Odpowiedz do tematu
Gry video - rozmowy ogolne
Autor Wiadomość
Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 30-08-2009, 17:49   

Coś urlop juniorowi się nie udał, tudzież łupie go w krzyżu, bowiem coś marudny się zrobił, jak i wszędzie doszukuje się tych dziwnych , wyssanych z gwiazd określeń.

Mianowicie, GoW II, to jedna z moich ulubionych pozycji na obecna generację. Na kilku poważanych stronach zagranicznych wyczytałem, że ów dodatek nie porywa, stąd informację przekazałem, gdyż tak na forum zwykło się robić. A tu jakieś flame ware -_-

Yep. Średnia ocen, to coś rzędu 92%, dodatkowo gra wygląda pięknie - aż nie mogę się wersji na PC doczekać.

Natomiast o kontynuacji jednego z najlepszych horrorów ostatnich lat (Dead Space) jakoś tak cicho sza. Swoją drogą ciekawe, jak też potoczyły się losy naszego inżyniera - pamiętacie końcówkę.

JJxenon 
Master

Wysłany: 31-08-2009, 08:43   

Sylwan zgadzam się że Dead Space jest bardzo wciągającą grą . Ma klimat przez duże K i można się naprawdę wystraszyć ( niektóre lokacje jakie stworzono do niej przerażają swoim okrutnym designem )
Ta gra miała tylko jedną wielką wadę na końcu ( domyślasz się ) i mam nadzieję że w kontynuacji twórcy nie popełnią takiego samego błędu .

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 31-08-2009, 18:28   

Jak dla mnie, to kuleją tylko tutaj dwa motywy. Bossowie, właściwie ich fatalny (wzorem RE) design, ni to cytoplazma, ni to pałąki w mazi budyniowej.

Ale pierwszy był kapitalny.

Kolejny minus , to brak możliwości wyłączenia dialogów, gdy przechodzimy grę kolejny raz.

Z audio zapisami da się już za pierwszym razem tak postąpić, ale z paplaniną po wyjściu ze statku, na początku danego poziomu, już nie.

Slayer 
Elite player

Wysłany: 31-08-2009, 22:34   

SCEA ogłosiło, iż dwie pierwsze części przygód Kratosa trafią na Playstation 3, na jednej płycie blu-ray. Gry zostaną poddane małemu remake'owi, dzięki czemu rozgrywka przedstawiona zostanie w rozdzielczości 720p (czemu nie 1080p?) i stałych 60 kl/s. Za port odpowiedzialne jest studio Bluepoint Games, które ma w swoim dorobku grę Blast Factor, dostępną ekskluzywnie na PSN. Obydwa God of War będą także wspierały trofea i koszt jaki przyjdzie nam zapłacić to 40 dolców.

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 01-09-2009, 08:32   

No właśnie. Czemu nie fHD O_o Poza tym szkoda, iż nie dołożono do zestawu CoO.
A 40$, to cena niemal jak za nową grę.

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 01-09-2009, 09:05   

To miało być dodane za darmo do GoW3. Za 40$ to niech się pałują. Tak czy inaczej wole zagrać na ps2.

JJxenon 
Master

Wysłany: 01-09-2009, 09:33   

40$ ale zdżierstwo o-O . GOW I i II i tak do tej pory prezentują mocny poziom jeśli chodzi o grafikę Ps2 . Nie miałbym zamiaru płacić za remak'i tylko dlatego że są w 720p . Co do klatek animacji to w wersjach NTSC nie było tego problemu na ps2 . Ukończyłem obydwie części i nic mi nie chrupało animką

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 01-09-2009, 19:03   

Tak szczerze to chyba już wolałbym CoO na PS3 niż to combo, bo ta gra na PSPku nie zasługuje na więcej niż 8+ i to mocno naciągane, a to już dla serii spora obraza.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 02-09-2009, 10:59   

Zagrałem sobie w demko WET i powiem, że może coś z tego być. Klimacik jak w filmach Tarantino, laska z mieczem i gunami za bohaterkę i sporo mięcha do cięcia. Mam tylko nadzieję że w finalnej wersji rozgrywka będzie nieco bardziej rozbudowana (więcej miecza) bo sam bullet time już nikogo chyba nie podnieca w dzisiejszych czasach. Sam gamplay i oprawa sa narazie średnie, ale akcja na autostradzie była już fpyte (agenci z Matrixa się chowają:P).

Tak czy inaczej czekamy na pełną wersję;].

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 02-09-2009, 11:09   

ID mode i 'zalanie krwią' też mocno robi - czuję jednak, że WET pewnie i tak większość ominie co będzie sporym błędem, mimo że nie zanosi się na grę z najwyższej półki.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 02-09-2009, 17:03   

WET - Wg mnie świetny pomysł na gre (połączenie kill billa z klimatem death proof) z totalnie spapranym (sztywnym i wtórnym do bólu) gameplayem. Stawiam cole, że demko zaprezentowało nam wszystko co ta gra ma do zaoferowania.

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 02-09-2009, 18:47   

Ten WET będzie tylko na x0 czy tez na PS3? <noob>

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 02-09-2009, 19:24   

PS3 też.

Karate Tradycyjne - Sho Dan

JJxenon 
Master

Wysłany: 03-09-2009, 15:59   

Bardziej od WET interesuje mnie podobny systemem do DMC slasher BAYONETTA ;)
Z tego co widziałem na gametrailers prezentuje mocny poziom ;)

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 19-09-2009, 09:04   

You Have To Burn The Rope :D