Odpowiedz do tematu
Gry video - rozmowy ogolne
Autor Wiadomość
Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 24-01-2009, 09:57   

Nie zapowiada się źle. Ba , na tyle dobrze by zakupić. Choć sądząc po reakcjach Komandosa, to już pre ordera ma zabukowanego.

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 24-01-2009, 12:23   

Sylvan Wielki napisał/a:
Nie zapowiada się źle. Ba , na tyle dobrze by zakupić. Choć sądząc po reakcjach Komandosa, to już pre ordera ma zabukowanego.

No właśnie z tym będzie kłopot, bo na razie gra wychodzi tylko w Japonii a z play-asia nie wysyłają do Europy. Ale coś się wykombinuje, ja ta grę muszę mieć zaraz po premierze ;) i kropka :P

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Wysłany: 29-01-2009, 21:22   

Chyba nie będę oryginalny jak powiem, że zapowiada sie gra traktująca o walce Batmana z Jokerem ;)
http://www.gamespot.com/x...al-trailer?hd=1

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 02-02-2009, 20:54   

Arkham Asylum zapowiada się na najlepsza egranizacje batmana od czasu... no właśnie. ;)
Ostatnio zmieniony przez Action 02-02-2009, 22:51, w całości zmieniany 1 raz  

kemot722 
Grand Master

Wysłany: 02-02-2009, 21:31   

Też tak uważam, dlatego w przyjemnością oglądam trailer jakiś czas :P

Będzie wreszcie "mroczny" Batman, a nie grywalna kreskówka - odcienie czerni i szarości jak ja to lubię mówić po obejrzeniu kolejnej spranej czarnej bluzki xD

...Joker tylko taki odmieniec - kolorowy

Edycja [23:56]:

Właśnie sie dowiedziałem, że gra jest robiona na Unreal Engine 3, a to dla mnie (gracza UT3) oznacza, że Batman:AA musi być hitem :D

Action 
Moderator
Get serious!

Wysłany: 02-02-2009, 23:03   

Prototype tez jedzie na UE3 a jak wyszedl kazdy widzi ;) a i czy tylko ja po samym screenie/sekundzie trailera dostrzegam na jakim silniku śmiga gra? Jezeli ktoś gra we flagowy tytuł danego engine i na pierwszy rzut oka nie rozpoznaje innych gier które działają w oparciu o niego... to albo ja mam sokoli wzrok albo ten ktoś potrzebuje okularów :P

Action napisał/a:
Arkham Asylum zapowiada się na najlepsza egranizacje batmana od czasu...

Przypomnialo mi się ;) Od czasów Batman Returns z co-opem na NESa :)

kemot722 
Grand Master

Wysłany: 02-02-2009, 23:29   

Action napisał/a:
Jezeli ktoś gra we flagowy tytuł danego engine i na pierwszy rzut oka nie rozpoznaje innych gier które działają w oparciu o niego... to albo ja mam sokoli wzrok albo ten ktoś potrzebuje okularów :P

Zrezygnowałem z noszenia okularów :P
Trailer to dla mnie za mało na rozpoznawanie silnika. Poza tym... musze odkurzyć UT3, bo miałem przerwę w graniu. Mało ciekawych graczy na serwerach, cheaterzy, inni znudzeni po 10 sekundach opuszczają gre...

Action 
Moderator
Get serious!

Wysłany: 03-02-2009, 14:58   

Może mi ktoś wytłumaczyć co takiego szczególnego ma w sobie Killzone 2, że zdobywa takie noty? Czym się wybija na tle innych FPSów? Bo oglądam te screeny, trailery, gameplaye i mi to wciąż wygląda singlowego Quake 4 z lepsza oprawą.

Pytanie kieruje of course do ludzi bardziej obytych w FPSach (Szwagr?).

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 03-02-2009, 16:43   

Action napisał/a:
Może mi ktoś wytłumaczyć co takiego szczególnego ma w sobie Killzone 2, że zdobywa takie noty? Czym się wybija na tle innych FPSów? Bo oglądam te screeny, trailery, gameplaye i mi to wciąż wygląda singlowego Quake 4 z lepsza oprawą.

Pytanie kieruje of course do ludzi bardziej obytych w FPSach (Szwagr?).

Bo Killzone 2 to 'najładniejsza gra na konsole obecnej generacji' ;) Jeśli o mnie chodzi to wole Girsy :P

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 03-02-2009, 17:44   

Bo my fanboye Sony musimy pokazać, że mamy Killzone 2 a Wy nie :) .

Ta rewelacyjna oprawa, fizyka, klimat uhhh przypomina mi się sytuacja z ludźmi mającymi kisiel po sesji w Crysis, który zasługuje co najwyżej na 7+. Ja generalnie olewam ten temat dopóki nie dostane własnej kopii, no ale fajnie jakby coś ruszyło w tym zakrzepłym gatunku - jak będzie serio tak fajnie to zostawię tu wpisa.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Action 
Moderator
Get serious!

Wysłany: 03-02-2009, 18:05   

KRELIAN napisał/a:
Ta rewelacyjna oprawa, fizyka, klimat uhhh przypomina mi się sytuacja z ludźmi mającymi kisiel po sesji w Crysis, który zasługuje co najwyżej na 7+.

Dokładnie tak samo odbieram ten cały szał (nie powiem hype bo mi się źle kojarzy) na punkcie kz2.

No nic, gierka wychodzi w polsce za niecały miesiąc, jak uda ci się ją załatwić jakoś sprawnie zaraz po premierze to napisz o niej pare słów nawet gdy okaże się kiszką... ciekawość mnie po prostu zjada ;)

Slayer 
Elite player

Wysłany: 03-02-2009, 18:45   

W ten czwartek będzie dostępne demo kz2 na pss. Nie jestem jakimś wielkim fanem strzelanek, ale na kz2 czekam z niecierpliwością, co mnie przekonuje do tej gry to dynamiczne multiplayer, mody zmieniają się co jakiś czas (oczywiście można grać też ciągle na jednym) no i trzeba będzie współpracować, gracz na rozpoczęciu rundy ma dwa magazynki w tym jeden już załadowany, tak że za dużo sobie nie postrzela bez klasy, która rozdaje amunicje, no i oczywiście nie zabraknie medyków i mojego ukochanego snipera. Wreszcie będzie można pograć trochę taktycznie z ogranym teamem. No ale nie chce chwalić dnia przed wschodem słońca. Jak np. Resident Evil 5, też na tą grę czekałem, pograłem w demo i się rozczarowałem, strasznie się rozczarowałem.

Wywiad z Maciejem Kmiołkiem z SCE, nic tylko chwalił, no ale co chłopak miał mówić jak jest z Sony...? ;]
https://www.youtube.com/watch?v=7w_xqWk70WQ

To co mówił o polskim dubingu to nie zgadzam się z tym , shit jak prawie zawsze.
https://www.youtube.com/watch?v=ErEg9mjL2oc

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 04-02-2009, 00:15   

Action, Hiv dał w PE 9+, więc już wiesz, że to must have ;) Ja może kupie K2 jakiś miesiąc po premierze, bo priorytet ma u mnie Y3 a to mnie wyjdzie niecałe 100$ licząc z przesyłką i na więcej gier w tym miechu sobie nie mogę pozwolić :kwasny:

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 04-02-2009, 09:53   

Cytat:
Arkham Asylum zapowiada się na najlepsza egranizacje batmana od czasu... no właśnie. ;)

Batman Returns słaby nie był.

Action napisał/a:

Wypada spytać tych którzy grali. Jeśli ponad 20 osób, które miały przyjemność grać, wystawiło takie oceny, że ich średnia wynosi 92% , to znaczy, że musi być coś na rzeczy.

KRELIAN napisał/a:
Ta rewelacyjna oprawa, fizyka, klimat uhhh przypomina mi się sytuacja z ludźmi mającymi kisiel po sesji w Crysis, który zasługuje co najwyżej na 7+.

Ciężko się nie zgodzić w sprawie tej oprawy ,fizyki, klimatu i boomu na Crysis. Jednak to "najwyżej na 7+" mocno przesadzone. Crysis (Warhead) zdobył uznanie nie tylko w segmencie oprawy - przypominam, że średnia ocen to , kolejno 90% i 84%, czyli bardzo, ale to bardzo wysoko.

Cytat:
Action, Hiv dał w PE 9+, więc już wiesz, że to must have ;) J

Absolutnie. Przecież on również zanegował wielkość jednej z najlepszych i najbardziej uznanych gier ostatnich lat (MGS2) i ten sam człowiek (kiedyś współpracownik M$) oceniał GoW (x360). Nie ma co, Hiv pisze, lud już wie.

Komandos 
Grand Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 04-02-2009, 09:59   

Cytat:
Ciężko się nie zgodzić w sprawie tej oprawy ,fizyki, klimatu i boomu na Crysis. Jednak to "najwyżej na 7+" mocno przesadzone. Crysis (Warhead) zdobył uznanie nie tylko w segmencie oprawy - przypominam, że średnia ocen to , kolejno 90% i 84%, czyli bardzo, ale to bardzo wysoko.

Dokładnie, Crisis jak na FPS'a to bardzo dobra gra, jedna z lepszych gier tego typu IMHO (w single).