Odpowiedz do tematu
Gry video - rozmowy ogolne
Autor Wiadomość
KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 30-09-2015, 20:35   

Yamada napisał/a:
A co mi tam - dla wszystkich fanów starych gierek i nie tylko:)

https://www.youtube.com/c...Hb2staEMjhAACng

Dawaj jakieś spid rany, glicze i inne chartkory typu przejście Tenchu 1 ala Kenshi z Mortala w 5 minut to obiecuje ponabijać wiuwsy. Po tylu latach takie klasyki powinno się przechodzić z obróconym telewizorem, najlepiej z rzutu izometrycznego i obowiązkowo na liczydle co by ludzie dostali obowiązkowej zapaści mięśnia sercowego - wtedy obejdzie się bez farmaceuty.

Poza tym powodzenia i pozdro ;].

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 01-10-2015, 07:28   

Ej no w sumie to ten RE2 jest takim pseudo speedrunem. Przyspieszając wszystkie fmv i nie plątając się zbytnio aby pokazać lokalizację kilku itemów to bym miał tak na oko 1:25h co biorąc pod uwagę kiedy ja ostatnio w to grałem jest czasem bardzo ok:).

Nahh ja się tak bawię tylko, nie liczę na jakąś większą publikę. Ciężko to osiągnąć grając i nagrywając gry o których 80% pl yt (czyt. podstawówka i gimbaza) nawet nie słyszały:).

KRELIAN 
Junior Admin

Wysłany: 14-10-2015, 21:16   

Mały hint: w Palu nie można normalnie wybierać layoutów, więc jeśli mierzysz w nagranie 30 filmów to w menu wyboru misji trzymasz R1 i wciskasz lewo, lewo, dół, dół, kwadrat, kwadrat, trójkąt, X.

Chciałbym nie pamiętać tylu szczegółów - ogólnie wyszło na plus i przymykam oko na te 8 spotów ;]. Co do inteligencji wrogów - do dziś jestem zdania że jest najwyższa ze wszystkich części, w czym niemały udział mają znane i lubiane bugi.

Zrobiłem aż z ciekawości research i nigdzie nie znalazłem na YT jak ktoś robi max punktów bez żadnego spotu - jak tak dalej pójdzie to sam coś nagram!

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Yamada 
Moderator
The Undying

Wysłany: 16-10-2015, 00:24   

Drugi stage będzie w sobotę bo mam multum pracy a do tego jestem chory :( . Tam to będzie pewnie randomfest bo zglitchowane są nawet patterny movementu przeciwników z tego co kojarzę. Jak masz ambicje Łukaszu to startuj, z chęcią oblukam:). Pamiętaj jednak ze to jest Tenchu i tutaj znając laye na pamięć można zaliczyć częstego random spota od gościa. zza ściany:). Ja nawet nie miałem w planach perfect playa, nie po takim czasie i nie z tymi bugami:).

Yamada 
Moderator
The Undying

Wysłany: 17-10-2015, 19:14   

Sorki za double posta,ale jestem ułomny i nie potrafię wcisnąć opcji edit pisząc z telefonu.

Kolejny odcinek będzie dopiero jutro bo dalej mnie trzyma choroba i przed pracą nie zdążyłem już skompresować filmu i wrzucić. Sorki dla tych którzy czekali na kontynuację patologii:).

KRELIAN 
Junior Admin

Wysłany: 27-08-2016, 14:50   

Nioh to najlepsze demo gry na świecie. Już teraz z łatwością rozkłada wszystkie Soulsy i tylko dla tej gry można spokojnie kupić PS4. Miazga, że coś takiego wychodzi jeszcze w tych czasach ;].

A odnośnie klimatów Tenchu, warto też zerknąć na Aragami - https://www.youtube.com/watch?v=mKarUmFcKnM. Jak teleporty nie będą przegięte to powinno być dobrze.

Chris 
Grand Master

PSN ID: NM_Chris_PL
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 23-11-2016, 20:03   

Nie ogarniam, co jest takiego super w tej grze krelian? Ja czekam powoli na nowego fajnala.