Odpowiedz do tematu
Gry video - rozmowy ogolne
Autor Wiadomość
KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 06-07-2011, 15:49   

Jeśli brakuje wam dobrych klasycznych platformówek 2d to polecam Outland. Rewelacyjny klimat, oprawa i dźwięk, a ponadto sporo kombinowania i świetny patent ze zmianą kolorów - obok Limbo najlepsza tego typu gra, jaka pojawiła się na rynku w ostatnim czasie - brać w ciemno.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

caradolph 
Swede-Russian Union

PSN ID: caradolph
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Wysłany: 06-07-2011, 16:53   

Yamada napisał/a:
caradolph napisał/a:
Developerem jest rockstar San Diego

Nie wiem skąd ta rewelacja, ale wszytskie możliwe źródła mówią że developerem jest Team Bondi;]

Rozchodzi mi się o RDR w tym momencie.

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 06-07-2011, 18:15   

Cytat:
Jeśli brakuje wam dobrych klasycznych platformówek 2d to polecam Outland. Rewelacyjny klimat, oprawa i dźwięk, a ponadto sporo kombinowania i świetny patent ze zmianą kolorów - obok Limbo najlepsza tego typu gra, jaka pojawiła się na rynku w ostatnim czasie - brać w ciemno.

Z Ikarugi zrobili platformówke, hah

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 08-07-2011, 12:49   

KRELIAN napisał/a:

Zassałem ostatnimi czasy demo. Przekonało mnie swoim designem, jak i niebanalną prezentacja oraz klimatem. Polecam.

gascan 
Friend

GamerTag: gasc4n
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 08-07-2011, 18:28   

Jak lubicie gry niezależne, gry 2D i mechy to polecam B.A.D Battle Armor Division. Jest to gra w stylu Front Mission Gun Hazard ze snesa bardzo grywalna i wymagająca.
Trailer:

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 10-07-2011, 11:17   

Ja natomiast nie polecam Street of Rage II. To kpina, że coś takiego wrzucają do zero jedynkowego sklepu, a jeszcze większy wstyd, że ludzie w to grają.

caradolph 
Swede-Russian Union

Wysłany: 10-07-2011, 11:20   

Sylvan Wielki napisał/a:
Ja natomiast nie polecam Street of Rage II. To kpina, że coś takiego wrzucają do zero jedynkowego sklepu, a jeszcze większy wstyd, że ludzie w to grają.

Przeszedłem całe i powiem, ze nie jest złe, ale final fight 100 razy lepszy

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 10-07-2011, 11:27   

Samo w sobie być może i nie, ale ta oprawa....
Co prawda zawsze można taki wybryk tłumaczyć : "masz wybór, nie chcesz, nie ściągaj",
ale to nie jest rozwiązanie.

Nie powiem, na "Kadilaki i Dinozaury" (m.in.) jeszcze bym się skusił, ale to jest o wiele gorsza i o wiele brzydsze. Na kieszonsolce jeszcze by przeszło, ale combo 40" TV + PS3, już nie bardzo.

Ogólnie powiem wam, chłopaki, że troszkę zniesmaczony jestem ostatnimi posunięciami.

Za wszytko trzeba płacić - klasyczne stroje ninja do MK to chlubny wyjątek w tej materii. SFIV AE, a jak już wydasz $, to niedługo potem, ta dam, stroje do tychże postaci -_-

gascan 
Friend

GamerTag: gasc4n
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 10-07-2011, 14:12   

Sylvan Wielki napisał/a:

LOL czy chodzi może o kultowego beat em upa Streets of Rage II, klasyka z Mega Drive'a z zajebistą muzyką, którą można słuchać zawsze i wszędzie?

...a jeszcze większym wstydem jest nie polecać czegoś takiego tym którzy nigdy w to nie grali.

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 10-07-2011, 14:47   

Gra była dobra, ale jakieś ze 20lat temu :P W takie gierki można jedynie pograć z sentymentu, więc jeśli ktoś w to nie grał wcześniej to już lepiej niech nie gra.

caradolph 
Swede-Russian Union

Wysłany: 10-07-2011, 15:04   

Z takich klimatów polecam Burning Fight na Neo Geo. Świetna gra, choć za krótka jak na beat 'em up.

!Dan! 
Grand Master

Zagram w: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 10-07-2011, 15:06   

Co powiecie o grze MMO "Metal Assault"? Ja osobiście marnuję przy niej kupę czasu.
https://www.youtube.com/watch?v=vYsiR3CT2CM
Mimo, że na trailerze postaci używają tylko dwóch broni, Rifle'a i Sniper Rifle'a, to mamy ich od samego rozpoczęcia gry 5 rodzajów - Rifle, Sniper Rifle, Shotgun, Rocket Launcher i Pistol'et ;) Oczywiście istnieje mnóstwo karabinków, shotgunów etc., różniących się różnymi statystykami, pojemnością magazynka itp. Każdą bróń można oczywiście ulepszać, czy modyfikować o różne dodatki, jak powiększony magazynek, czy tłumik. Fakt, iż dochodzi do tego możliwość sterowania mechami, helikopterami, czołgami i dalekozasiężnymi wyrzutniami granatów, czyni tą grę niezwykle grywalną ;]
Aha.... instalka waży 250 Mb ^ ^

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 10-07-2011, 16:06   

gascan napisał/a:
Sylvan Wielki napisał/a:

LOL czy chodzi może o kultowego beat em upa Streets of Rage II, klasyka z Mega Drive'a z zajebistą muzyką, którą można słuchać zawsze i wszędzie?

...a jeszcze większym wstydem jest nie polecać czegoś takiego tym którzy nigdy w to nie grali.

Gra jest dobra, ale Sega już nieco się wtedy spóźniła - tytuł nie wyróżniał się w zasadzie niczym szczególnym na tle choćby Vendetty, Cadilaków czy Final Fighta. Zbyt liniowo, za mało interakcji z otoczeniem, słabe bronie ... Poza tym jest banalnie prosta, ale muzyka rzeczywiście daje rady ;].

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

August 
Grand Master
King of Hell.

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 10-07-2011, 17:00   

Ja tam np pierwsze 3 części spyro the dragon wole od trylogii legend... jest ona do bani... fakt fabyła spoko ale mi się nie podoba. jak ja lubiłem chodzić po tych wszystkich światach zbierać te diamenty :) tak samo z crachem

Jo-Jo 
Grand Master
Lone Wolf

Wysłany: 11-07-2011, 02:05   

Właśnie, co do " Cadilaków " - ja bym bardzo chciał poznać odpowiedź na pytanie czemu do jasnej anielki jeszcze nie wydano tego na XBLA/PSN =/ . Skoro wydano i arcade'owego TMNT II i X-Menów to nie widzę powodu dla którego miałoby się takiego hiciora nie wydać ( i arcade'owych Simpsonów =] ). Problemy z wykupieniem licencji ? I don't think so.

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun