Gry video - rozmowy ogolne

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Sylvan Wielki »

Ale niechaj się wysilą i dadzą choćby to HD.... -_- Tak jak Metal Slug....
Kupiłem sobie i na takim tv nie sposób w to to grac....

A jeśli o grę chodzi, walczę z Dragon Age II. Grę już kupiłem jakiś czas temu, ale zwyczajowo kupiłem kolejne + ważne sprawy i tak leżakowała sobie na półce, ale wczoraj się doń dobrałem.

Chodzi mi po głowie platyna ^^' Ale z tymi jest ostatnio problem - w Tiger Woods 11 mam wszytko, ale 100% nie ponieważ nie zaliczyło mi 10k GP ><

W Trine natomiast nie wpadł dzban po zdobyciu wszystkich przedmiotów....

Aaa, oto i moja postać:

Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

Sylvan Wielki pisze:A jeśli o grę chodzi, walczę z Dragon Age II.
Najgorszy cRPG ostatnich lat, nikomu nie polecam, ale fani jedynki i tak przejdą.
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: caradolph »

Wolę Final Fantasy :D
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Jo-Jo »

Co do DA II to zdania są tak ekstremalnie podzielone, że trzeba samemu się przekonać po której jest się stronie.
Co do Cadilaca - szczerze, to mam w nosie czy byłoby to w HD czy nie, ważne, żeby nareszcie poza arcade'ami dało się w to normalnie legalnie zagrać (tryb online również mile widziany ). Nie wiem, może się wystraszyli po fiasku Second Cataclysm...
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Adept »

Action pisze:
Sylvan Wielki pisze:A jeśli o grę chodzi, walczę z Dragon Age II.
Najgorszy cRPG ostatnich lat, nikomu nie polecam, ale fani jedynki i tak przejdą.
Jedynka też była jedną ze słabszych gier jakie przechodziłem.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: SubZero »

Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

SubZero pisze:Niektórzy naprawdę mają nadmiar wolnego czasu :D (ale piosenka genialna :D )
"We fight or we die, thats the plan"
Awatar użytkownika
simian_raticus
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 86
Rejestracja: 29-01-2007, 01:44
Lokalizacja: Final nightmare
Ogrywam: bierki
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: simian_raticus »

Na dopale się najlepiej gra w gry wideo (alkohol, narkotyki, nikotyna i kawa czy tam dopalacze inne - legal!).
Tekken 7 i Virtua Fighter 6 nadchodzą powoli!
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: SubZero »

Action pisze:"We fight or we die, thats the plan"
To kiedy premiera? Bo muszę wiedzieć, kiedy na urlop się pisać :P
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

Spokojnie, jeszcze czas ;)

Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: SubZero »

Grał tu ktoś w Hydrophobie na PC? Bo zastanawiam się czy też kończy się w tak beznadziejnym momencie jak na X0...
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Sylvan Wielki »

RF:A splatynowany.
Gra jest zdecydowanie gorsza od Red Faction Guerrilla, co nie znaczy, że jest zła, czy przeciętna. Grało mi się całkiem przyzwoicie, ale bez zachwytu. Bardzo podobają mi się modele postaci i fakt, że gra w ogóle się nie waży zakrztusić przy największej orgii destrukcji. Niszczenie budynków i budowli jest uboższe niż w poprzedniczce. Całość teraz przypomina nieco Dead Space nastawione na niszczenie i strzelanie.

Irytuje bieg. Początkowo usprawiedliwiałem bohatera (niezły, choć ni jak ma się do poprzedniego Manson'a) tym, że na barach dźwiga zbroję, ale by facet postury czarnoskórych biegaczy, mający na sobie podkoszulek (nie licząc spodni) nie potrafił przebiec więcej jak 16 m..... to się nie godzi.
Gra do zaliczenie w ok sześć godzin (co nie traktuję jako wadę). Ocenę ostateczną podnosi dobrze skonstruowany i grywalny tryb wieloosobowy, przypominający nieco tryb "hordy" z GoW.

Gra się w niego przyjemnie. Miałem to szczęście, że przy pierwszej serii udało trafić mi się na dwóch niezłych graczy i jednego słabszego i doszliśmy do 28/30 fal. Ostatnie dwie zaliczyliśmy tylko we dwoje co łatwe nie było, ale mój kompan widocznie zaliczył całą grę, bowiem wiedział co i jak i udało się niemal wszystkie osiągnięcia on line zdobyć za pierwszym rzutem, że tak to ujmę.

Mam wersję limitowaną. Samą grę oceniam na mocne 7/10. Okładka jest świetna. Szkoda, ze to koniec tej zacnej serii.
Platyny sobie nie odmówiłem, a DLC już zakupione.

Ostatnio kupiłem m.in. eu. ver Demon's Souls (brakuje mi jeszcze tylko azjatyckiej) i to w nią zamierzam grać przed Dark Souls. A, w międzyczasie Sly kolekcja.
Seria (w szczególności pierwsza odsłona) jest znacznie trudniejsza niż .... Demon's Souls i Ninja Gaiden (na normal).
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Aserot »

Batman AC - jak dla mnie najlepsza gra tego roku ( kurier z Uncharted 3 już mknie chyba jedyne realne zagrożenie :P ). Ci którzy grali w pierwszą odsłonę dziecka z studia RockSteady od razu poczują się jak w domu. Już przy pierwszym włączeniu czuć tu klimat mrocznego miasta. Jedyny minus to że po zaledwie 1h gry uświadamiamy sobie że do dyspozycji gracza została oddana tylko mała dzielnica Gotham. Choć w zabawie to szczególnie nie przeszkadza czuję się pewien niedosyt. Za to inne aspekty gry dalej dają mega frajdę. Chyba nie widziałem nikogo któremu uśmiech sam nie cisnął bysie na usta gdy eliminuje kolejnych oprychów ( a już parę osób miałem okazje poobserwować podczas gry ). System walki w tej grze to mistrzostwo ( choć do DMC,Beyonatty,Ninja Gaiden się nie umywa ) naprawdę jest bardzo intuicyjny i niezwykle efektowny przez co trafia niemal do wszystkich. Teraz kwestia nr 2 czyli Kobieta Kot, powiem tak nic specjalnego o ile cześć jej gadżetów jest dość ciekawa tak według mnie nie wnosi za wiele do rozgrywki. Tak więc jeśli ktoś z was kupi używkę z spokojnym sumieniem może ją sobie darować. No chyba że zebranie wszystkich znajdek człowieka zagadki aż tak go kusi :). A zapomniał bym wspomnieć że szybowanie na pelerynce również daje rady. Więc jeśli zastanawiacie się na jaką gier wydać swoje ciężko zapracowane pieniążki to zakupu nowego Batman na pewno nie będziecie żałować.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: SubZero »

http://www.video.banzaj.pl/film/11129/s ... amoobrony/
Nie ma bata, trza kupić Kinecta... i większe mieszkanie, żeby mieć miejsce do grania :P
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: K' »

- świetny dokument obrazujący spojrzenie oryginalnych twórców Jaka i Dextera studia Naughty Dog na to jak kiedyś tworzyli tę grę oraz czym jest dla nich teraz po wydaniu przez mass media ich trylogii w HD na PS3.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”