Odpowiedz do tematu
Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Playstation 3, Xbox 360 a może Wii? Który z Next-Gen'ów jest Twoim faworytem?
Sony Playstation 3
62%
 62%  [ 73 ]
Microsoft Xbox 360
26%
 26%  [ 31 ]
Nintendo Wii
3%
 3%  [ 4 ]
Nie interesują mnie konsole.
6%
 6%  [ 7 ]
Wolę upgrade'ować PC do grania w najnowsze tytuły
0%
 0%  [ 1 ]
Głosowań: 116
Wszystkich Głosów: 116

Autor Wiadomość
Angela 
Student

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 29-08-2008, 11:36   

Zastanawiałam się nad kupnem Wii, i może warto by kupić dla jakiejś dobrej gry.

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 29-08-2008, 12:16   

Angela napisał/a:

No póki co to na Wii jest może z 5 dobrych gier a reszta to gnioty albo jakiś chłam z Marianem :P Gdyby jeszcze cena była rozsądna to może bym się skusił a tak to niech Nintendo spada na drzewo :hyhy:

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 29-08-2008, 13:29   

Wsteczna kompatybilność z Gackiem + No More Heroes, Red Steel, jakieś Star Warsy i jakis Spider-Man + masa tytułów od SNK przemawia do mnie na tyle, ze chyba sobie sprawie prezent na święta :P

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 29-08-2008, 14:56   

Wii jest okii. Czekam na Dead Rising: Chop Till You Drop, bo mam chcicę na przetestowanie kosiarki w parku za pomocą Wiilota :hyhy: .

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 29-08-2008, 17:12   

Nie wiem co wszyscy widzą w tym Wii, cena jak za X360 Premium a możliwości PS2. Jak ktoś nie ma co robić z kasą to spoko, można kupić ten złom ;) Na razie jedynymi wartymi uwagi grami na Wii IMO są- No More Heroes i Resident Evil: Umbrella Chronicles. Z zapowiedzi interesująco zapowiada się tylko Mad World, Red Steel 2 i nowy House Of The Dead (w dead rising grałem na X360 i raczej wersja na Wii mnie niczym nie zaskoczy).

KRELIAN 
Junior Admin

Wysłany: 29-08-2008, 17:23   

Andżelinie się pomyliły tematy, a Wy już flirtujecie bez sensu. Od jeżdżenia po Wii są inne tematy. Szwagier za karę przenosi ten syf, a Wii i tak jest okii.

[ Komentarz dodany przez: Action: 29-08-2008, 21:29 ]
nie zrzucaj winy na bliźniego swego:p

[ Komentarz dodany przez: KRELIAN: 31-08-2008, 16:00 ]
pierwsze 9 piątków miesiąca zaliczone więc czasem można se pozwolić ;p

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 05-09-2008, 07:59   

Test Wii w showshowshow- https://www.youtube.com/watch?v=vPvi-wITbNQ

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 05-09-2008, 08:52   

Nintendo szykuje niespodziankę dla pań:P

KRELIAN 
Junior Admin

Wysłany: 05-09-2008, 16:43   

Fajny nóż do obierania kartofli, przyda się w kuchni.

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 05-09-2008, 17:26   

Cytat:

Kwestia gustu. Jak już wspominałem (może nie czytałeś) , kupiłem jakiś czas temu Wii i nie powiem, jako sprzęt uzupełniający x0 i PS3, sprawuje się nieźle.

Poza tym kobiety wprost go uwielbiają. I nieistotne, czy to 14toletnia kuzynka, czy twoja druga połówka ( hmm, tylko co jeśli 14to letnia kuzynka jest kogoś połówką =)

Co z tym Wii nie tak spytasz? Otóż o ile na xo/PS3 można spokojnie przysiąść na kilka godzin , to o tyle z Wii będzie to raczej góra 40min.

Faktycznie, nieźle jest sobie tak pomachać Wiilot'em przed ekranem , ale ileż można, to raz, dwa za bardzo nie ma w co, tz. może nie tak, w co jest , jednak nie na taką skalę jak na prawdziwych konsolach nowej generacji.

I tak Wii u mnie się przez kilka miesięcy kurzyło aż do NMH a w następstwie po niej.... znowu.

Tyle czekamy na te skoki jakościowe , o których tyle się pisze. Na Wii tego nie uświadczysz. Nie ma i nie będzie tak pięknych pozycji jak Gears of War, czy Resident Evil 5.

Stąd, jeśli ktoś nie ma PS3/x0 , czy mocnego PC a chce się bawić jak przy PSX/Sat/PS2, niech zainwestuje w coś poważniejszego niż Wii. Samo WS i SMG nie wystarczą.

Komandos napisał/a:
Nie wiem co wszyscy widzą w tym Wii, cena jak za X360 Premium a możliwości PS2. Jak ktoś nie ma co robić z kasą to spoko, można kupić ten złom ;)

Też nie o to chodzi do końca Komandos. Gdybym patrzył na moc obliczeniową , nie kupił bym DS, bo i po co , skoro mam PSP?
Podobnie jest z Wii, z tym że niezwykłość tej konsoli polega na uniwersalności i to pod każdym względem. Ludzie którzy nie mają pojęcia kto to jest Kratos, lub do jakiego gatunku ( i co to jest w ogóle ) Oblivion należy, będą się dzięki Wii bawić jak przy ET czy Buzz.

Jednak jest tak jak napisałem, to odskocznia od innych konsol.

KRELIAN 
Junior Admin

Wysłany: 05-09-2008, 17:33   

Sylvan Wielki napisał/a:

Otóż o ile na xo/PS3 można spokojnie przysiąść na kilka godzin , to o tyle z Wii będzie to raczej góra 40min.

Jak się widziało tylko WiiFit w singlu to pewnie tak :P .

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 05-09-2008, 17:40   

Na Wii mam kilkanaście gier i piszę jak jest. Wiilot'em można na upartego machać sobie i 14godz. ale chciałbym cię krln widzieć jak to wspaniale bawisz się na Wii , jak obok będzie leżało God of War III, Diablo III, Kill Zone 2, nowe CoD.

KRELIAN 
Junior Admin

Wysłany: 05-09-2008, 17:52   

Jeśli obok będą leżały te gry to pewnie je skończe, co nie zmienia faktu, że - pomijając party games - wciąż jest niemało tytułów, w które można grać godzinami na Wii - niekoniecznie na upartego. A że jest ich mniej/są też na PS3/X360? Taka polityka, cóż poradzisz.

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 05-09-2008, 18:04   

Zgadzam się, inaczej nie kupił bym SMG, czy NMH ( notabene polecam zagrać , jeśli ktoś twierdzi, że nie ma brutalnych i krwawych gier na ten sprzęt) , tylko .nowe buty przykładowo.

Uogólniam. na pewno to rozumiesz Krelian. Jednak jak patrzę na listę gier na poszczególne platformy, na które czekam (świnka skarbonka już niekoniecznie) , to jakoś Wii jest za .... za wszystkim. Od PC, poprzez PS3, x0 a nawet kieszonsolki - no, może już GBA od jakiegoś czasu nie karmie nowymi grami.

By nie być gołosłownym :
- nowe CoD;
- SC2;
- Castlevania: OoE;
- Diablo III;
- Dragon Age;
- Spore (no co, grałem jak na razie w "kreator" i przednia zabawa=);
- Project Orgins;
- S.T.A.L.K.E.R.
- KZ2;
- SF IV;
- T6 ( BR, czy co tam wyjdzie);
- VF5 R;
- LR2;
- nowe Pataponki;
- RE5;

Na każdy sprzęt coś tam kupie w najbliższych miesiącach, na Wii może nowe MP jak wyjdzie, choć i to mnie wypala ....
-

KRELIAN 
Junior Admin

Wysłany: 05-09-2008, 18:17   

Tenchu na Wii zmiecie wszystko ... pod warunkiem, że nie zmiecie mnie poziomem trudności z Tenchu Z.

A powyżsżą listę można doprawiać jeszcze długo, ale szkoda czasu.