Odpowiedz do tematu
Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Playstation 3, Xbox 360 a może Wii? Który z Next-Gen'ów jest Twoim faworytem?
Sony Playstation 3
62%
 62%  [ 73 ]
Microsoft Xbox 360
26%
 26%  [ 31 ]
Nintendo Wii
3%
 3%  [ 4 ]
Nie interesują mnie konsole.
6%
 6%  [ 7 ]
Wolę upgrade'ować PC do grania w najnowsze tytuły
0%
 0%  [ 1 ]
Głosowań: 116
Wszystkich Głosów: 116

Autor Wiadomość
mcl 

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 02-01-2010, 21:08   

Poczekajmy, aż ci się darmowy abonament na XBL skończy... :P

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 02-01-2010, 21:21   

No 100zl na rok to taaaaka kasa:P

Frizen 
Grand Master

PSN ID: XFrizenX
Wysłany: 02-01-2010, 21:29   

Czyli co Oen, mimo wszystko wybrales wieksze zlo mimo krzykow uzytkownikow honmaru o wyzszosci ps3? ;) Heh widze ze chciales sie utwierdzic w juz podjetej decyzji. :P

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 02-01-2010, 23:13   

Poczekajmy, aż na psn pojawia się funkcje i możliwości znane z xbl za 2 x droższy abonament.

gascan 
Friend

GamerTag: gasc4n
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 02-01-2010, 23:28   

Nigdy nie patrzyłem na markę konsoli tylko na gry, a tu M$ daje radę dostarczając najlepsze tytuły. Wiadomo sony nie ma co nawet konkurować w sferze gier z takim gigantem co najwyżej w kategorii najmodniejszy, najbardziej niepraktyczny odtwarzacz filmów.

Co do bijatyk to tylko X360 - to też jest bardzo bolesny fakt.

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Wysłany: 03-01-2010, 02:01   

gascan napisał/a:

A co za ekskluzywne bijatyki są na X360, w które nie pograsz na innych konsolach aktualnej generacji? Przecież Tekken 6 już jest na PS3. O SFIV nie muszę chyba przypominać. Bolejesz nad DOA4? Zapodaj jakieś atrakcyjne tytuły.

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 03-01-2010, 08:16   

Ex? DoA4, VF5vC z online, Samsho3D + masa 2D na XBLive + w pełni kompatybilne (chodzi mi tu w szczególności o tryb online) tytuły z pierwszego xboxa (DoAU, MKArmageddon itp.)

To tyle z tego co przychodzi mi póki co do głowy.

Oen 
Friend

Wysłany: 03-01-2010, 09:25   

mcl napisał/a:
Poczekajmy, aż ci się darmowy abonament na XBL skończy... :P

A niech mi się kończy w cholerę jak mi się właśnie niedziela zdublowała i dziś wstając byłem przekonany, że mamy poniedziałek i zaraz przyjdzie moja przesyłka z DoA4 XD

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 03-01-2010, 23:03   

Oen napisał/a:
Ehh szkoda, że nie kupiłem PS3 ;/ Pewnie bym tyle czasu nie siedział przy konsoli co obecnie mając xboxa ;/ Ehh trzeba będzie jakoś se zacząć ograniczać ilość godzin które spędzam przy tym diabelnym pudle od M$ bo zniszczy mi realne życie, a póki co wracam na xbox live...

https://www.youtube.com/w...6135&feature=iv

To co o nim napiszesz ....
:przestraszony:

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 04-01-2010, 01:00   

Rozpiska "planów taryfowych" za PSN. Nieoficjalna, żeby nie było :P

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 04-01-2010, 17:58   

SubZero napisał/a:
Rozpiska "planów taryfowych" za PSN. Nieoficjalna, żeby nie było :P

Opcja 2 się zapowiada kosmicznie, za takie coś to mogę płacić, MS niech się schowa :D

mcl 

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 04-01-2010, 19:32   

Gry Beta, triale 1godzinne, klasyki psone, muza i video online, programy lojalnosciowe, granie bez plytki w napedzie: to jest cos, za coo moge placic, nie za grupy w xbl i gre po sieci. Here I come, PS3 :) Kto chce kupic xboxa 360 ? :D

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 05-01-2010, 11:14   

gascan napisał/a:
Nigdy nie patrzyłem na markę konsoli tylko na gry, a tu M$ daje radę dostarczając najlepsze tytuły. Wiadomo sony nie ma co nawet konkurować w sferze gier z takim gigantem co najwyżej w kategorii najmodniejszy, najbardziej niepraktyczny odtwarzacz filmów.

Jakby to powiedział mistrz Zen, aka "ciągnięcie za wasze węże nie sprawia mi radości" - FAIL :wstyd:

Musiałeś Dumianowi za rangę zawodnika honmaru przesłac więcej na konto niż ja - choć to mało prawdopodobne. :luka: Administrator jednak omylnie musiał pomylić nagrodzonego. Bowiem szerzenie takich bluźnierczych herezji nie przystoi osobie z taką rangą i to jeszcze na takim forum . :orany:

Zachowujesz się jakbyś cofnął się w czasie do premiery PS3.

Przypominam, że jakieś 96% gier wychodzących już od dawien dawna, to pozycje z rangą - wieloplatformowe (czyli PC, x0, PS3 - Wii na dnie =)

Stąd jak ktoś pisze, że x360 jest sprzętem z lichymi grami , a PS3 już nie , albo spłodzi taką brednie jak ty w poście, to jest :

a). fanbojem
b). posiada jedną konsolę i wychodzi z założenia "lubię to co mam, a czego nie, to nie"
c). kompletnie nie zna się na grach).
d). pracuje dla M$

:super:

Jakbyś nie zauważył, niemal wszytkie hity z 2009 wyszły na obie konsole (plus PC). Ot, wymienię choćby NfS: Shift, MW2, Batman, Borderlands.

W roku bieżącym będzie podobnie - od MoH nowego, poprzez Split Second, do Darksidera, kończąc na Rage.

:oczami:

Stąd pisanie : Nigdy nie patrzyłem na markę konsoli tylko na gry, a tu M$ daje radę dostarczając najlepsze tytuły. Wiadomo sony nie ma co nawet konkurować w sferze gier z takim gigantem co najwyżej w kategorii najmodniejszy, najbardziej niepraktyczny odtwarzacz filmów.
to :zabawa: :elf:

Albo inaczej. Tak matematycznie. Skoro cię tak wspaniałe gry interesują, to napisz w co się tak w 2008 oraz 2009 roku zagrywałeś na x0, a czego nie ma na PS3.

Całe Fable II, GoW 2, Halo ODST i Forza3? 4 gry są tymi najlepszymi tytułami?
Sony odbija piłeczkę LBP, Resistance 2, Killzone2, Demon's Souls, Raczet i Klank, Uncharted 2.

Jakoś wychodzi więcej i lepiej.

A może nie dosżło do ciebie, że to DS został RPG roku , a Uncharted2, najlepszą pozycja 2009 , z dodatkowo najpiękniejsza grafiką :wOOt: Bo może jeszcze stwierdzisz, że x0 jest mocniejszy :idiota:

Tak jak pisałem. Wymień te fenomenalne pozycje z ostatniego roku, w ilościach hurtowych, które tak gloryfikujesz, a których nie ma na PS3, czy PC. :luka:

Co do mordobić....

VF5 - jest na PS3 i na x0. SF IV, tak samo. Nadchodzący SSF IV, MMA również. FR - też. UFC , a nie inaczej. Tekken 6, SC IV, SSF2T, BB ....

skąd stwierdzenie , że

Jasne, można być DoA filem, ale by aż tak.

Porównaj swój garaż z garażem Jay'a Leno. To jest ogromna różnica. :szok:
ALe, jakby ktoś te jego 400 diablo drogich, ekskluzywnych bryk skopiował w swoim garażu, dodał SLS nowego i powiedział - jak auta to tylko mój garaż :spi:

gascan 
Friend

GamerTag: gasc4n
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 05-01-2010, 17:21   

Pierwszy raz w internecie ktoś odpisał tak dużo i z takimi emocjami na mój post - szczerze się wzruszyłem, serio.

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 05-01-2010, 20:11   

Najlepsżą konsolą do bijatyk jest Wii. Można komuś przyorać w realu niby przypadkiem, a w tekkenie trzeba już się obrócić i przyłatać specjalnie.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!