przedstawić sensowych kontrargumentów wiec bronisz się 'plytką wypowiedzią';].
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: mcl »

MCL przesadzasz, na X360 jest w co grać i jeszcze przez długi czas będzie. Sam mam masę zaległości do nadrobienia
Czy ja wiem... kiedyś z nudów wyliczyłem ile gier na X360 skończyłem, w ile grałem i ile mi dało prawdziwy fun( Co ten brak netu robi z ludźmi.. :D ). Wyniki porównałem z X1 :
http://d01.megashares.com/?d01=87d56d6
Cóż kwestia gustu, osobistych upodobań i tak dalej ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Oen »

Haha jedna decyzja, a jaka fajną małą wojenkę rozpętała :P Mcl ja pisząc o spustach miałem na myśli te od ps3 które są kompletnie z dupy wsadzone zapewne na zgapę od padów ixowych dla mnie ta jedna ułomność niszczy całego pada od ps3. W ogóle zastanawiasz się też czy na x0 sa jakieś excluzivy w które można grać bez przerwy, no cóż zdaje mi się, że niektórzy by tak powiedzieli choćby o podanym przez Ciebie Halo, a i na Twoim avku jest kolejna taka gra... :P
Zresztą ja zadam to samo pytanie odnośnie ps3 i wiesz co mam ten sam problem co Ty z ixem :D Uncharted może ładne ale mi wisi, MGS cierpi na syndrom gier z gatunku attack, attack, potion (filmiki może świetne ale granie w to jest mordęgą), zaś HS bądź seria GoW mnie nudzą, i chyba tylko nakręciła mnie kiedyś możliwość grani w Batmanie AA, Jokerem ale... ta gra też mnie znudziła... No oczywiście to tylko moja opinie ale chyba jednak bez sensu by mi było kupować ps3 tylko dla tekkena z powodu większej ilości pseudo poważnych graczy :D Zawsze też chętnie wyjmowałem płytę z tekkenem i zastępowałem jakąś inna bitką, ba za czasów SC3 mimo praktycznego braku polskiej sceny to właśnie soula preferowałem nad tekkena. Przynajmniej dzieki ixowi w końcu będę miał z kim grać w VF bądź DoA.

PS: A fakt, że turniej t6 na x0 ma mniejszą liczbę uczestników tylko wzmaga jego atrakcyjność :P Mniejsza liczba grających = większa szansa na nagrodę ;]
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: mcl »

Oen pisze:Mcl ja pisząc o spustach miałem na myśli te od ps3 które są kompletnie z dupy wsadzone zapewne na zgapę od padów ixowych dla mnie ta jedna ułomność niszczy całego pada od ps3.
Hehe, a te z kolei są zgapą od spustów z Segi Dreamcast :P Ja bym wolał normalne przyciski, bo spusty są naprawdę potrzebne tylko w wyścigach... a jak ktoś chce w takie gry na serio grać to i tak musi nabyć kierownicę, wszystkiego się zastąpić nie da ;)
Oen pisze:Haha jedna decyzja, a jaka fajną małą wojenkę rozpętała
Jaką wojenkę, my tu kulturalnie kontemplujemy nad wyższością PS3 nad Xboxem :D
Oen pisze:W ogóle zastanawiasz się też czy na x0 sa jakieś excluzivy w które można grać bez przerwy, no cóż zdaje mi się, że niektórzy by tak powiedzieli choćby o podanym przez Ciebie Halo, a i na Twoim avku jest kolejna taka gra...
Grałem w Halo3 dość długo jak na tą konsolę i wiem że to nie tytuł na długie miesiące, chociaż multiplayer kosi według mnie wszystkie gry. Zobaczcie zresztą moje staty : http://www.bungie.net/stats/halo3/caree ... ayer=mclPL . W Codzie można pomarzyć o takim gromadzeniu statystyk. A co do Avka to bardziej chodziło o osobę nie o grę( swoją drogą jest stary jak... mój login na honmaru :P ) :)
Oen pisze:Zresztą ja zadam to samo pytanie odnośnie ps3 i wiesz co mam ten sam problem co Ty z ixem . Uncharted może ładne ale mi wisi, MGS cierpi na syndrom gier z gatunku attack, attack, potion (filmiki może świetne ale granie w to jest mordęgą), zaś HS bądź seria GoW mnie nudzą, i chyba tylko nakręciła mnie kiedyś możliwość grani w Batmanie AA, Jokerem ale... ta gra też mnie znudziła... No oczywiście to tylko moja opinie ale chyba jednak bez sensu by mi było kupować ps3 tylko dla tekkena z powodu większej ilości pseudo poważnych graczy
Ja bym czekał do premiery GT5, przy okazji podjadając gowem3, uncharted czy killzonem. Nie liczac już multi platformowych gier ;) A, i online masz na ps3 za darmo; na xboxie bulisz parę stów rocznie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: SubZero »

mcl pisze:na xboxie bulisz parę stów rocznie :)
Ale też i ma swoje plusy
mcl pisze:A, i online masz na ps3 za darmo; na xboxie bulisz parę stów rocznie :)
Za jakość się płaci :P (żeby nie było - to nie był podjazd ani prowokacja)
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: mcl »

Gra online to gra online: mi wystarczy gadanie przez Headseta w lobby i zero lagów podczas gry sieciowej ;) No chyba że na ps3 3/4 połączeń zrywa , a rozmawiać nie można, to wtedy uznam wyższość xbl ;)

PS: nie wiem skąd u Ciebie Sub pomysł o tej prowokacji, ja tam nie widzę nic prowokującego :P
Ostatnio zmieniony 26-12-2009, 20:51 przez mcl, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Frizen »

Gra sie bardzo dobrze, a rozmowy przez hs sa :ok:
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: SubZero »

Nie wiem jak teraz, ale wcześniej z tego co ludzie mówili nie można było gadać z ludźmi grającymi w inne gry (albo nawet w ogóle nie grającymi). Na Live to żaden problem i fajna funkcja, nie raz nie dwa ekipa Honmaru siedziała na czacie prowadząc ogólno-tematyczne dyskusje a w tym czasie np. ja grałem w Batmana, Action z Yamadą w DoA a ktoś tam inny w Gearsy.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: mcl »

No akurat rozmowa w Party jest dużym plusem XBL, podobała mi się ta opcja. Chociaż z reguły i tak dużo nie gadam, wolę grać albo napisać jakąś wiadomość :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Frizen »

Glupoty gadacie ze tak powiem :P Normalnie mozemy bez zadnych problemow rozmawiac w lobby grajac w tekkena. Jak w innych grach sie nie da to nie wina psn tylko gry.
Jest opcja rozmowy glosowej niezalezna od gier o ile sie nie myle.
Awatar użytkownika
SHEJK
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 22-12-2009, 19:12
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: SHEJK »

A, i online masz na ps3 za darmo; na xboxie bulisz parę stów rocznie
Jakie parę stówek. Abonament na rok kosztuje 105 zł.

Jak miałeś lagi na serwerze jak byłeś w grupie to masz coś z netem. Codziennie siedzę w grupie zapełnionej po pachy i nie ma lagów. :)
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: mcl »

SHEJK pisze:Jak miałeś lagi na serwerze jak byłeś w grupie to masz coś z netem. Codziennie siedzę w grupie zapełnionej po pachy i nie ma lagów.
Nie miałem lagów w grupie ;) Miałem ogólnie jak grałem ale to wina neta..
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: SubZero »

Frizen pisze:Glupoty gadacie ze tak powiem :P Normalnie mozemy bez zadnych problemow rozmawiac w lobby grajac w tekkena. Jak w innych grach sie nie da to nie wina psn tylko gry.
No właśnie 'grając w Tekkena', czyli wszyscy rozmawiający w niego grają, w XBL ta opcja nie jest 'dostarczana' przez gry, tylko przez samo Live = jak pisałem wcale nie musisz nawet gry jakiejkolwiek uruchamiać, żeby gadać z innymi. Gdzieś mi się chyba przewinęło, że na PSN mieli to dodać, albo niedawno dodali.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Komandos »

SubZero pisze:
Frizen pisze:Glupoty gadacie ze tak powiem :P Normalnie mozemy bez zadnych problemow rozmawiac w lobby grajac w tekkena. Jak w innych grach sie nie da to nie wina psn tylko gry.
No właśnie 'grając w Tekkena', czyli wszyscy rozmawiający w niego grają, w XBL ta opcja nie jest 'dostarczana' przez gry, tylko przez samo Live = jak pisałem wcale nie musisz nawet gry jakiejkolwiek uruchamiać, żeby gadać z innymi. Gdzieś mi się chyba przewinęło, że na PSN mieli to dodać, albo niedawno dodali.
Nie jeszcze tego nie ma, ale ma być dodane po nowym roku chyba. Za to jak na razie na PSN jest Home i AXN. Sam z t ego nie korzystam, ale to też fajne bajery.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware”