Odpowiedz do tematu
Gry video - rozmowy ogolne
Autor Wiadomość
vho 
Grand Master
TcT / Poznań Dojo

Wysłany: 09-05-2008, 09:25   

PS3

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 09-05-2008, 15:10   

Komandos napisał/a:
Ja pograłem już w GTA4 trochę (około 7h) i jest to dla mnie najlepsza gra jaka do tej pory wyszła na konsole. Ilość pracy jaką musieli włożyć w tą grę kolesie z rockstar jest po prostu niesamowita. Konkrety napiszę jak tylko skończę tą gierkę

Ja pograłem raptem chwilę u brata (moja dojdzie w pon, a przynajmniej powinna) i jak dla mnie obok VF5, GoW, R&C , to najlepsza gra na obecną generację.
Oby tak zostało, bowiem GTA: SA również na początku zachwyciła a później okazała się takim kolejnym Halo , czyli przehypeowanym tytułem na 6/10.

Aserot 
Support
Shiranui Whirlwind

PSN ID: Aserot
GamerTag: AserotPl
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: kof 2k2, VF5 (ps3)
Wysłany: 10-06-2008, 21:20   

Ja ostatnio miałem okazje przetestować u kumpla Kung Fu Pandę pierwsze wrażenie pozytywne. Fajna animacje kolorowe lokacje zapowiada się kawał dobrej platformówki. Btw widziałem opcje multi więc może być ciekawie :) .
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 01-07-2008, 01:32   

To coś zdecydowanie dla Di i mojej młodszej kuzynki - choć ona woli przygrywać w GTA IV u mnie a takie np Buzz: zabawy Dinozaurów ma w nosie.

Schaiba 
Master

Wysłany: 06-07-2008, 10:03   

Parę pytań do was Wypalających-Oczy-Przy-Szklanych-Ekranach.

Szukam gier. Po prostu prosiłbym o tytuły. Platformy - PC, PSX, GBA, albo coś co da się skutecznie zemulować na PC (i nie smucić mi o epsx2 czy jakoś tak ^^).
Typ gier... Jak to skutecznie określić... coś pokroju hack n' slash (Diablo czy Dungeon Siege), jakiś rpg, gdzie jest dużo walki, mniej gadania. Albo coś czysto zręcznościowego z elementami rpg (zręczonościowo-logicznego?). Ewentualnie jakaś konkretna przygodówka.
No i chyba najważniejsza sprawa... Mam słabego kompa ^^ (1,6 512 ram), więc nowości możecie odpuścić ^^.

I pytanie jeszcze jedno... Grał ktoś w Chrono Trigger'a? To jest jrpg? Coś w tym stylu byłoby też miło widziane ^^.

Z góry dzięki Grzybki.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 06-07-2008, 12:13   

Schaiba napisał/a:
Grał ktoś w Chrono Trigger'a? To jest jrpg?

No to jest wręcz sztandarowy przykład jRPG :P
Coś podobnego? Hmm.. Final Fantasy VI? I ogólnie Fajnale (NES, SNES, PSX), Chrono Cross (PSX), Xenogears (PSX), jRPGów dobrych od cholery jest, na pewno zaraz ktoś większą listą rzuci ;)
Schaiba napisał/a:
Albo coś czysto zręcznościowego z elementami rpg

Get Medieval :P

Co do czystego hack'n'slash to w sumie chyba tylko w oba Diablo grałem, więc nie pomogę.

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 06-07-2008, 12:18   

Z hack n' slash to oczywiście: seria Baldur's Gate, Fallout i Icewind Dale - stare gierki więc bez problemu ruszą na każdym złomie ;)

Jo-Jo 
Grand Master
Lone Wolf

Wysłany: 06-07-2008, 12:25   

Baldursy i Icewindy to czyste cRPG :P ....

Sztandarowy przykład hack n' slasha z wyjątkiem obu części Diablo jest seria Dungeon Siege ( choć dwójka już niezbyt " wkręcająca " )

.. poleciłbym ci tu chmarę gier, ale obecnie kończę Oni 3 xP

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 08-07-2008, 11:23   

Dobra, mam pytanie - czy istnieje jakaś w 100% bezpieczna przeróbka X360? Chodzi mi o to aby MS nie zbanował mi konsoli na Live! :) .

mcl 

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 08-07-2008, 11:54   

ixtreme

w porownaniu do xtreme gdzie szansa na ban jest równa 98% tu banują na jakieś 5% :p

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 08-07-2008, 13:25   

Jak nie chcesz żeby cię zbanowali to odłącz wtyczkę z netu podczas grania na kopiach :P - jedyna 100% metoda.

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 08-07-2008, 13:36   

Zaraz, zaraz to nie tak - nie sprecyzowałem do końca sprawy - w takie gry jak VF5, SC4 itd online będę grał na oryginałach. Na kopiach zamierzam grać tylko offline (no i achievmenty zbierać) w gry typu Lost Odyssey, NG2 i inne takie. Czy jeżeli pomimo przerobionej konsoli będę grał online na oryginałach to i tak mogę dostać bana?

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 08-07-2008, 13:39   

Z tego co wiem to microshit banuje nawet nie przerobione konsole więc nie ma 100% pewnej metody. Ja mam iXtreme od pół roku i jeszcze nie dostałem bana. Bana możesz dostać zawsze obojętnie na czy grasz bo oficjalnie Xbox Live u nas nie ma i nie wolno grać przez neta.
Cytat:

Jak nie chcesz żeby cię zbanowali to odłącz wtyczkę z netu podczas grania na kopiach

Takie coś też nie zadziała z tego co wiem.
Ostatnio zmieniony przez Komandos 08-07-2008, 13:43, w całości zmieniany 1 raz  

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 08-07-2008, 13:42   

Schaiba napisał/a:
I pytanie jeszcze jedno... Grał ktoś w Chrono Trigger'a? To jest jrpg? Coś w tym stylu byłoby też miło widziane ^^.

Ja grałem. Tak, typowy jRPG. Jeden z lepszych jakie się pojawiły. Nawet dzisiaj można bez zbędnego skrzywienia zagrać. Jeśłi lubisz takowe produkcje a twój PC słabawy jest , polecam równie wyśmienite - Valkyrie Profile oraz Suikoden 1 i 2.

Schaiba napisał/a:
Typ gier... Jak to skutecznie określić... coś pokroju hack n' slash (Diablo czy Dungeon Siege), jakiś rpg, gdzie jest dużo walki, mniej gadania.

Crimsoland xD Genialne w swej prostocie i akcji.

Komandos napisał/a:
Z hack n' slash to oczywiście: seria Baldur's Gate, Fallout i Icewind Dale - stare gierki więc bez problemu ruszą na każdym złomie ;)

One raczej na h'n's nie są nastawione Komandos.

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 21-08-2008, 15:34   

Właśnie ukończyłem demko The Force Unleashed (dla niewtajemniczonych - kolejna cześć Star Wars: Jedi Knight) i już pomijajac to, że głowny bohater miota czerwonym light saberem szybciej niz Yoda zielonym (!), nocniki (Stormtroopery) są do niego jako sitha wrogo nastawione (!!) i to, że opanował sztukę kamehameha (sic!!!)... gierka jest świetna, interakcja i zabawa gripem powalają (AT-ST poczuł to na własnej blaszce). ;)