Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Hardware, czyli dział dotyczący sprzętu m.in. telewizory, komputery, pady, arcade sticki, co z czym, jak połączyć, co wybrać itp.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ

Playstation 3, Xbox 360 a może Wii? Który z Next-Gen'ów jest Twoim faworytem?

Sony Playstation 3
73
63%
Microsoft Xbox 360
31
27%
Nintendo Wii
4
3%
Nie interesują mnie konsole.
7
6%
Wolę upgrade'ować PC do grania w najnowsze tytuły
1
1%
 
Liczba głosów: 116

Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Sylvan Wielki »

Dokładnie, dla każdego coś miłego to raz, dwa są różne gusta - niektórzy wielbią np. Halo 3.
Ta lista jest moją listą, zresztą też nie mam zamiaru nie wiadomo ile na gry wydać , jednak to są gry, które kupię , bowiem to sprawdzona marka i na prawdę Krelian, to że nie ma tu pozycji na Wii jakoś mnie nie cieszy , ponieważ 1.4k zł za ładny , mały mebel to sporo ^^'
Ale nie powiem, żebym jakoś specjalnie rozpaczał.

Ty na jakie gry czekasz ? I dla czego aż tak bardzo bronisz Wii - fakt , jak napisałem , znakomita zabawa , ale to raczej konsolowy synonim eye toy/buzz niż pełnoprawny sprzęt.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: KRELIAN »

Top 3 wyczekiwanych na chwilę obecną to Fallout 3, Diablo 3 i TK6.

Top 3 na Wii : Tenchu Wii, Dead Rising, RE 2 (?).

Nie jestem jakimś fanatycznym wyznawcą Nintendo, ale jechanie po nim jest tak samo na miejscu jak sranie na środku autobusu :P. Swoje osiągnęło więc szacun się należy, a co! ;).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Hakuzaijo
Master
Master
Posty: 283
Rejestracja: 27-02-2007, 09:04
Lokalizacja: Z Japonii

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Hakuzaijo »

Szacun się należy? Że grają starzy i młodzi? Że rozpowszechniły się konsole? Że to fajna zabawa? Hmm... niby tak... tyle, że a) wii = synonim łatwości LECZ RÓWNIEŻ = synonim dziecinności. Wii nie jest rewolucyjne ani nieziemskie. Wykorzystało jedynie bardziej patent eyetoy + ddr i hajda :) Innowacyjne gry? Że niby mogę poskakać sobie na wii fit? No proszę was.
b) Wii, wii, wii a ja to mam gdzieś, bo obecne konsole to kombajny do zabawy (gry, muza, filmy), a wii? Ma nunchak (fajnie) i każdy może do gry przystąpić od zaraz, niemniej 1000 zeta za gacka w innym opakowaniu? NIezbyt
c) Japońce rzucili się na wii jak głupki (z DS'em jest tak samo) bo oni lubią popierdułkowate gierki. Tyle, że jak się potem ,,gupie" stacje naczytają o ,,sprzedaż miliona konsol od zaraz" to wychodzi, że Wii to jedyna słuszna konsola.
Nie mam nic do tego, niech ją ludzie kupują jak chcą (dla paru celowniczków ewentualnie też bym ją łyknął), niemniej bazowanie na klasykach mnie już męczy (który to już marian, sonic, tennis?)
OK, taki sam zarzut można postawić do innych konsol, niemniej IMO podium wygląda tak:
1. Xbox 360 (psuje się, jest M$, lecz darmowa wymiana w razie czego, największa dostępna lista gier na rynku, długość na rynku = doświadczenie mimo wszystko; warto, za tą cenę)
2 PS3 (czekamy już tyle na innowacje, że aż żal patrzeć. Mam obawy, że mimo Home, Blueray'a, darmowego netowego grania, jest to skazana na klęskę konsola. Drogo, pusto w kwestii zmian, parę szlagierów na które czekamy i .. tyle. A czas ucieka)
3. Wii (konsola dla ludzi co mają za dużo kasy :) Niemniej, jeżeli miast technik XXI marzy ci się skakanie na Wii Fit, czemu nie. OK, mario galaxy jest mega, no more heroes i re celowniczek też. Ale to wszystko)

To takie małe wtrącenie moje. Pewno się burza jakaś rozpocznie za moment, niemniej ja spadam, bo muszę wcześnie wstać :)
PS Nie jestem fanboyem żadnej konsoli. Mówię jednie jak myślę :P
Nowa, kuźwa, mania :/ Widzicie poniżej :3
-------------------------------------------------------
nihonsun.net - wbijać tu panowie; wbijać;)
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Action »

Hakuzaijo pisze:psuje się
Fixed







PS Grzmi;)
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Sylvan Wielki »

KRELIAN pisze:Top 3 na Wii : Tenchu Wii, Dead Rising, RE 2 (?).
A tak, honor należy zwrócić krelian'owi. DR będzie bardzo dobra produkcja , na która warto czekać.

Z tym,że tu znowu marginalnie dla posiadaczy x0. Jakbym samo Wii miał, nie wahał bym się. Jednak DR juz dawno na x360 przeszedłem a ta będzie okrojona a przez to mniej ciekawsza. Jedynie co może interesować to sterowanie.

Za to .... RE2? To byłoby coś. BH2 wszak to jedna z moich ulubionych pozycji wszech platform. Chętnie do niej bym wrócił po latach.

Hakuzaijo , ma dokładnie taki sam pogląd jak ja. Stąd (matematyka nie kłamie , jest 2-1 ) krelian w mniejszości ^^'
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Yamada »

Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Sylvan Wielki »

Pierwszą część Tenchu, jeszcze na PSX, wprost uwielbiałem. Podobnie jak sequel.
A tu takie coś . Na pewno będzie ciekawie. Wczoraj Super Smash Bross Brawl, teraz 2 takie ciekwe produkcje a i ten DR o którym wspomniał krln, nie wydaje się najgorszą opcją.

Coś mi z tym Wii umknęło. Mam takie pytanie.

Czy Yamada i krln mogli by wypisać kilka pozycji nadchodzących na Wii? Bowiem ja z tego wszystkiego z SMG oddałem je swojej lubej a może się nagle okazać, że jakaś niespodziewana rewelacja nadchodzi (choć E3 tego nie zwiastowało) a Wiilot'em można by cos pomachać - tak, krelian z 40min, ale zawsze ^^
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Aserot »

Yamada pisze:Fatal Frame IV: Mask of the Lunar Eclipse na Wii

Kolejny, po Tenchu 4 kozak.

Zapowiada się bardzo ciekawie :D.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
danielmarley
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 30-05-2007, 08:25
Lokalizacja: z rowca

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: danielmarley »

Ja od dawna nie miałem takiego dylematu ....
Wii dobre na party
PS3 sentyment + kontynuacja klasyków
Xbox sporo fajnych tytułów, przystępna cena i dobra rozgrywka sieciowa

Głosowałem na PS3 bo mam PSX, PS2 i PSP wiec... ciężko było wybrać coś innego :P
jah jah sweet light is shining in my heart ....
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: KRELIAN »

Jaka burza? Jakie 2- 1 ? Przecież ja się zgadzam z Wami drodzy koledzy :D.

Wii zawsze będzie dla mnie tylko odskocznią od X360 i PS3, co wciąż nie znaczy, że jest konsolą kiepską i nie warto w nią inwestować, dlatego właśnie szacun się należy ;). Problem z ceną tylko wydaje mi się tu daremny, bo po pierwsze PS3 wciąż jest droższe, a po drugie kogo tam 'u góry' on obchodzi?

Sylvan ja póki co nie robie żadnej listy bo na nic w danej chwili nie czekam na Wii poza wymienionymi jeśli mowa o exclusivach. Za dużo mam tytułów na głowie póki co na inne platformy. Możliwe że jutro coś znajdę lub nie :P.

DR był na Xie i był baaaardzo fajny na rozluźnienie, mimo że fabularnie było lekko ponad przeciętną. Jednak z chęcią obadam na Wiilocie.

Puzzle Quest Galactrix wychodzi na wszystko, ale to jedyne co mi w tej chwili przychodzi do głowy bo jestem wyczerpany po weekendzie :oczami: .
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Sylvan Wielki »

Niech no tylko się nowy "Bóg Wojny" ukaże na PS3....
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Action »

http://xbox360gamer.pl/2008/08/31/troch ... ra-darwin/

Jeżeli to wypali to wielkiemu N nie pozostanie nic innego jak zrobienie nowej konsolki :)
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Yamada »

To się okaże bo kontroler to jedno, ale gry go wykorzystujące to co innego:).

[ Komentarz dodany przez: Action: 10-09-2008, 15:38 ]
"Jeżeli to wypali" odnosiło się w tym wypadku do gier właśnie:P
Obrazek
Awatar użytkownika
MatiByd
Master
Master
Posty: 259
Rejestracja: 27-07-2008, 07:29
Kontakt:

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: MatiByd »

Najfajniejsze jest Playstation 3,T5DR Online ukazał się na tą platforme i niedługo T6.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Playstation 3, Xbox 360, Wii a może ... PC?

Post autor: Sylvan Wielki »

No tak, bo ma szpetną grę, w którą gra się równie przyjemnie on line , co je budyń .... bez mleka.

A jak z T6 będzie, nie wiadomo.
PS3 ma kilka świetnych ex. ale na pewno nie jest to T DR.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware”