Problem z połączeniem

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Muniek
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25-11-2006, 00:11

Problem z połączeniem

Post autor: Muniek »

Witajcie!

Skonfigurowałem ePSXe'a dokładnie według poradnika zamieszczonego na forum. Przebiegłem nawet jego treść 3 razy, żeby się upewnić, że wszystko zrobiłem tak, jak jest podane. No i wszystko fajnie, do czasu, gdy nie kliknąłem przycisku "Connect". Za pierwszym razem połączyłem się z jakimś serwerem, nie było tam Tekkena 3, więc olałem i wyszedłem. I więcej wejść na żaden z serwerów nie mogę... :kwasny:

W momencie kliknięcia na połączenie pojawia się okienko dialogowe z komunikatem, że połączono i przystępuje do logowania, po czym cały program pada, w sensie: wyłącza się menda :suchy:. Proces jest skillowany, bo w menedżer nie pokazuje działającego ePSXe.

Nie mam pojęcia co mogłem zrobić źle. Przetrzepałem forum i nikt nie miał do tej pory podobnego problemu, chyba, że coś żywcem przeoczyłem... Jeśli tak, to przepraszam i jednocześnie bardzo proszę o podanie linka.

Mój system to Win XP SP2 32bit, łącze 3Mb (kablówka Aster Kraków). Z żadną inną gierą on-line nie miałem do tej pory problemów.

Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc! :padam:
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Problem z połączeniem

Post autor: Action »

Sprobuj zrobic reinstal emulatora z tym, ze usun plik kaillera.ini z katalogu WINDOWS (domyslnie C:/WINDOWS :) )
Muniek
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25-11-2006, 00:11

Re: Problem z połączeniem

Post autor: Muniek »

Niestety, nic to nie dało.

Wywaliłem ePSXe'a, rozpakowałem jeszcze raz. Zrobiłem flush rejestru wiperegiem. Nie znalazł żadnego wpisu w rejestrze dot. ePSXe :szok: więc wywaliłem wszystko ręcznie. Ponownie przeleciałem tutka CO DO SŁÓWKA :cwaniak: i upewniłem się, że kaillera.ini jest usunięty.

To samo. Reinstal nic nie dał :(

O co może chodzić?
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Problem z połączeniem

Post autor: Dumian »

Do wyczyszczenia rejestru użyj programu ePSXe Regclean a następnie ustaw wszystko jeszcze raz zgodnie z poradnikiem. Jeśli problem nadal będzie miał miejsce to wina prawdopodobnie leży po stronie systemu, wtedy możliwe, że format byłby rozwiązaniem.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”