Userzy Honmaru jako Smerfy

Wszystko z czego można się pośmiać.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Userzy Honmaru jako Smerfy

Post autor: Action »

Z moich obserwacji wynika, że można niektórych userów honmaru przypasować pod względem charakteru (i niekiedy czynów) do Smerfów (bohaterów kultowych komiksów i bajek stworzonych przez belgijskiego rysownika Peyo) :) a tutaj moja lista:

Dumian = Papa Smerf - Wiadomo przywódca Smerfów (Admin Honmaru) jest poniekąd najmądrzejszy i sprawuje kontrole nad innymi.

Oen = Smerf Ciamajda - Ogólnie ostanie jego czyny na IRCu przekonały mnie do tego po prostu jest gapowaty i czasami niemądrze gada.

Ren = Smerf Ważniak - Sam po prostu nie wiem, dlaczego ale po przeczytaniu twoich postów kojarzysz mi się właśnie z nim :)

SubZero = Smerf Pracuś - Robi bardzo wiele dla honmaru, zawsze służy pomocą i... gdyby nie on ty by nie było IRCa #Honmaru.

Sil3nt = Smerf Śpioch - Kiedy jest potrzebny to go nie ma nawet w najważniejszym momencie, kiedy dostał opa na IRCu to zasnął... Prawie w ogóle nie aktywny na forum.

Ana = Smerfetka - Wiadomo pierwsza (już nie jedyna) dziewczyna na Honmaru wiec nic innego nie pasuje :) a do tego Smerfetka na początku była zła, ale przeszła diametralną zmianę dzięki czarom Papy Smerfa (Ana na początku słuchała Metalu, ale przeszła diametralną zmianę dzięki...?)

AdrianKiller = Smerf Osiłek - Niedawna akcja (koniec wakacji), kiedy to Dumian pokazał zdjęcie z turnieju Tekkena (było na nim kilku userów Honmaru) to AdrianKiller powiedział i tu zacytuje "bym was powalił z miejsca jednym machnięciem reki" :) kłótnia trwała cały wieczór.

Żółw = Smerf Malarz - Optymistycznie nastawiony do życia (jak się pojawia na IRCu to zawsze jego pierwsza wypowiedzią jest " :) ") a w każdej wolnej chwili maluje obrazy (robi prace w Photoshopie)

KingKy = Smerf Dzikus - Już samo to, że gra dzikim kingiem to juz o czymś świadczy, ale... podobno jest jakiś dziwny (dziki), ale miły? np. akcja w poznaniu na turnieju tekkena, kiedy mocno spał i jak padł cichy tekst "gramy w Tekkena 2" to od razu się przebudził (6 zmysł).

Pattrick = Smerf Złośnik - Typowy cynik i pesymista :) jest troszkę za bardzo nerwowy... często ni z gruchy, ni z pietruchy, kiedy juz dawno się skończyła rozmowa na temat wyskakuje z tekstem typu "[Nick kogoś], ale ty głupi jesteś" :D (i jeszcze te jego kropki xD "...)

Baro^Site = Smerf Zgrywus - Uwielbia żartować... w bajce jego stałym dowcipem był wybuchający prezent-niespodzianka mimo to inne smerfy wciąż się na niego nabierały (na IRCu Baro wciąż podaje się za SubZero jednak dalej "niektórzy" userzy/opy się na to nabierają ;) )

Jo-Jo = Smerf Maruda - W bajce i komiksach na okrągło marudzi i jest ciągle na "nie" :) Tak samo jak Jo-Jo na Honmaru :D (nie wierzycie? Spójrzcie na jego ostatni post w temacie "Melty Blood" ;) )

Pitrex = Smerf Harmoniusz - W bajce ma duszę muzyka, ale niestety brak mu talentu. Na Honmaru ma duszę filmowca, :) ale niestety robi słabe juggle na swoich filmach (związanych z Tekkenem of course)

Piju PL, Aceb i Death = Smerfoupiory - Stwory, które niegdyś nawiedziły wioskę (Honmaru). Zostały zamknięte w zamku Mrokmor. (Dostały bana)

Kim ja jestem? Według innych przypominam Smerfa Górnika:[/color]
<Oen> Action to mi przypomina Smerfa Gornika z ta roznica ze on wydobywa gry


Ale według mnie nadaje się na Marko Smerfa (Smerf Pirat) :) dalej drzemie we mnie Korsarz ;)

Jeżeli macie coś do dodania... lub zauważyliście na Honmaru jakiegoś Smerfa ;) to piszcie w tym temacie :)

Jeżeli kogoś uraziłem to sorry... nie miałem takiego zamiaru

Obrazek
Ostatnio zmieniony 18-07-2007, 12:27 przez Action, łącznie zmieniany 11 razy.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Userzy Honmaru jako Smerfy

Post autor: SubZero »

ROTFL
Dłuższy komentarz zbędny :P
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Userzy Honmaru jako Smerfy

Post autor: Jo-Jo »

argh.....wytyfy.....hehe rozśmieszyło mnie to teraz :D .....to dobrze bo ten weekend miałem taki niemrawy ^^ :lol:
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Userzy Honmaru jako Smerfy

Post autor: Ren »

:ok:
Dajesz rade Ekszyn :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Userzy Honmaru jako Smerfy

Post autor: Dumian »

Hehe gratki za pomysł :D

Opisy są troche naciągane ale o to chyba chodzilo, w większości z nich jest coś prawdy i ogolnie spoko temacik :P

Co do ciebie Action to uzasadnienie Oena z wydobywaniem jest zdecydowanie ok :hyhy:
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Userzy Honmaru jako Smerfy

Post autor: Aserot »

Niop prawdziwa wioska smerfów tylko jak mogłeś zapomnieć o papciu Gargamelu :P.
Ostatnio zmieniony 23-10-2006, 00:02 przez Aserot, łącznie zmieniany 1 raz.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Zak
Beginner
Beginner
Posty: 21
Rejestracja: 15-06-2006, 19:38
Lokalizacja: Białogard

Re: Userzy Honmaru jako Smerfy

Post autor: Zak »

hehe niezłe :D
Obrazek
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Userzy Honmaru jako Smerfy

Post autor: Nadine »

he he :P
dobre...
ciekawe kim ja moze bede?...

... papciem Gargamelem??

:rotfl:
Awatar użytkownika
Sil3nt
Student
Student
Posty: 36
Rejestracja: 03-09-2006, 16:12
Lokalizacja: ten pośpiech?
Ogrywam: Samurai Shodown, Mortal Kombat X, King of Fighters XIII
Kontakt:

Re: Userzy Honmaru jako Smerfy

Post autor: Sil3nt »

yay... jestem slawny... dziekuje, dziekuje... <ziew> *yawn* <mlask> <mlask> (+_+)(-_-) (_._) ZzzZzz
Everyone's a one winged angel. To soar we only have to hug ourselves tight.

Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Userzy Honmaru jako Smerfy

Post autor: AK »

o lol dobry temat :D ten mój tekst był troche inny o ile pamietam ;) no ale przesłanie to samo więc nie bede mieszał :) śmiesznie wtedy było zdecydowanie hehe
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Userzy Honmaru jako Smerfy

Post autor: Żółw »

Heh.. Malarz :hyhy:

A to jest najlepsze:

Piju PL, Aceb i Death = Smerfoupiory - Stwory, które niegdyś nawiedziły wioskę (Honmaru). Zostały zamknięte w zamku Mrokmor. (Dostały bana)
:oczami:

Edit: :)
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Userzy Honmaru jako Smerfy

Post autor: Frizen »

Hymmm ciekawe kim ja bym byl :rotfl: no ale jak widze wszystkie role obstawione :P
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Userzy Honmaru jako Smerfy

Post autor: Aserot »

Co tam wszyskie smerfów było ponad 100 w wiosce :P.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Userzy Honmaru jako Smerfy

Post autor: Tygrys »

Nie ma smerfa poety, Łasucha, farmera, Marzyciela, Lalusia :P , Smerfikow, Klakiera, Nicponia, Gargamela :D
No to tyle
:D
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Userzy Honmaru jako Smerfy

Post autor: Pitrex »

Fajne,fajne podoba mi się oby więcej takich żeczy na honmaru było :P
ps. z tym Smerfem Harmoniuszem to mi się podoba :D
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Humor”