Odpowiedz do tematu
Gry video - rozmowy ogolne
Autor Wiadomość
Jo-Jo 
Grand Master
Lone Wolf

Wysłany: 05-03-2008, 17:21   

Już wyszło ? o :O .... będzie trzeba kupić orginałka :D

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 05-03-2008, 18:04   

Pytałem w sklepach sieci torrent, póki co maja tylko demo. :P

Aserot napisał/a:
i chyba w końcu będę musiał kompa podrasować

WH40k bez problemu chodzi na kompie z poprzedniej generacji (u mnie super śmigało na GF2MX400, 256mb ram i 1,2GHz)

Aserot 
Support
Shiranui Whirlwind

PSN ID: Aserot
GamerTag: AserotPl
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: kof 2k2, VF5 (ps3)
Wysłany: 05-03-2008, 20:20   

Co to jest kolejny dodatek czy coś cały czas myślałem że to zupełnie nowa produkcja. Zresztą jutro się przekonam czy mój złom to uciągnie.
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.

Jo-Jo 
Grand Master
Lone Wolf

Wysłany: 05-03-2008, 21:24   

Niestety ... wciąż dodatek .... czekamy na Dawn Of War 2 i Tyranidów~ >_> ...... i przydało by się gdyby już np. Space Wolves'ów zrobili tak jak powinni być zrobieni ( wzorując się na bitewniaku Warhammera 40k ) .... prawdę mówiąc dużo jest niedociągnięć w mechanice gry ( np. morale Space Marines''ów , a szczególnie Ultramarines'ów to poprostu śmiech na sali >_< ) .... i kiedy do cholery będą w końcu Witch Hunters ?

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun

Action 
Moderator
Get serious!

Wysłany: 05-03-2008, 21:54   

Ekspedient Torrentów powiedział mi, że ukazała się już u nich jakaś specjalna edycja "przeładowana" i w ogóle... :P

Action 
Moderator
Get serious!

Wysłany: 11-03-2008, 18:42   

MGS4 - English Gameplay Demo - dłuższy komentarz zbędny. ;)

K' 
Support

PSN ID: The_K_slash
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 11-03-2008, 18:53   

Fajnie, że można gazety samemu pooglądać :D

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 06-04-2008, 23:36   

https://www.youtube.com/w...feature=related
Mała powtórka z historii.

Action 
Moderator
Get serious!

Wysłany: 04-05-2008, 22:30   

Po miesiącach oczekiwań dane mi było zagrać w 4 już część GTA. Grałem krótko (3 godziny jak na taką grę to tyle co nic:P) i u kumpla, ale już wiem iż GTA4 jest po prostu najlepsza częścią serii. :) Co mnie tak ujęło? No to lecimy po kolei ;)

Klimat
Trzeba samemu zagrac i samemu zobaczyć, tego się nie da wyrazic słowami ;) Pomysł z ruskiem w roli głównego bohatera to imo strzał w dziesiątkę. To jak on reaguje na wszystko wokół i vice versa... geniusz :D

Interakcja
Poprawiono znacznie animacje, przez co wszystko wydaje się znacznie realistyczniejsze (havok panie, havok... przejeżdżanie przechodniów nigdy wcześniej nie sprawiało takiej frajdy:P), co prawda animacja ruchów bohatera jest jaka jest (porusza sie niewiele lepiej niż rasialdo), ale to wg. mnie zamierzony efekt. Na ww. poprawce zyskały także kradzieże samochodów. Nigdy więcej drętwego "ciągam cię a ty idz stąd", tym razem bohater stara się być bardziej kreatywny i "pożycza" samochody na wiele wymyślnych sposobów ( już nie wspominając o świetnej kradzieży zaparkowanych wozów [pierw Niko wybija szybe, następnie się włamuję by później odpalic samochód za pomocą majsterkowania pod stacyjką] to kradzież kabrioleta, w ogóle nie zdziwionemu kierowcy rlz).

System Walki
Chociaż dla mnie mógłby to być nawet stary dobry jedno przyciskowy "punch", to warto wspomnieć iż twórcy dodali do GTA4 całkiem niezły system walki (jak na tego typu gre of course ;) ). Mamy tu blok, obie pieści i nogę pod osobnymi przyciskami i bez problemu można kleić proste comba. :)

Dodatki
Już poprzednie części GTA mogły się poszczycić świetnymi dodatkami jak jedzenie w barach czy gra w bilard... w tej części mamy to samo tyle, że więcej i lepiej. Niko może oglądac telewizje (wiele kanałów do wyboru i naprawdę "jest co oglądać"), wynajac helikopter, napić się w barze, surfowac po internecie (czytać i odpisywać na maile, robic zakupy, czytac ciekawe newsy w tym o swoich dokonaniach czy tez umawiać się na randki), grac w kregle, rzutki, tetrisa czy bilard, oglądać występ komików czy też zawitać do klubu ze striptizem.

Detale
Czyli przeróżne drobiazgi. Gdy wsiadamy do taksówki mamy włącza się kamera FPP i możemy sobie oglądać miasto z perspektywy pasażera. Podczas jazdy samochodem można sobie spalić opony, można wylecieć przez przednią szybę gdy zdarzy nam się kolizja podczas nadmiernej prędkości (warto dodać, że w GTA4 samochody prowadzi się trudniej i po raz pierwszy w serii hamulec się do czegoś przydaje). Nawet w poprzednich częściach nie raz zdarzyło mi się widzieć policjanta uganiającego się za przestępca, ale dopiero w tej części policjanci wpadli na pomysł "pożyczenia" pojazdu cywila co by umilić sobie pościg... i skoro już jesteśmy przy policji, po tym jak wysiada z radiowozu realistycznie (jak w filmach:P) chowają się za drzwiami. :) Chociaż to powyżej to mało, nic nie przebije wyjścia Niko na ulice po ostrej popijawie w barze. :D Postać przewraca się o własne nogi, przez co doczłapanie się do jakiegokolwiek środka lokomocji stanowi nie lada wyzwanie, a gdy już się doczłapie... kto choćby na drodze prostej jak drut nie wypadnie z trasy ten micz. ;)

Póki co tyle. Wiecej zobaczę, więcej napiszę. ;)

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 05-05-2008, 19:39   

Action napisał/a:
przejeżdżanie przechodniów nigdy wcześniej nie sprawiało takiej frajdy:P),

A później się dziwicie, że biadolą o przemocy w grach. Action'a to wręcz jak widać podnieca ;)

Action 
Moderator
Get serious!

Wysłany: 05-05-2008, 20:52   

Sylvan Wielki napisał/a:
Action'a to wręcz jak widać podnieca ;)

Bo ty grywasz w Carmageddona z klapkami na oczach. ;)

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 07-05-2008, 22:35   

W "Crapmagedon" może grałem jakieś 16 min. Gra mnie nie przekonała. Jednak klapek nie pamiętam.

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 08-05-2008, 21:33   

Ja pograłem już w GTA4 trochę (około 7h) i jest to dla mnie najlepsza gra jaka do tej pory wyszła na konsole. Ilość pracy jaką musieli włożyć w tą grę kolesie z rockstar jest po prostu niesamowita. Konkrety napiszę jak tylko skończę tą gierkę ;)

vho 
Grand Master
TcT / Poznań Dojo

Wysłany: 08-05-2008, 23:20   

Co do GTA 4... bardzo dobra część (jak większość), gram od tygodnia, wciąga niesamowicie :)

technicznie- nie mam zastrzeżeń (nie licząc doczytywania tekstur przed nosem niekiedy)
fabularnie- nieco poważniej niż dotychczas
rozbudowanie-... duże, ale SA potrafi 4 przebić niejednokrotnie pod tym względem
postacie- miodzio, na równo z SA :)
muza- fajnie, fajnie, ale i tak VC rulez^^

A człowiek, który wpadł na pomysł z gołębiami był nieźle poryty xD

9/10 jak dla mnie, przy czym napewno nie jest to najlepsza gra ever.

Action 
Moderator
Get serious!

Wysłany: 09-05-2008, 00:56   

Proszę napisz w jaką wersje gry grasz/grałeś (X360 czy PS3). :)