Odpowiedz do tematu
Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Playstation 3, Xbox 360 a może Wii? Który z Next-Gen'ów jest Twoim faworytem?
Sony Playstation 3
62%
 62%  [ 73 ]
Microsoft Xbox 360
26%
 26%  [ 31 ]
Nintendo Wii
3%
 3%  [ 4 ]
Nie interesują mnie konsole.
6%
 6%  [ 7 ]
Wolę upgrade'ować PC do grania w najnowsze tytuły
0%
 0%  [ 1 ]
Głosowań: 116
Wszystkich Głosów: 116

Autor Wiadomość
Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 24-02-2008, 22:05   

Dyskusje na temat konsol w temacie dla niej nie przeznaczonym czas zacząć (najwyżej pozniej sie przeniesie posty do odpowiedniego tematu).

ryu116 napisał/a:
1. Strasznie się nagrzewa

Z której strony? Nie no widać po prostu jak mało wiesz na temat next-gena. X360, które sie ostro nagrzewały to od dawna przeszłość.

Cytat:
2. Grałem na nim w NFS PS i gierka w niektórych miejscach strasznie zrywała

Sam mam Pro Streeta, przeszedłem prawie całą grę i nie zauważyłem żadnych spadków animacji (notabene mówią, że wersja z PS3 nie chodzi zbyt dobrze... żadna nowość...)

ryu116 napisał/a:
SONY i tak lepszy

Póki co masz wybór - kupić spoko odtwarzacz blu-ray o nazwie Playstation 3, który może ci posłużyć jako przenośne BBQ, lecz nie nadający się dla graczy (garstka tytułów [z tego duża cześć to multiplatformy] , większość nie chodzi zbyt dobrze [najczęściej potężne spadki animacji] i wyglądają gorzej niż wersje z innych platform) lub sensowną konsolkę właśnie dla graczy z wielkim zapleczem gier jaką jest X-Box 360.

No ale obaj wiemy co wybierze fanboy. :)

ryu116 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 25-02-2008, 19:35   

Action napisał/a:
Sam mam Pro Streeta, przeszedłem prawie całą grę i nie zauważyłem żadnych spadków animacji (notabene mówią, że wersja z PS3 nie chodzi zbyt dobrze... żadna nowość...)

Rany Action jak masz 360 to się ciesz bo i tak ci zazdroszczę ale w MM grałem na X w NFS P S i były spadki animacji ale to może być od nagrzania konsolki bo w marketach jak włączą sprzęcior to on chodzi całe 12 h.

A na next genach zbytnio się nie znam bo nie mam ale PSX EX. kupuje i coś na temat ogrzewania słyszałem i tyle

PS i tak lepszy :P

Action 
Moderator
Get serious!

Wysłany: 25-02-2008, 20:10   

Wbrew pozorom ja tego X360 nie do końca mam... tzn posiadam, ale nie mój. :p No i on chodzi najczęściej 24 na dobę, gdyż praktycznie ciągle coś ściągam.

ryu116 napisał/a:
PSX EX. kupuje

Nie wiem czy jest jakikolwiek sens wypowiadania się na temat rzetelności tego czasopisma...

PS. Posty przenoszę do odpowiedniego tematu. :)

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Wysłany: 07-03-2008, 17:22   

Jesli miałbym inwestować w konsolę, czego na razie nie planuję, to w XBOX360. Patrzę głównie pod kątem tego, jakie bijatyki się ukazały/ukażą na tą konsolę.

Chętnie bym pograł w Dead or Alive 4 i Virtua Fighter 5 - w obie gry online. VF5 ukazał się na PS3, ale SEGA nie opracowała trybu online dla tego wydania.

XBOX360 jest nieporównywalnie tańszy od PS3 ;) Wiem, że się czyta/słyszy o awariach tej konsoli, ale przecież nie ma rzeczy doskonałych :P

ryu116 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 07-03-2008, 21:37   

kemot722 napisał/a:
Wiem, że się czyta/słyszy o awariach tej konsoli, ale przecież nie ma rzeczy doskonałych

Są są PS3 :P
Ja kochałem Wii i byłem nim oślepiony tak że żadnego NEXT GENU nie widziałem głównie przez WIIMote i gdybym miał kase na to cudo to pewnie bym kupił a teraz żałował powód to mała liczba godnych tytułów tak samo jest z PS3 który jednak teraz zawojuje rynkiem.

Już widzę miny posiadaczy X i WII
PS. To moja opinina więc żeby Action nie fuczał że obrażam jego 360

Action 
Moderator
Get serious!

Wysłany: 07-03-2008, 21:48   

Cytat:

Nie pojmuje ten insynuacji tym bardziej, ze nie mam żadnego X360 na własność.

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 08-03-2008, 07:42   

ryu116 napisał/a:
kemot722 napisał/a:
Wiem, że się czyta/słyszy o awariach tej konsoli, ale przecież nie ma rzeczy doskonałych

Są są PS3 :P
Ja kochałem Wii i byłem nim oślepiony tak że żadnego NEXT GENU nie widziałem głównie przez WIIMote i gdybym miał kase na to cudo to pewnie bym kupił a teraz żałował powód to mała liczba godnych tytułów tak samo jest z PS3 który jednak teraz zawojuje rynkiem.

Już widzę miny posiadaczy X i WII

A skąd ty wiesz, że PS3 zawojuje rynkiem? Wróżka ci powiedziała? Jak na razie X360 ma więcej zapowiedzianych gier na wyłączność, że wspomnę choćby o dodatkach do GTA4. A PS3 co ma- Tekken 6, MGS 4 (który pewnie wyjdzie też na xboxa), jakieś Final Fantasy które nie wiadomo nawet kiedy wyjdzie i GT5.

Tygrys 
Grafik

Wysłany: 08-03-2008, 09:33   

Komandos napisał/a:
A PS3 co ma- Tekken 6, MGS 4 (który pewnie wyjdzie też na xboxa), jakieś Final Fantasy które nie wiadomo nawet kiedy wyjdzie i GT5.

Dla tych tytulow warto wydac mala fortunke.

danielmarley 
Elite player

Wysłany: 08-03-2008, 12:42   

W obecnej sytuacji która jest na rynku bycie fan boyem jest totalnym bez sensem, po co faworyzować jedną z konsol jak dla gracza liczą się tylko gry. Xbox 360 genialne Gears of War, bioshock, czy Forza 2, DoA też jest, na PS3 grałem w trochę mniej gier ze względu na jeszcze ciężką dostępność sprzętu (przynajmniej w mojej sytuacji ) ale Heavenly Sword wymiata, Assasin creed o Tekkenie nie wspominając na PSP ciągle wymiata Tekken DR, Wii to zajebista zabawa i machanie nunczaku jest w genialne, a na PS2 ostatnio gram w God OF War na Titan Mode i Silent Hill Origins.

Tak więc nie obchodzi mnie jaki sprzęt liczy się miodność gry kiedyś myślałem że PSX to 8 cud świata i nigdy nie kupie klocka, ale sytuacja sie zmienia a klientów przyciągają gry bo od gier zależy wzrost popularności konsoli i jej sprzedaży. (nie licząc japońskich fanboyów co w życiu nie kupią Xa)

Tylko skąd na to kase wsiąść .... :P

Action 
Moderator
Get serious!

Wysłany: 08-03-2008, 12:47   

danielmarley napisał/a:
po co faworyzować jedną z konsol jak dla gracza liczą się tylko gry

Dlatego najlepiej zainwestować w konsole zwana PC. :D Po czasie rozgryzie emulacje wszystkiego. ;)

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 08-03-2008, 13:13   

Action napisał/a:
danielmarley napisał/a:

Dlatego najlepiej zainwestować w konsole zwana PC. :D Po czasie rozgryzie emulacje wszystkiego. ;)

No i aby odpalić te emulatory potrzebny będzie mega sprzęt za 5+ tyś co daje więcej niż owe 3 konsole razem wzięte:P

[ Komentarz dodany przez: Action: 08-03-2008, 13:20 ]
Mniejsza o większość :p

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 08-03-2008, 13:38   

Action napisał/a:
danielmarley napisał/a:

No teraz to dowaliłeś Action :rotfl: Przecież na tą chwilę nie ma jeszcze dobrze działających emulatorów PS2, Xboxa i Gamecuba a co tu dopiero mówić o WII, PS3 i X360.

Action 
Moderator
Get serious!

Wysłany: 08-03-2008, 14:17   

Chyba nie do końca zrozumiałeś ironii. :)

No i co do emulatorów to bym polemizował w kwestii Gacka i PS2.

danielmarley 
Elite player

Wysłany: 08-03-2008, 14:59   

Z emulacją konsoli na PC jest trochę ciężka sprawa, ale Piec sam w sobie też nie jest zły kiedyś nie wyobrażałem sobie gry na kompie, a teraz podłączam pada :) i można grać hehe
jedyny mankament to te ograniczenia sprzętowe, dropy animacji, bugi i niski frame rate, jak sie posiada mocnego kompa to można pograć, ale na swoim blaszaku w nowości raczej nie zagram ... i znowu koszty .... ah

Action 
Moderator
Get serious!

Wysłany: 08-03-2008, 15:13   

Jeżeli kupisz kompa na poziomie generacji danej konsoli to pograsz w gry na poziomie właśnie tej konsoli (to się tyczy także ustawienia grafiki/poziomie detali), ew. w nowsze o małych wymaganiach sprzętowych. :) A bugi... na PC od dawien dawna wychodzi coś takiego jak patche, a na konsolach az do 7 generacji o jakichkolwiek patchach mogli zapomnieć.