Odpowiedz do tematu
Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Playstation 3, Xbox 360 a może Wii? Który z Next-Gen'ów jest Twoim faworytem?
Sony Playstation 3
62%
 62%  [ 73 ]
Microsoft Xbox 360
26%
 26%  [ 31 ]
Nintendo Wii
3%
 3%  [ 4 ]
Nie interesują mnie konsole.
6%
 6%  [ 7 ]
Wolę upgrade'ować PC do grania w najnowsze tytuły
0%
 0%  [ 1 ]
Głosowań: 116
Wszystkich Głosów: 116

Autor Wiadomość
Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 20-09-2009, 22:35   

Cytat:
A w życiu skarbie. NG2 jest kapitalna, ale zwykła NG, niespecjalnie mnie poderwała.

Anie chodziło pewnie o Sigme 2 czyli NG2 w lepszej oprawie+bonusy+co-op.

Cytat:
1. Dualshock nie nadaje się do FPSow bardziej niż pad z x360 do bijatyk. Da się "ograć", ale nie ma mowy nawet o szczypcie funkcjonalności. Wypukłe analogi i spusty "na odwalsie" - twórcy musieli miec niezłe klapki na oczach by coś takiego zaprojektować gdy konkurencja ich wyprzedziła pod tym względem już generacje temu.

Bullshit.

Cytat:
2. KillZone 2 to jeden z największych przehypowanych shitow, który plasuje się zaraz za SF4. Jedno z nielicznych takich sytuacji w historii gatunku (chociaż niedawno był Crysis...). Jeżeli ktoś uważa, że ta pozycja udowodniła i wniosła do gatunku cokolwiek to gratuluje rzetelności.

Zgadzam się w 100%, ale dotyczy to w takim samym stopniu Halo. Z resztą nie oszukujmy sie FPS to FPS, tu nie ma miejsca na nowości.

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 20-09-2009, 22:56   

SubZero napisał/a:
http://allegro.pl/item745..._gwarancja.html :P

Jak na takim czyms sobie ustawie hotkeye? ;)

Komandos napisał/a:
Bullshit.

Bo tak i już.

Komandos napisał/a:
Z resztą nie oszukujmy sie FPS to FPS, tu nie ma miejsca na nowości.

Call of Jarues, TimeShift, Left 4 Dead, Prey i kurna każdy kolejny Half-Life to "potwierdzają". :D

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 21-09-2009, 00:06   

Cytat:
Bo tak i już.

Dokładnie, gram na tym padzie codziennie i jakoś nie mam problemu ze strzelaninami TPP/FPP. Jasne X360 ma lepszego pada do takich gier, ale nie ma też co przesadzać ;)

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 22-09-2009, 10:37   

Cytat:
1. Dualshock nie nadaje się do FPSow bardziej niż pad z x360 do bijatyk. Da się "ograć", ale nie ma mowy nawet o szczypcie funkcjonalności. Wypukłe analogi i spusty "na odwalsie" - twórcy musieli miec niezłe klapki na oczach by coś takiego zaprojektować gdy konkurencja ich wyprzedziła pod tym względem już generacje temu.

O. Gruba przesada. O ile ja nie mam problemów żadnych w Kz2, czy CoD4 na DS3 jako doświadczony gracz, mój Tata, który jak wspomniałem gra od czasu do czasu, również nie ma problemu z graniem na DS3 w FPS, to o tyle DoA, czy SF na x padzie to jakieś nieporozumienie. Oczywiście można (wypada AS) kupić, ale wiadomo jak jest.

W Kz2 bez problemu ustrzelisz te 1400 Highów, nawet jako pasjonat combo - mysz + klawiatura, natomiast z SF IV , czy np VF5 jest faktyczny problem.

[quote="]2. KillZone 2 to jeden z największych przehypowanych shitow, który plasuje się zaraz za SF4. Jedno z nielicznych takich sytuacji w historii gatunku (chociaż niedawno był Crysis...). Jeżeli ktoś uważa, że ta pozycja udowodniła i wniosła do gatunku cokolwiek to gratuluje rzetelności. [/quote]
Napisz, że nie lubisz tej gry. Wystarczy. Masz do tego pełne prawo.

Przecież to nie jest tak, że każdemu Metroid Prime musi się podobać i dla każdego "Okaryna czasu" to najlepsza gra jaka wyszła.

Tylko trochę oceniasz (niesłusznie zresztą) tą pozycję, jak chłopaki z Edge.
Zero fresh ideas - 7/10 (albo mniej).

To ja pytam, czy kazda kontynuacja musi rewolucyjne zmiany wprowadzić?
Wygląda na to, że VF, SC, GoW, to drugie GoW, PES, THPS, i masa innych pozycji musi być przełomowymi rozwiązaniami napakowana po brzegi by zadowolić wybredne gusta.

Swoją drogą wiele osób pisze jak to mało Kz2 wniósł do gatunku, ale od lat dają Halo 10/10. Niby zawsze do rewolucji i to na najwyższym poziomie dochodzi?

Slayer 
Elite player

Wysłany: 17-10-2009, 19:29   

Coś dla posiadaczy Xboxa

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 18-10-2009, 00:41   

Z mojej strony tylko tyle, ze M$ jest żałosny i doi kasę z graczy dosłownie na każdym kroku. Jak tak dalej pójdzie to sram na ich konsolę, upycham ją, kupuje PS3, a M$ pokazuje faka.

kemot722 
Grand Master
Smartfonowy gracz

Wysłany: 18-10-2009, 11:02   

Slayer napisał/a:
Coś dla posiadaczy Xboxa

Według mnie to jest atak na wolny rynek. MS chce zmonopolizować sklepowe działy własnymi akcesoriami, ale nie podnosząc ich jakość, czy obniżając ich cene. Atakuje portfele graczy i to sie zemści, bo gracze też potrafią zadbać o swój interes, a nie tylko żarci na forse ludzie MS. Prędzej, czy później pojawi sie piracki software ignorujący towar konkurencji, lub gracze oleją MS. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek były takie ataki na posiadaczy konsol Sony - może za mało o tym czytam.

Sony też nie jest święte, ale przynajmniej nie chodzi konsole. Do nowych telewizorów Sony, jest sens podłączyć aparaty cyfrowe tylko od Sony. Nawet z telefonu Sony Ericsson zdjęcia telewizor sczyta, a z aparatu Canon nie. Nowy telewizor 40" i nie mogę sobie zdjęć z wakacji obejrzeć na dużym ekranie.
Szkoła Sztuk Walki RED DRAGON prowadzi treningi JEET KUNE DO (metoda walki Bruce'a Lee) w Warszawie, przy ul. Zawiszy 13, pn. i śr. 18:30. Zapraszamy!

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 18-10-2009, 11:34   

Rzeczywiście MS nieci w kulki. Do PS3 można podłączyć byle jaki dysk, headseta czy cokolwiek innego. Jak już wprowadzają ograniczenia, że można używać tylko ich sprzętu, to niech chociaż obniżą ceny, bo na razie to jest śmiech na sali. Ostatnio z Pitrexem szukaliśmy headseta bezprzewodowego do xboxa to się okazało, że kosztuje grubo ponad 150zł, a do PS3 niedawno kupiłem za 30zł.

Yamada 
Moderator
The Undying

Wysłany: 18-10-2009, 15:51   

Ej no nie ma tego złego - jak coś to kupno PS3, format dysku od x0 i 120gb zamiast 40:P

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 18-10-2009, 16:37   

Yamada napisał/a:
Ej no nie ma tego złego - jak coś to kupno PS3, format dysku od x0 i 120gb zamiast 40:P

W nowych PS3 jest standardowo 120GB ;)

Yamada 
Moderator
The Undying

Wysłany: 18-10-2009, 21:07   

Właśnie - jak jest z tymi slimami? Mają lepsze napędy? Jakieś konkretne zmiany w hard i software?

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 19-10-2009, 03:16   

Czy mają lepsze napędy to nie wiem. Na pewno są zrobione z gorszego tworzywa i przycisk power nie jest już dotykowy. Wygląd to kwestia gustu, ale imo ten nowe PS3 jest szpetne. Jedyna zaleta jaką widzę to ten dysk 120gb i to, że ciągnie trochę mniej prądu.

Yamada 
Moderator
The Undying

Wysłany: 19-10-2009, 21:26   

Lepszy (szybszy) napęd to byłby fajny bajer bo ten w dużych PS3 to blu-ray pierwszej generacji:).

A jak z kwestią softu? Bo słyszałem plotę, ze ponoć nie działa na niej linux i przegladarka.

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 19-10-2009, 22:07   

Napęd jest taki sam. Najlepiej tu sobie poczytaj-
http://www.benchmark.pl/t...trona/6900.html

Slayer 
Elite player

Wysłany: 20-10-2009, 13:03   

Ciągnie o 50% mniej prądu. Tydzień temu koleś kupił slima 250gb + Uncharted 2 za 1200zl, nie wiem gdzie wyrwał taką promocję.