Gracze

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: KRELIAN »

tak sobie pomyslalem ze z czasem bede tu wymienial osoby ktore w moim odczuciu sa warte sparingowej uwagi, robie to tez po to zeby zobrazowac niektorym moj sposob 'selekcji' :) . a tak serio to mysle ze przyda sie taka lista dla tych ktorzy maja watpliwosci przy doborze sparing partnera , rozpisywac sie nie bede , wystarczy samemu sie przekonac

KosiarzUmyslow , Stifler i chudy to osoby ktore niedawno wyczailem i z ktorymi polecam pograc bo widac ze maja ambicje, zadatki na przyszlosc i wydaja sie byc w porzadku
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Gracze

Post autor: Nadine »

KRELIAN pisze:KosiarzUmyslow , Stifler i chudy to osoby ktore niedawno wyczailem i z ktorymi polecam pograc bo widac ze maja ambicje, zadatki na przyszlosc i wydaja sie byc w porzadku
z Kosiarzem jak grales to jaki byl wynik, jak ci z nim szlo? z ciekawosci pytam bo tez z nim regularnie gram :)
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Gracze

Post autor: luc_october »

ostatnio pojawił się gracz z austrii o nicku "pjack". może nie najwyższa półka ale nawet spoko gra leiem :)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: KRELIAN »

Nadine pisze: z Kosiarzem jak grales to jaki byl wynik, jak ci z nim szlo? z ciekawosci pytam bo tez z nim regularnie gram :)

z Kosiarzem poki co gralem tylko raz i to chwile ale wystarczajaco do stwierdzenia powyzszego , wyniku nie pamietam ale potrafi cos ugrac :)

poza tym :

Hyowong (poprawcie mnie jesli zle napisalem) - kapiasty ogier przy ktorym mozna sie odstresowac

star boy - wprawdzie ugral niewiele ale widac ze ma spore doswiadczenie offline , gra kilkoma postaciami ale najwieksze wrazenie zrobil na mnie grajac leiem (chyba pierwsza osoba ktora korzystala z Leiowych backstepow i trapow z postawami) oraz edkiem (na nim sie nie znam ale do tej pory to najladniejszy edek online)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Gracze

Post autor: vho »

Snake11 - zdecydowanie najlepszy Boskon online + fajny Duży Ogr + nienajgorszy Jin + fajny King. Tyle :)


EDIT

Souten - Law NISZCZYCIEL :szok: :padam:
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Stifler
Student
Student
Posty: 46
Rejestracja: 02-02-2007, 01:25
Lokalizacja: Olsztyn/Olsztynek

Re: Gracze

Post autor: Stifler »

KosiarzUmyslow , Stifler i chudy to osoby ktore niedawno wyczailem i z ktorymi polecam pograc bo widac ze maja ambicje, zadatki na przyszlosc i wydaja sie byc w porzadku[/quote]


Dzięki za polecenie :zawstydzony:
Awatar użytkownika
Raziel
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 80
Rejestracja: 24-01-2007, 14:50
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Raziel »

KingKy - Mój mistrz :D Zakochany jestem w nim po "uchi" ( nie mylić z TĄ miłością ) szanuję go i zamierzam kiedyś być lepszy od niego :P ale to może kiedyś jak już będę stary ... póki co zapatrzony jestem w jego King'a ;)

Ghost - Pamiętam że przy pierwszej walce zmiótł mnie z ziemi, pad mi chyba z wrażenia upadł czy coś ale to było okropne ( w sensie że dostałem :D ) świetny gracz :)

MASTA - kilka ewgf i wydawało mi się ze mój obiad mnie zaatakuje :) najlepszy Henryk online

Nadine - : O N/C okazałem się workiem treningowym na całej linii, gra oczywiście świetna :D dużo śmiechu i wszystko elgancko podane :) najlepsza Nina online ? :O

Luc - tutaj również nic innego niż totalny respekt, Luc kica jak zajączek po arenie a ja nie dotykam podłogi, może kiedyś też będę likwidował przeciwników Anką tak jak on teraz :)

Totalny szacunek i kanapka z musztardą dla wyżej wymienionych :)
Obrazek
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Ren »

Chinczyk - dobry Jin z którym miałem okazję dzisiaj zagrać. Warto umówić się na spara.
Szkoda jedynie, że nie radzi sobie kompletnie z eddym ;).
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Dumian »

ACXIAO - kto grał na pewno już wie, kto nie grał niech żałuje. Miałem okazję posparować z nim ładnych kilka godzin i jego Jin to istny zabójca. Najszybszy i najskuteczniejszy dash online, ws+2, ewgf, hell i inne dashowe sztuczki opanowane do perfekcji. Widać, że onlinowe niedogodności już nieszczególnie mu przeszkadzają. Polecam tego gracza bo z walk można wyciągnąć naprawdę sporo ;-)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Gracze

Post autor: luc_october »

no AC rządzi swoim jankiem hehe. z lepszym w życiu nie grałem. wszystkie honmarowe janki mogą się schować. wstydźcie się zakapiory :P


jak coś to może się czasem zjawić ktoś o ksywie "szczena" jeszcze nie jest ograny, ale wkrótce możecie przypadkiem dostać od takiego jegomościa, bo to mój stary sparringpartner z tochiro team. jego postaci to bryan, yosh, hei. wypatrujcie tego nicka
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Yamada »

Hwoz - bardzo dobry Jin. Bardzo szybki dash i bardzo wysoka skutecznosc WS+2 z dasha online + ogolny skill (akcje typu backdash_SS, EWGF siedzą mu w zasadzie zawsze).
Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Gracze

Post autor: vho »

Mad- skuteczny i na pewno najbardziej kapiasty Lei na kailerze. Widać jednak, że wie co robi, nie jani na ślepo. Krótko mówiąc przemyślana kapa (rasze i t.trapy) :)
Do tego niezła Xia i Jin (tu już jani na SS+2). Polecam sprawdzić.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
htm7
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 67
Rejestracja: 22-07-2006, 16:37
Lokalizacja: Sosnowiec
Ogrywam: tekkena

Re: Gracze

Post autor: htm7 »

nick DenisCRO-ma dobrego paula i dla odprężenia gra kumą
myślę że gracz warty polecenia który zaspokoi niejednego :zdziwko:
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Dumian »

Wchodze na serwa, zakladam gre, podlacza sie Statek i od razu pozytywne zaskoczenie. A niektorzy mowia ze na serwach same nooby :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Gracze

Post autor: Dismaster »

Dzis dnia 05.08.07r na servie spotkalem po raz kolejny red_diabola gralem z tym panem juz wczesniej ale dopiero teraz przejzalem na oczy ze to jest czlowiek ktory kuma jak sie gra w tekkena malo tego robi to naprawde niezle i co najwazniejsze BAWI SIE GRA! tak! i za to cenie ludzi najbardziej bardzo fajny Jin Law i jeszcze pare postaci roznorodne juggle nic na sile ciekawe setupy i opanowanie, kolejny plus: czesto go widac na servie (aep) wiec chyba nowy sparing partner ;) hehe a wy sobie siedzcie i nie grajcie zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie :D :D
Before you see the light you must die...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”