Gry video - rozmowy ogolne

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

Yamada pisze:Dzisiaj w dobie internetu są już praktycznie zbyteczne (no bo kurde dostęp do internetu w taki czy inny sposób ma chyba każdy).
Z jednej strony tak, a z drugiej powiedz mi kto w internecie (polskim) umie pisać sensowne teksty. Szczerze to praktycznie nikt, bo i nie ma po co kończyć jakichkolwiek warsztatów skoro nie dostajesz za to żadnego wynagrodzenia prócz pochwały kilku czytelników (wykopanych spośród wielu podjazdów). No i nie pisze tu o takim gry-online w którym nie mają stałej ekipy recenzentów tylko płacą pierwszym lepszym nastolatkom za nadesłane teksty (bodajże 40 złoty za stronę).
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: SubZero »

W następnym Tomb Raiderze Lara będzie śmigać z wielkim mieczem :D Dlaczego?
Bo Square-Enix wykupuje Eidosa :D
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Yamada »

Średnio fajnie bo japońska ręka może tylko zaszkodzić w tym przypadku (w dodatku ręka firmy robiącej mega casualowe gry). Poczekajmy trochę, a dostaniemy pewnie Hitmana z jakimiś mechami a'la MGS i easter eggami typu figurka chocobosa na jakimś biurku czy zdjęcie gołej Aeris w kiblu.

Dobrze, ze LoK się skończył. Nie przeżyłbym jakiejkolwiek japońskiej schizy w nim. Z drugiej strony FFVII też się skończyło 11 lat temu, a zdołali wycisnać z niej jeszcze film i ze 4 gry lol.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Lukas »

Sub pisze:W następnym Tomb Raiderze Lara będzie śmigać z wielkim mieczem :D Dlaczego?
Bo Square-Enix wykupuje Eidosa :D
Ona już w TR:Legend śmigała z mieczem xd
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Dumian »

Swoją drogą Tomb Raider: Legend można teraz ściągnąć i pograć na PC za free przez miesiąc, w ramach serwisu Awomo i jego beta testów. Głównie chodzi o patent, że dzięki tej stronce możemy grać w grę już w czasie jej ściągania, wystarczą podstawowe pliki, a w miarę upływu czasu reszta dociąga się w tle.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: SubZero »

Ciekawy bajer, zobaczymy czy się sprawdzi.
Lukas pisze:Ona już w TR:Legend śmigała z mieczem xd
Fakt, zapomniało mi się :P
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: mcl »

Action pisze:Z jednej strony tak, a z drugiej powiedz mi kto w internecie (polskim) umie pisać sensowne teksty. Szczerze to praktycznie nikt, bo i nie ma po co kończyć jakichkolwiek warsztatów skoro nie dostajesz za to żadnego wynagrodzenia prócz pochwały kilku czytelników (wykopanych spośród wielu podjazdów). No i nie pisze tu o takim gry-online w którym nie mają stałej ekipy recenzentów tylko płacą pierwszym lepszym nastolatkom za nadesłane teksty (bodajże 40 złoty za stronę).
Załoga Xbox Attack, ciekawe teksty piszą też z ff8pl [ ale to o jednej grze], no i tak , ten tego, lekko spamując załoga xbox xn której jestem redaktorem/niusmanem( z naciskiem na to drugie, ale sie opieprzam ;) ) :P
BTW Action, skąd masz takie info o gry-online?
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

Kilka miesięcy (chociaż to już chyba rok będzie) temu znajomy bawił się w pisanie tekstów dla nich. Ogólnie raczej nie do końca zrozumiałeś co mam na myśli. ;)

Xbox Attack to ten zin sklejony z newsów XboxSpota?
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: mcl »

Action pisze:Kilka miesięcy (chociaż to już chyba rok będzie) temu znajomy bawił się w pisanie tekstów dla nich. Ogólnie raczej nie do końca zrozumiałeś co mam na myśli.
Napisales ze placa za napisanie tekstow po 4 dychy za strone, nic nie napisałeś w czasie przeszłym ;]
XA to normalny zin, zero newsów, nie licząc zapowiedzi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Yamada »

http://allegro.pl/item553720604_nowy_da ... ience.html

:P

Oczywiście odpowiednia wiadomosć dla Allegro została wysłana w tej sprawie, co aby zbytnio sobie chłopak nie zaszalał;].

W ogóle jakim trzeba być debilem, zeby taką aukcję postawić. Przecież my mówimy o robieniu sobie wroga z Microsoftu, a to nigdy nie kończy się dobrze:P.
Obrazek
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: kemot722 »

Kogoś interesuje może tytuł House of the Dead: OverKill? Mnie osobiście nie przyjdzie zagrać w tego exclusive'a na Wii, ale akcja promocyjna mi sie spodobała.

Za pomocą OverKill Poster Creator możemy zabawić sie w tworzenie tapety wykorzystując grafiki z gry. Zaczynamy od pustej kartki z zablokowaną wartwą zawierającą info o prawach do grafik. Wybieramy grafiki z kilku kategorii, układamy je decydując o kolejności warstw... a po zakończeniu zapisujemy na dysku. Możemy też wysłać tapetę do przyjaciela.

Efekt mojej zabawy w tworzenie takiej tapety znajduje sie TUTAJ :D
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

mcl: coś się zmieniło od tego czasu?

a co do tego NXE, gdy Yamada mi to wysłał na GG to oplułem monitor ze śmiechu:)
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: mcl »

Action pisze:mcl: coś się zmieniło od tego czasu?
Niby skąd mam wiedzieć? Mogłem się tylko domyślać po twojej okrężnej odpowiedzi ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Action »

mcl pisze:Niby skąd mam wiedzieć? Mogłem się tylko domyślać po twojej okrężnej odpowiedzi
To się zastanów chłopcze do czego próbujesz pić, pierw prosisz o udzielenie informacji, następnie robisz jakiś głupi podjazd o czasie przeszłym a na koniec zarzucasz mi 'okrężną odpowiedź". Weź człowieku zrób coś z sobą bo i szkodzisz samemu sobie.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: mcl »

Napisałeś, ze znajomy bawił się w pisanie newsow, o to mi chodziło z tym czasem przeszłym... inaczej : czy to jest dalej aktualne. Geez, tak wogole po co ta napinka ? Jak masz cos do mnie to zapraszam na priva, brudow publicznie nie musisz prać.

@ topic: Czeka ktoś na premierę Race Pro ? Zapowiada się nieźle, są na tym forum fani ścigałek ? ;]
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”