Gracze

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Gracze

Post autor: szyper »

bdb graczem jest tez Luc October. Najlepsza Xiao i Anna..
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Gracze

Post autor: Schaiba »

Spartakus - żywa esencja kapy i gry na kontrę. Gdyby postacie mogły zapuszczać korzenie od stania w miejscu to miałby na to monopol i wymasterowany level.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: bartaaz »

1.to jest hajda
2.gra jinem bez wgf,ewgf,dasha,ws2,1+4 d3+4
3.paulem coś atakuje nawet:)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Dumian »

Dawno tu nic nie pisałem bo w sumie prawe (poza turami) nie gram. Często słyszę opinie, że nie ma z kim dobrym pograć, szczególnie na p2p, ale wydaje mi się, że jest trochę całkiem niezłych graczy, którzy wiedzą co robią w grze a brakuje im np. ogrania, jednym słowem mają potencjał. Najczęściej te osoby nie występują w turach, nie pokazują się za bardzo na Honmaru stąd myśl, że ich nie ma. Podobnie jest z rankingiem, sporo osób pisze mi, że nie gra bo nie ma z kim, ale gdyby wszystkie te osoby, które tak piszą zaczęły aktywnie grać to już byłoby z kim ;)

No nic, to takie moje małe przemyślenia a co do ciekawszych graczy, z którymi ostatnio miałem okazję pograć to entryk i bartaaz. Ogólnie to zachęcam wszystkich do grania z lepszymi od siebie i występowania w turach czy rankingu, bo każdy dobry gracz zaczynał od zbierania batów, które najszybciej powodują progress, a właśnie organizowane rozgrywki mają takie baty zapewnić ;-)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Frizen »

A mnie nikt nie pochwalil :(

Fel - Zabojcza nina jak gralem Jinem to pol na pol wygranych :P

Yamada - Tu raczej nie bede opisywac Xiao skacze jak poryta (nie cierpie tej naglej zmiany stron :zdegustowany: )

czit - Tu tez nie ma co sie rozpisywac troche wolniejsza xiao ale tez potrafi zaskoczyc. Gralismy ranka to niezle nerwow pod koniec dnia sie nabawilem, bylo 4:4 2:2 w rundach i ofc zyletki. :D Fajnie sie z nim gra ;)

Kingky - Duzo z nim sparowalem i gra bardzo roznorodnie kingiem i zarazem skutecznie .

Tyle jak sobie kogos przypomne to dopisze .
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Gracze

Post autor: szyper »

JA > ALL, kto uwaza inaczej, zapraszam do gry ze mna po poniedzialku :).
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: KRELIAN »

Kupujesz programowalny stick z Telezakupów Mango czy łącza ze światłem i wodą?
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Gracze

Post autor: szyper »

ja nie czituje. cwicze teraz sticka wiec chce cos pograc, musze tylko naprawic przejsciowke, badz zalatwic jakas inna ;]
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: KRELIAN »

No to fajnie. Ja po 15 września powinienem mieć 10 mb łącze, więc jak mi ktoś powie że laguje to ubije z ćwierćobrota :P.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: bartaaz »

Neuromancer-człowiek kontra...jeżeli nie ruszasz się całą rundę on też się nie ruszy...i te jego buahahaha kiedy wyjdziesz z gry bo masz dość tego syfu:)
DirtyF-gość zawsze starający się pokazać coś nowego,bardzo kreatywny,warto zagrać
Fel-gracz różnorodny poprzez sidestep+rzut i nadmierne kontro-rzuty aż po szeroki wachlarz ciekawych zagrań i ninowych juggli odpalanych i wchodzących z sytuacji o których nikt by nie
pomyślał:)
Diabol-jeden z lepszych jinów/xiao/bryanów z jakimi da sie obecnie zagrać na serwach(zawsze bawi się grą,można dużo podłapać)
Tan(Est)-niby stara się emanować fajnością ale podczas kryzysu kapa kapa i wyczekiwanie na błąd gdzieś na końcu areny,w miarę dobry hwo oraz boskon
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Gracze

Post autor: Dismaster »

Lutor bardzo ladnie grajacy pan. Swietny bryan i heniek. Chlopak poluje na hardy w jugglach i gra super ciekawie i roznorodnie. Bardzo przyjemnie mi sie gra z tym czlowiekiem. Polecam.
Before you see the light you must die...
radas97
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 25-03-2009, 18:28

Re: Gracze

Post autor: radas97 »

mi najlepiej sie gra edim i yamakasi
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Gracze

Post autor: Saj »

Witam,
po mojej małej (3 miesięcznej ) przygodzie z T3O chciałbym podzielić się moją opiną nt. graczy z którymi miałem przyjemność grać.
Pierwszym na mej liście jest Statek.
Uważam go za jeśli nie najlepszego to jednego z lepszych graczy w Polsce i nietylko.
Pierwsze stracie z nim było dla mnie szokiem i dostałem łupnia jak nigdy, ale także jak nigdy te 5:0 nie odczuwałem tak... odpowiednio:) Po prostu był lepszy odemnie o jakieś dwie klasy i niebyło mowy o jakimkolwiek farcie czy kapie.
Sporo dosyć czasu zajeło mi gdy mogłem naprwde z nim rywalizować, nauczyłęm się spokoro od niego szczególnie jeśli chodzi o gre z xiao. Za to moge spokojnie powiedzieć : Dzięki stary za te walki! Było "w pytke"!
Teraz jego xiao nie jest mi groźna a każda walka z nim to nadal najwyższa klasa.
Hajda jest graczem nastawionyym na skuteczność i... wynik. Zawsze przerywał walke po 5 co dla mnie było dziwne( ze Statkiem tłukliśmy nie żadko i do 40:P).
Podobnie jak z Statkiem i znim miałem kłopoty( co tu dużo mówić brak ogrania jest decydujący) a potem szło już...lepiej :D. Szczerze powiedziawszy nie wiem czy byłby on nr 2 na mojej liście debeściaków ( myśle że są skuteczniejsi gracze) ale granie z Hajda to duża frajda i zawsze wysoki poziom i gry i kultury. Co pewnie wie nie jeden gracz.
Chciałbym zwrucić uwagę także na gracza o nicku Lizzard o ile dobrze pamiętam. Wynika to głównie z niesamowitego ogrania. Niestety miałem z nim przyjenośc grać tylko raz, ale już wtedy zobaczyłem jak świetne customy i opanowanie sytuacji on posiada. Jego Yoshi to prawdziwa poezja i gdyby nie fakt że tak mało graliśmy mógłbym powiedzieć że prezentował jeszcze wyższy poziom od Statka, moze nie tyle w skuteczności co ogólnie grze. Był jedynym graczem od dawna który zmusił mnie do wzięcia Ogra, bo mój Heniak nie dawł rady wcale, co prawda wtedy go pokonałem ale prawda jest taka że tamte walki były mocno przesądzone ( miałem dwukrotnie większy delay:/ 17 klatek na jego 8 - doświadczeni gracze wiedzą co to oznacza) ale mimo to popis jego umiejętności był doprawdy budujący.
Wymienię jeszcze kilku graczy który uważam za również wspaniałych zawodników choć może nie aż o takim poziomie:
A prof khn- świetny law choć trochę tchużliwa polityka:P gdy już ze mną przegrywał regularnie zmienił nick na LAWsome:) i udawał że to nie on:P heehe co prawda niewiele mu to dało ale naprawdę jest to znakomity gracz.
1- Bardzo skuteczny gracz, z nim również na początku miałem problemy. Może nie jest zbyt miły i bywa niegrzeczny a nie gardzi prostą kapą to nadal uważam go za dobrego zawodnika.
ZX turbo- Jeden z lepszych graczy ( może pomyliłem nick ale to wynika głównie z tego ze często go zmianiał), szczerze tchórzliwy( czeka aż wybierzesz postać by wiedzieć na co kapić reversale/ zbicia czy np lowy na postacie bez low parry) ale nadal mega skuteczny oraz turniejowy co uważam za dobra rzecz szczególnie jak chcesz zagrać z kimś trudnym do pokonania.
Bartaaz- Też dobry skuteczy gracz, jedo zmianianie nicków by udowadniać mi cokolwiek przemilcze lepiej ehhh... pozatym mieliśmy gorącą kłutnię która na szczęście się skończyła:) ogólnie po walkach widać duża skutecznośc i niemałe ogranie. Dodam jeszcze dużą pomysłowość w jugglach oraz świetny refleks.
Blaster- hehe to już jakiś dzieciak raczej którego kiedyś stłukłem i zapomniałem o nim wogóle potem zagrał ze mną raz i jak udało mus się wygrać to zaraz uciekł heheh widać brak pewności siebie ( później go stłukłem ale wkurzył mnie takim zachowaniem przyznaje:)) mimo to dobry skteczny gracz także.
Członek CPT- nie pamiętam dokłądnie nicku, bardzo ograny gracz, szczególnie naprawde ładnie grający Heńkiem, dużo customów, naprawde ambitne juggle itd. Jednak z powodu na nick odrazu nastawiłem się na poważna grę więc przegrał 5:1:/ potem znienił nick na John Sturland czy jaoś tak i udawał angola:D tylko po to by mnie pokonać:) heheh załosne. Ale gracz to pożądny, nie kapiący o bogatej grze jedyny jego pech polegał na tym że grał ze mną:) ( sam przyznaje że mam MOCNO denerwująco gre:)).
Ultras power of 1+2+3+4- bardzo miły dobry gracz, uwielbiam walki zn nim bob na boba:) Hwo nigy nie umiałem grać a on nauczył mnie sporj ilości dobrych zagrań. pozatym to dobry gracz, potem może i niestanowił już dużego wyzwania ale nadal granie znim było duż przyjemnością. Zawsze grzeczny i miły za to ma u mnie browarka:)
Capcomania- osobiście stawiam go w pierwszej trujce najlepszych graczy za Statkiem i Lizzardem ( Hajda jest zaraz za) wynika to głownie z jego gry Jinem. Zdecydowanie najlepszy Jin w sieci ( klase lepszy od Mario italy oraz o 2 od Diabola). Piękna i zarazem skuteczna a co najważniejsze wymagająca gra. W szczególności jego WD-Ws2 pięknie naprawde pięknie! Tyle mnie razy na to złapał na początku! IDEALNIE wykonane, sam gram ( raczej grałem od czasu gdy nie znalazłęm juz godnego wg mnie przeciwnieka na ta postac, i Statek i Hajda już nie potrafili nic zrobić) Jinem i na mnie EWGF żadnego wrażenia nie robią( a szczególnie jak koleś sili się na 3 EWGFy litości!! wyjdzie mu za 5 razem i nie wiem czy oni myslą ze na kimś zrobią wrażenie? sam to umiem robić ale pytam PO CO?!) ale co innego te tgf po ws2 za KAZDYM prawie razem oraz wd-ws2! To jest klasa.
Chce teraz tylko wymienić jeszcze kilka osób bo i tak się rozpisałem, a śa to naprawde wartościowi gracze:
Mario italy- efektowna i skuteczna gra
Diabol- to samo no i ładne trapy , braki w skuteczności ale i tak jest b dobrze
Średni- bardzo dobrze mi się z nim sparingowało
Triplex- całkiem ok
007- miły i dobry gracz
Mario- świetny dr.B ale nie powinien grać moku:/
Mam nadzieje ze nikogo nie pominełem:P
Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za gre!
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: bartaaz »

no jeszcze brakuje kilku :)
Bury-jeden z lepszych graczy
Frizen-najlepszy na ten moment jin jakiego widziałem grając online(jak dla mnie na równi z AC)
Lesiu-najlepszy lei online
Masakra-największa kapa w historii onlinowego tekkena, naprawde skuteczny
Jugglesama- naprawde szybki
Saj
Elite player
Elite player
Posty: 177
Rejestracja: 16-02-2009, 16:51

Re: Gracze

Post autor: Saj »

Batraaz ma racje, zapomniałem o kilku , dzięki.
Osobiście uważam Jina Capcomania za dużo lepszego, nie wiem czy z nim grałeś? Ale to, jak i tak naprawde wszystkie te opisy są subiektywną oceną którą każdy powinien sam zweryfikować:D
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś typy mówcie. Ja niestety z powodu na studiów nie bee grał jakieś 10 miesięcy:/ ale może na jakieś święta czy ferie uda mi się z kimś zagrać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”