Gry video - rozmowy ogolne

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: SubZero »

Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: KRELIAN »

Z trudem ukończyłem demo, ale jak to w przypadku Blizza było warto. Tylko czekać do premiery bo szykuje się seria hitów roku.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Sylvan Wielki »

Aktualnie gram w SF x T.

Postaci są dobrane dobrze. Nie idealnie, ale nie ma co marudzić - wszak każdemu i tak firma nie dogodziłaby, nawet gdyby wszystkie postaci się tu pojawiły z obu uniwersum, to tak ktoś psioczyłby, a to na Kumę (jedna z niewielu postaci zawsze w Tekken występująca), a to na bonusy typu Pac man (całkiem niezły notabene).

Nieduża ilość aren zmagań trochę mierzi, to fakt. Tyle dobrze, że są one ciekawe. Niemniej, capcom już po raz kolejny (po M vs C III) daje ciała w tej materii.
Historią nie ma się co przejmować. Mordobicia, to mordobicia. W Tekken zawsze działy się cuda niestworzone - cyborgi walczące z uczennicami, gen diabła, klonowanie, zmagania z pół bogiem wojny....- SF nieco subtelniej te sprawy traktuje, ale Suikoden II to nie jest. Nie ma się co zresztą obrażać.

O ile zachwycająca w momencie premiery oprawa SF 4 się mocno zestarzała (choć nie tak jak typowe mordobicia trzy de), to SF x T i tak wygląda bardzo dobrze.
Postaci cieszą oko swoim wykonaniem (szczególnie można zachwycać się nowością, czyli ekipą z T), jest płynnie, szybko i efektownie.
Muzyka natomiast jest nijaka (jak zwykle odgłosy walki - głosy postaci - naciągają ocenę).

Podoba mi się system. Wbrew pozorom nie jest to kaszka z mleczkiem (wystarczy zrobić trzykrotne MP kucając by się przekonać, że nadal wymagana jest precyzja).
Są i naleciałości z M vs C III - combo prowadzące do JS.
Tag juggles dają pole do popisu co zręczniejszym.

Nad wyraz rad jestem z owego zakupu.
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Oscar »

SCP-087: bliźniak Amensii. Jest to symulator schodzenia po schodach "czarnym" korytarzem widząc na odległość zaledwie 2 metrów. Zadaniem tej gry jest sprawdzić ile można wytrzymać słysząc przerażające dźwięki typu narastającego głosu oddechu bądź krzyków czy też uderzeń o barierkę. Ludzie o słabych nerwach nie powinni w takie gry grać. Warto spróbować.

"Najstraszniejsza jest wyobraźnia"
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: SubZero »

Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Oscar »

Ja, chcę, to, mieć!

Obrazek

W grze dużo więcej możliwości niż w God of War. Postać można ubierać na miliardy różnych sposobów: mag, rycerz, złodziej, templariusz itd. Zapodaje filmik z gameplay'a

[media][/media]
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

I ze zwiastuna to wywnioskowałeś?
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Oscar »

Na razie tak. Jak będę miał więcej czasu bardziej się wtajemniczę w możliwości gry oraz fabułę.
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: TeeVar »

Oscar pisze:Ja, chcę, to, mieć!
A ja to mam i czy ta gra jesy taka super to ja nie wiem. Moim zadaniem miejscami jest gorsza od jedynki. Dodatkowo jakas taka kolorowa. Bardziej to przypomina DMC niz GOW. Co z tego ze jest mozliwosc ubioru postaci jak to minimalnie wplywa na sama rozgrywke. Jestem gdzies w polowie gry i musze przyznac ze lekko sie nudze. Sposob prowadzenia fabuly czy tez sama fabula w jedynce byla lepsza. Z dwojki zrobili pseudo RPG.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Oscar »

Ciężko jest mi bronić tej gry bądź cokolwiek o niej napisać bo nie grałem w nią. Może masz trochę racji, chociażby z tym, że jedynka jest lepsza. Przeważnie tytuły gier które powstały jako pierwsze, są najlepszymi odsłonami (DOOM jest wyjątkiem dopiero cz. 3 była prawdziwym zjawiskiem).
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: KRELIAN »

Problem dzisiejszych slasherów (pomijając już niski poziom trudności z nielicznymi wyjątkami) polega na liniowości i ograniczeniach świata. Już to kiedyś pisałem, ale nie obraziłbym się na slashera z otwartym światem, masą pobocznych subquestów. W takiej formule dodanie nawet elementów 'pseudo rpg' by się sprawdziło czego w innym gatunku dowiódł choćby Borderlands.
Oscar pisze:DOOM jest wyjątkiem dopiero cz. 3 była prawdziwym zjawiskiem.
Dawno nie czytałem tak słabego przykładu (żeby nie pisać dosadniej).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: SubZero »

Kojima potwierdził film na podstawie MGS. Produkcją zajmie się Avi Arad (ten od ostatnich kinowych adaptacji Marvela). Ciekaw jestem, co z tego wyjdzie...
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: JJK »

A to ci dopiero nowina! No ciekawe kogo obsadzą w tej raczej najważniejszej roli :oczami:
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

Mirosław Baka :cool:

Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: KRELIAN »

Skoro już w temacie... pokaz Fox Engine na przykładzie MGS: Ground Zeroes (PS3, X360)



Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”