Gry video - rozmowy ogolne

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: JJK »

Część pierwsza: Mirosław Baka=Solid, Piotr Rubik=Liquid, Daniel Olbrychski=Campbell, Michał Żebrowski=Ocelot, Mariusz Pudzianowski=Raven, Donald Tusk=Psycho Mantis... Wojciech Jeruzelski=Big Boss :oczami:
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Oscar »

Chciałbym się czegoś dowiedzieć od Was kochani. Jest taka gra, Fifa 13 która ma napisane DZIAŁA Z Playstation Move. Próbując zagrać w The Fight (demo) wyskoczyła mi opcja że Playstation Move nie jest podłączony lub jest źle skonfigurowany.

Jeśli kupiłbym Fifę 13 musiałbym posiadać PS Move żeby sobie pograć ?
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Ren »

Oscar pisze:Chciałbym się czegoś dowiedzieć od Was kochani. Jest taka gra, Fifa 13 która ma napisane DZIAŁA Z Playstation Move. Próbując zagrać w The Fight (demo) wyskoczyła mi opcja że Playstation Move nie jest podłączony lub jest źle skonfigurowany.

Jeśli kupiłbym Fifę 13 musiałbym posiadać PS Move żeby sobie pograć ?
Na pudełkach gier, które współpracują z move są 2 opcje:

1. Niebieski pasek z napisem "Gra wymaga Playstation move" - czyli na padzie nie pograsz, np. The Fight i generalnie inne gry robione pod ruchowy kontroler.
2. Niebieski pasek z napisem "Gra OBSŁUGUJE / WYKORZYSTUJE Playstation move" co oznacza, że z kontrolerem ruchowym są związane jedynie jakieś bonusowe tryby lub jest opcjonalnym kontrolerem. Przykładem będzie właśnie Fifa, Killzone, Uncharted itd.
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Oscar »

Dziękuje Ci Obrazek !!!
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: SubZero »

[media]https://www.youtube.com/watch?v=hvFnApt7DYw[/media]
Grid 3 w czerwcu.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

Sub, kupujemy wersje PC.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: SubZero »

Jak będzie na Steamie to pewnie 'kupię' :P
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: SubZero »

Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: mg1987 »

Ja wolę to.
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: TeeVar »

Myślę, że to lepsze.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Dumian »

Heroes of Might & Magic V, sentyment do trójki i niska cena skłoniły mnie do zakupu. Gra to w sumie to samo co Heroes III w nowej oprawie i to jedno zdanie dobrze podsumowuje V, dla mnie był to argument za;). O VI opinie są raczej podzielone, póki co nie miałem okazji sam sprawdzić, a na horyzoncie już pojawia się VII.

Tomb Raider - niby gra jest bardzo fajna i ciężko się do czegoś przyczepić, ale hmm za łatwa? Przechodzi się prawie że sama? Cholera wie, póki co trochę mnie znudziła, może kiedyś do niej wrócę.

Alan Wake - klimatyczna, wciągająca, zdecydowanie na plus. Przeszedłem całą, co ostatnio zdarza mi się coraz rzadziej :padam:

Assassin's Creed III - po świetnej II zastanawiałem się nad III, ale opinie są różne. Może warto wcześniej uderzyć w Assassin's Creed: Revelations i Brotherhood?

PS. Tak, gram w same "starocie", ale generację PS3/X360 przespałem, więc jest co nadrabiać;).
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: SubZero »

Osobiście grałem w AC1 i AC2 po czym stwierdziłem, że wystarczy i 'sidequesty' (Brotherhood i Revelations) sobie odpuściłem, bo nie planowałem grać w 3, ale przekonała mnie swoją tematyką (wychowałem się na Winnetou i podobnych, więc klimaty indiańskie były dla mnie must-play ;) Grając w 3 poczytałem sobie tylko w necie streszczenia AC:B i AC:R, co by nie mieć za dużych braków w fabule. Dodanie bitew morskich też trochę urozmaiciło rozgrywkę (element ten później rozbudowano i wykorzystano jako bazę w kolejnej części).

A co do 'staroci' - ja ostatnio gram w Metal Gear (tak, pierwszą część z 1987) - przebij to ;)
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

Brotherhood i Revelations to ulepszone dwójki, swego rodzaju superpatche naprawiające wszystko co mogło się w dwójce nie podobać z dodatkiem wyczerpującej i ciekawej fabuły (przedstawione całe życie i intrygi jednej postaci, tak jak historia Solid Snake'a w MGSie). Generalnie jakby ktoś mnie zapytał za jakiego Asasyna się brać to odpowiedziałbym właśnie Brotherhood/Revelations - w których to w skrócie jest dużo do roboty a przy okazji nie nużą tak jak inne części. Właśnie trójka jak i czwórka wypadają o wiele słabiej.

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/HMsbMK9Odoc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
jula8
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 22-06-2015, 16:58

rozmowy ogolne

Post autor: jula8 »

fajna gra :)slyszalam o niej :)sama pogram :)w wolnej chwili:)
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Yamada »

A co mi tam - dla wszystkich fanów starych gierek i nie tylko:)

https://www.youtube.com/channel/UCHs128 ... aEMjhAACng
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”