Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Hardware, czyli dział dotyczący sprzętu m.in. telewizory, komputery, pady, arcade sticki, co z czym, jak połączyć, co wybrać itp.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ

Playstation 3, Xbox 360 a może Wii? Który z Next-Gen'ów jest Twoim faworytem?

Sony Playstation 3
73
63%
Microsoft Xbox 360
31
27%
Nintendo Wii
4
3%
Nie interesują mnie konsole.
7
6%
Wolę upgrade'ować PC do grania w najnowsze tytuły
1
1%
 
Liczba głosów: 116

Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Ana »

Dobry Państwu :)
W sumie nie wiem, czy dobry temat, ale lepszego nie widzę. Drodzy Panowie, co sądzicie o Playstation 3 Super Slim? O ile dobrze kojarzę nazwę, w każdym razie chodzi mi o wersję konsoli z 12GB dyskiem dostępną w cenie około 600-700zł. Mam w domu starą grubą lodówę, która ma uszkodzone chłodzenie (i już nic się z tym nie da zrobić pomimo wielu prób reanimacji), a ostatnio grać się chce (doa5u <3) tylko szczerze mówiąc nie wiem jak długo ta chęć się utrzyma, toteż nie chcę przepłacać za kosmosy z 500gb dyskiem. Rozważałam też x360, ale do niego musiałabym doinwestować za dużo. No i teraz pytanie, czy konsola nie jest wadliwa? (wiem, że jak się ma pecha, to się człowiek zabije spadając z dywanu na podłogę) I czy opłacalna?
Obrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Chris »

Generalnie ja jestem ciekaw w jaki sposób na tej konsoli instaluje się gry o wadze większej niż 12GB.
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: KRELIAN »

Jeśli gra na płycie zajmuje więcej niż 12 GB to resztę danych czyta z krążka. Są również takie, które się nie instalują tylko od razu jadą z płyty - np. Uncharted 3 czy GoW.

Jeśli chcemy pograć w grę z PSN zajmującą więcej niż 4,5-5 GB to po prostu nie pogramy bo konsola na instalację gry potrzebuje przynajmniej 2 razy więcej miejsca, a do tego dochodzi miejsce na patche/aktualki.

Dla kogoś kto planuje grać w jedną/dwie gry raz na X czasu, nie przeszkadza doczytywanie z płyty i instalowanie za każdym razem nowego tytułu, to może i Super Slim będzie dobrą opcją. W innym wypadku polecałbym wyłącznie Slim 500 GB, a osoby, które znam z SS już dawno dokupiły większy dysk ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Ana »

O ile się nie mylę to dysk mogę przełożyć ze starej :)

I powiedzmy sobie uczciwie, na dzień dzisiejszy interesują mnie DoA5U i Ninja Gaideny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Phantom
Elite player
Elite player
Posty: 161
Rejestracja: 03-08-2006, 22:35
Lokalizacja: Tyle pytań
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Phantom »

Tak to prawda możesz przełożyć dysk ze starej konsoli lub każdy inny dysk 2,5 cala
Power dream within your finger
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Ana »

Z mojej strony temat zamknięty. PS3 w domu.
Dzięki za odzew :)
Obrazek
UFCPlayer
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 08-02-2018, 15:51

UFC a PC

Post autor: UFCPlayer »

Czy sądzicie, że ufc pójdzie w końcu po rozum do głowy i wyda mc'gregora na pc-eta ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware”