Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Hardware, czyli dział dotyczący sprzętu m.in. telewizory, komputery, pady, arcade sticki, co z czym, jak połączyć, co wybrać itp.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ

Playstation 3, Xbox 360 a może Wii? Który z Next-Gen'ów jest Twoim faworytem?

Sony Playstation 3
73
63%
Microsoft Xbox 360
31
27%
Nintendo Wii
4
3%
Nie interesują mnie konsole.
7
6%
Wolę upgrade'ować PC do grania w najnowsze tytuły
1
1%
 
Liczba głosów: 116

Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: mcl »

Poczekajmy, aż ci się darmowy abonament na XBL skończy... :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Action »

No 100zl na rok to taaaaka kasa:P
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Frizen »

Czyli co Oen, mimo wszystko wybrales wieksze zlo mimo krzykow uzytkownikow honmaru o wyzszosci ps3? ;) Heh widze ze chciales sie utwierdzic w juz podjetej decyzji. :P
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Yamada »

Poczekajmy, aż na psn pojawia się funkcje i możliwości znane z xbl za 2 x droższy abonament.
Obrazek
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: gascan »

Nigdy nie patrzyłem na markę konsoli tylko na gry, a tu M$ daje radę dostarczając najlepsze tytuły. Wiadomo sony nie ma co nawet konkurować w sferze gier z takim gigantem co najwyżej w kategorii najmodniejszy, najbardziej niepraktyczny odtwarzacz filmów.

Co do bijatyk to tylko X360 - to też jest bardzo bolesny fakt.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: kemot722 »

gascan pisze:Co do bijatyk to tylko X360 - to też jest bardzo bolesny fakt.
A co za ekskluzywne bijatyki są na X360, w które nie pograsz na innych konsolach aktualnej generacji? Przecież Tekken 6 już jest na PS3. O SFIV nie muszę chyba przypominać. Bolejesz nad DOA4? Zapodaj jakieś atrakcyjne tytuły.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Action »

Ex? DoA4, VF5vC z online, Samsho3D + masa 2D na XBLive + w pełni kompatybilne (chodzi mi tu w szczególności o tryb online) tytuły z pierwszego xboxa (DoAU, MKArmageddon itp.)

To tyle z tego co przychodzi mi póki co do głowy.
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Oen »

mcl pisze:Poczekajmy, aż ci się darmowy abonament na XBL skończy... :P
A niech mi się kończy w cholerę jak mi się właśnie niedziela zdublowała i dziś wstając byłem przekonany, że mamy poniedziałek i zaraz przyjdzie moja przesyłka z DoA4 XD
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Sylvan Wielki »

Oen pisze:Ehh szkoda, że nie kupiłem PS3 ;/ Pewnie bym tyle czasu nie siedział przy konsoli co obecnie mając xboxa ;/ Ehh trzeba będzie jakoś se zacząć ograniczać ilość godzin które spędzam przy tym diabelnym pudle od M$ bo zniszczy mi realne życie, a póki co wracam na xbox live...


To co o nim napiszesz ....
:przestraszony:
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: SubZero »

Rozpiska "planów taryfowych" za PSN. Nieoficjalna, żeby nie było :P
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Komandos »

SubZero pisze:Rozpiska "planów taryfowych" za PSN. Nieoficjalna, żeby nie było :P
Opcja 2 się zapowiada kosmicznie, za takie coś to mogę płacić, MS niech się schowa :D
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: mcl »

Gry Beta, triale 1godzinne, klasyki psone, muza i video online, programy lojalnosciowe, granie bez plytki w napedzie: to jest cos, za coo moge placic, nie za grupy w xbl i gre po sieci. Here I come, PS3 :) Kto chce kupic xboxa 360 ? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Sylvan Wielki »

gascan pisze:Nigdy nie patrzyłem na markę konsoli tylko na gry, a tu M$ daje radę dostarczając najlepsze tytuły. Wiadomo sony nie ma co nawet konkurować w sferze gier z takim gigantem co najwyżej w kategorii najmodniejszy, najbardziej niepraktyczny odtwarzacz filmów.

Co do bijatyk to tylko X360 - to też jest bardzo bolesny fakt.
Jakby to powiedział mistrz Zen, aka "ciągnięcie za wasze węże nie sprawia mi radości" - FAIL :wstyd:

Musiałeś Dumianowi za rangę zawodnika honmaru przesłac więcej na konto niż ja - choć to mało prawdopodobne. :luka: Administrator jednak omylnie musiał pomylić nagrodzonego. Bowiem szerzenie takich bluźnierczych herezji nie przystoi osobie z taką rangą i to jeszcze na takim forum . :orany:

Zachowujesz się jakbyś cofnął się w czasie do premiery PS3.

Przypominam, że jakieś 96% gier wychodzących już od dawien dawna, to pozycje z rangą - wieloplatformowe (czyli PC, x0, PS3 - Wii na dnie =)

Stąd jak ktoś pisze, że x360 jest sprzętem z lichymi grami , a PS3 już nie , albo spłodzi taką brednie jak ty w poście, to jest :

a). fanbojem
b). posiada jedną konsolę i wychodzi z założenia "lubię to co mam, a czego nie, to nie"
c). kompletnie nie zna się na grach).
d). pracuje dla M$

:super:

Jakbyś nie zauważył, niemal wszytkie hity z 2009 wyszły na obie konsole (plus PC). Ot, wymienię choćby NfS: Shift, MW2, Batman, Borderlands.

W roku bieżącym będzie podobnie - od MoH nowego, poprzez Split Second, do Darksidera, kończąc na Rage.

:oczami:

Stąd pisanie : Nigdy nie patrzyłem na markę konsoli tylko na gry, a tu M$ daje radę dostarczając najlepsze tytuły. Wiadomo sony nie ma co nawet konkurować w sferze gier z takim gigantem co najwyżej w kategorii najmodniejszy, najbardziej niepraktyczny odtwarzacz filmów.
to :zabawa: :elf:

Albo inaczej. Tak matematycznie. Skoro cię tak wspaniałe gry interesują, to napisz w co się tak w 2008 oraz 2009 roku zagrywałeś na x0, a czego nie ma na PS3.

Całe Fable II, GoW 2, Halo ODST i Forza3? 4 gry są tymi najlepszymi tytułami?
Sony odbija piłeczkę LBP, Resistance 2, Killzone2, Demon's Souls, Raczet i Klank, Uncharted 2.

Jakoś wychodzi więcej i lepiej.

A może nie dosżło do ciebie, że to DS został RPG roku , a Uncharted2, najlepszą pozycja 2009 , z dodatkowo najpiękniejsza grafiką :wOOt: Bo może jeszcze stwierdzisz, że x0 jest mocniejszy :idiota:

Tak jak pisałem. Wymień te fenomenalne pozycje z ostatniego roku, w ilościach hurtowych, które tak gloryfikujesz, a których nie ma na PS3, czy PC. :luka:

Co do mordobić....

VF5 - jest na PS3 i na x0. SF IV, tak samo. Nadchodzący SSF IV, MMA również. FR - też. UFC , a nie inaczej. Tekken 6, SC IV, SSF2T, BB ....

skąd stwierdzenie , że

Co do bijatyk to tylko X360 - to też jest bardzo bolesny fakt.


Jasne, można być DoA filem, ale by aż tak.

Porównaj swój garaż z garażem Jay'a Leno. To jest ogromna różnica. :szok:
ALe, jakby ktoś te jego 400 diablo drogich, ekskluzywnych bryk skopiował w swoim garażu, dodał SLS nowego i powiedział - jak auta to tylko mój garaż :spi:
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: gascan »

Pierwszy raz w internecie ktoś odpisał tak dużo i z takimi emocjami na mój post - szczerze się wzruszyłem, serio.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: KRELIAN »

Najlepsżą konsolą do bijatyk jest Wii. Można komuś przyorać w realu niby przypadkiem, a w tekkenie trzeba już się obrócić i przyłatać specjalnie.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware”