Odpowiedz do tematu
Słodkie czasy dzieciństwa
Autor Wiadomość
Żółw 
Master

Wysłany: 05-11-2006, 18:58   

Aha, ja jeszcze kiedyś przebierałem się za Zorro i biegałem tak po dworze :wstyd:

Pitrex 
Master

GamerTag: PitrexoPL
Wysłany: 06-11-2006, 13:53   

a propo Batmana to kiedyś jak miałem 4 latka to wskoczyłem na łóżko (które stało koło okna :P ) założyłem na siebie firanę (do dzisiaj nie wiem jak mi się to udało ;) ) i........BATMAN NADLATUJE :lol:

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 06-11-2006, 14:19   

Kiedyś dawno dawno temu gdy były jeszcze te stare duże lampki do choinki postanowiłem sprawdzić co się stanie gdy odkrecę świecącą żarówkę i włoże do środka palca...... :wstyd:

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 25-11-2006, 23:59   

znalazłam karteczke:
"byc wosjkowym porucznkiem lub mistczem karate"
odpowiedz na pytania: "kim chcesz byc w przyszlosci?" zadane przez nauczycielke w 2 klasie podstawowki...

miałam nasrane pod kopula xD i z kazdym rokiem mam coraz bardziej xD

Pattrick 
Grand Master

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: TB, Tekken 7, Skullgirls
Wysłany: 28-11-2006, 14:30   

Ja jakoś nie pamiętam specjalnie czasów dzieciństwa ... a nawet to najgorsze rzeczy typu :

- Prawie nie rozjechany przez Samochód
- Wywalenie się na akwarium
- Wywrócenie się na cegłówkę (w łeb)
- Prawie nie wyleciałem z okna na Balkonie
- Upadek z wózka kiedy byłem mały
- Zjedzenie zepsutej kanapki ... i później żółtaczka

i pewnie więcej... dlatego to może tłumaczyć moją inteligencję , bądź jej brak... ale wole tego nie opowiadać... czy ja wiem czy to takie słodkie czasy

Shinhwa 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 28-11-2006, 21:11   

Chorowałem :(

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Zagram w: FIFA 11/Tekken 6 (offline)
Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 01-12-2006, 23:19   

Hmmm... ciekawe mieliście przygody, trzeba przyznać :D

Yamada napisał/a:
Kiedyś dawno dawno temu gdy były jeszcze te stare duże lampki do choinki postanowiłem sprawdzić co się stanie gdy odkrecę świecącą żarówkę i włoże do środka palca...... :wstyd:

LOL, to ty jeszcze żyjesz? :P

Ja aż takich numerów nie odwalałem, a pamiętam tylko parę...

- jako małe dziecko zawsze lubiłem jeść w miejscach, w których się z reguły nie powinno (np. kościół) a potem głośno i donośnie bekałem (no co, miałem 2 lata) lub równie donośnie dopominałem się o więcej

- w wieku 3 lat po jakiejś mszy postanowiłem pobawić się w księdza, więc pokropiłem łazienkę używając skarpety jako kropidła a wody z kibla jako wody święconej

- lubiłem zawsze oglądać bajki w których dużo się bili lub strzelali (Power Rangers, Saint Seyia, Egzo Squad, Extreme Dinosaurs - ktoś jeszcze pamięta te tytuły? :P )

- od mniej więcej 6. roku życia uwielbiałem gry strategiczne (chodzi mi o takie planszowe, nie komputerowe), potrafiłem rozgrywać kilkunastogodzinne bitwy, a jak nie było z kim to grałem sam ze sobą

- w wieku 7 lat lubiłem grać w szachy, nawet dorobiłem się jakiejś oficjalnej kategorii... a jak przegrywałem to rzucałem figurami w przeciwnika :P

- w wieku 10 lat popchnąłem kumpla z klasy (pozdro Daniel :D ) tak, że przewrócił się... a potem przecząc prawom fizyki przejechał po podłodze przez całą klasę (od dzwi wejściowych do okna) i z impetem przywalił w kaloryfer rozwalając sobie głowę (na szczęście przeżył)

- mając 13 lat kopaliśmy z kumplami (z nudów) jakąś starą piłkę do koszykówki i raz wybiłem ją tak niefortunnie, że z baaaardzo wysoka spadła na przeciwną stronę ulicy... prosto na głowę mojej nauczycielki od szwaba (dobrze jej tak :P )

- w wieku 14 lat paląc ognisko z innym kumplem (swoję drogą moim pierwszym tekkenowym sparring partnerem - niestety już nie gra) przypadkiem spaliliśmy kilkuhektarową łąkę

- do 14. roku życia nie wykazałem najmniejszego zainteresowania płcią przeciwną (nie, nigdy nie byłem gejem)

- w wieku 15 lat napadł mnie na ulicy jakiś bandzior a ja... wepchnąłem go przez zakratowane okno do sklepu (jak się okazało kraty były ZA szybą a ja byłem tak zdenerwowany sytuacją, że myślałem, że były przed nią :rotfl: )

Więcej grzechów nie pamiętam :P

Labik napisał/a:
pamietacie te czasy w podstawowce... zawsze po szkole sie bieglo do chaty albo do kumpla na nastepny odcinek dragon ball'a :dontgetit:

...pozniej sie zasiadalo na kompa i gralo w rozne gierki ;) diablo 2, dragon ball 2d

Ja w ten sposób zmarnowałem swój niewątpliwy talent szachowy :P

Frizen 
Grand Master

PSN ID: XFrizenX
Wysłany: 02-01-2007, 23:25   

Tera ja sie wam zwierze :P :

- do 10 roku zycia myslalem ze jestem mistrzem swiata w tekkena 3 bo lalem kompa 10 surwiwali :wstyd:

-do 5 roku mialem takie cos wpojone ze to co lezy na podlodze to jest smiec i wyzucalem wszystko co lezalo na ziemi :przestraszony: (wywalilem raz stowe a innym razem pilota od telewizora :rotfl: )

- wyrzucalem rysoraki przez balkon (mieszkam na 12 pietrze :wstyd: ) ktore ojciec przywiozl z Niemczech :P

-dostalem w podstawowce piec pał w 1 dzien :hyhy: (na chacie bylo ostro )

-Jak mialem 3 latka wybieglem z pampersem na cholernie waski pomost nad woda 4 metrowa :rotfl:

-aha i jeszcze 1 ;p wybieglem zza auta na ulice i spowodowalem wypadek :P

- oo jak moglem o tym zapomniec - zrobilem 3 metrowe ognisko kolo miejsca ktore dostarczalo pradu do calego 200 metrowego budynku - udalo mi sie z qmplami zasypac go piaskiem (uff bylo goraca - doslownie i w przenosni ;p)

Raven 
Beginner

Wysłany: 23-03-2007, 22:33   

Uwielbiałam dla zabawy tłuc się z chłopakami na korytarzu podstawówki... Albo mieliśmy taką zabawę, że na przerwie szybko robiliśmy schronienie z krzeseł a najlepszy piłkarz w klasie kopał w nas piłkę z całej siły - uwierzcie, cios miał potężny.:) A w przedszkolu starałam się robić jak najwięcej rzeczy na złość opiekunkom... W sumie fajnie było. Dosłownie słodko.:)

Raziel 
Master of the Shakers

PSN ID: nerobianco123
Wysłany: 24-03-2007, 21:53   

Hard :P

Ja póki co zrobiłem:

Założyłem czepek kąpielowy na głowę ręcznik na plecy, i zium człowiek wróbel ( miałem może 10 lat )
potem człowiek dynia ( biegałem po swojej ulicy z dynią na głowie )
kiedy w muminkach pokazywała się buka spie#@*&$^@#*&$^#*& tam gdzie mnie jeszcze nie ma :P to samo jak w tv leciał trailer The mask :P
rzut jajem z okna w jadące samochody, w ludzi w sumie też :)

granat ( tak właściwie to był mołotov po tuningu ) zrobiłem w wieku 13 lat, ile potem było zawodu kiedy detonacja się opóźniła :(

Ana 
Friend

Wysłany: 24-03-2007, 22:57   

Magiczny miecz/Magia i miecz.. kto grał?

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 24-03-2007, 23:08   

Ana napisał/a:

moje poczatki 'rpgowania' - swietne czasy , jak znajde gdzies w piwnicy komplet (oby) to gramy przy najblizszej okazji :hyhy:

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Ana 
Friend

Wysłany: 24-03-2007, 23:11   

KRELIAN napisał/a:
Ana napisał/a:

moje poczatki 'rpgowania' - swietne czasy , jak znajde gdzies w piwnicy komplet (oby) to gramy przy najblizszej okazji :hyhy:

Ale wiesz ze dla mnie Magiczny miecz to CONAJMNIEJ 12h grania? :D

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 24-03-2007, 23:19   

Ana napisał/a:
KRELIAN napisał/a:
Ana napisał/a:

Ale wiesz ze dla mnie Magiczny miecz to CONAJMNIEJ 12h grania? :D

no ja w to kiedys ze znajomymi gralem do momentu kiedy wszyscy usypiali z wyczerpania wiec chyba dam rade ;)

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Ana 
Friend

Wysłany: 24-03-2007, 23:25   

U nas bywało podobnie. 12h w dusznym namiocie, zostawione na noc ("babcie krzyczały" :) ) i na drugi dzien dalej...
4 postacie na głowe, masa dodatków... Paru akcji chyba nigdy nie zapomne, odwieczne wojny "dziewczyny na chlopaków", zaklecie "zwierciadlo" :serce: , kamienny most, Labirynt magów... ahh :D