Filmy z walk, juggle itp.

Subforum poświęcone wszelkim filmom z Tekkena.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Lukas »

AK napisał:
i jak widze jak to niby wymiatacz wali 2xewgf,1,ewgf w Mardoma to śmiać mi się chce z tego co Ty mi tu piszesz...
Czyli jak ktos wali 2xewgf,1,ewgf w jugglach, to jest lama, a jak cos ladniejszego/trudniejszego, to wymiata?
Jugglami mierzy się skilla?
Jest jakaś różnica, czy w t3 klepie sie po ewgf b,f+2,1,d+2, d/f+4, czy U/F,4, 1+4, 2, d+4
poza wrażeniami estetycznymi?
(pewnie minimalnie rożnia sie damagem do tego jeszcze)
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Ren »

Adriankiller pisze:jak widze jak to niby wymiatacz wali 2xewgf,1,ewgf w Mardoma to śmiać mi się chce z tego co Ty mi tu piszesz...
jasne mógł zrobić ewgf, ewgf, 1,1,1,1, ewgf lub nawet z pięcioma jedynkami ale...
ewgf,ewgf,1,ewgf zostawia przeciwnika sporo bliżej nas dzięki czemu mamy okazje do kombinowania. Jest okazja na większy dmg niż standardowe juggle.
Tak samo jak w przypadku końcówki f+4 która dobija do gleby oraz d/f+1,f+2 która posyła przeciwnika w okolice ściany.
W ogóle jak możesz krytykować kogokolwiek tak dobrego skoro sam nie zagrałbyś w połowie tak dobrze.

A co do marduka to widziałem wielu i ten jest moim zdaniem najlepszy (polecam inne walki z czołówką UK).
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: AK »

to ze nie zagrał bym,nie znaczy ze nie mam prawa ktrytykować...do wyrazania krytycznej opinii na temat czekogolwiek,nie musze być od kogoś lepszy,gdyby tak było to tylko np Małysz mógł by krytykować polskich skoczków a jego nikt...zmień sposób rozumowania bo tak daleko nie zajedziesz...
to ze ten kto gra tym kazem jest dobry nie znaczy ze ma mi sie podobać to jak walczy,dla mnie ten kaz jest poprostu nudny i tyle...nie wazne czy przez to ze Marduk go gnoi czy dlatego ze gość ma okres...widze jak gra i pisze ze mi sie to nie podoba,nie podniecajcie sie już i nie udowadniajcie mi juz jak to sie swietnie nie znacie na tej grze...
widze,komentuje,mam do tego prawo,basta koniec tematu
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Ren »

chodzi mi o to że bez sensu krytykować coś o czym sie nie ma pojęcia
przykład, skoro już przytoczyłeś Małysza:
jego skoki analizuje m.in. trener Tajner a nie doda elektroda...
Liberty
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 29-10-2006, 19:41
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Liberty »

No o to właśnie chodzi. Nie ocenia się czyjegoś poziomu po jugglach (wtedy Qudans by wyszedł na średniaka bo robi najczęściej j starter 1,1 3płaskie). Jest jeszcze coś takiego jak ogranie na postacie, znajomość FD, movement, karanie, mind game kontrolowanie swojego położenia na polu walki, i trochę więcej. Po filmikach, nie znając się na T5, możesz ocenić jedynie juggle i movement. To za mało.
Z tym "nie wiesz tak dużo o scenie jak Ci się wydaje..." nie wiem totalnie o co chodzi. Może ktoś inny mnie oświeci.
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: luc_october »

kazek jest ok. ma swój styl i charakter... no i tyle, bo kaziem czarów raczej nie ma. to jest dosyć uboga postać i raczej niezbyt widowiskowa. nie ma się czego czepiać. to tak jakby powiedzieć że masta ciśnie biedę, bo gra ubogą postacią, ale wyciska z niej dużo tak jak i ten kaziu na filmiku.

morał: świat nie kończy się na dashowaniu z kończeniem low/mid. adrian sam powinieneś popracować nad gameplayem, a nie czepiać się innych :P


potrzebuję linki do filmików mashtera i boskona z tk3. ktoś zna??
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: AK »

następny mi morały wali... kurde gość pisze ze świetna walka....ja patrze i nasówa mi sie jedna myśl od razu... swietny to jest kaz Leedy'ego a ten jest drętwy i tyle...i to nie tylko moje zdanie,tyle ze co niektórzy nie wykazują tyle cierpliwości żeby wdawać się w dyskusje czytać wasze rozważania na temat braku widowiskowości tej walki i jest drugiego dna.. :rotfl: ehh nie mam juz sily do tej gadki,prosze darujcie sobie,bo już nie wyrabiam :wstyd:
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Pitrex »

Powiem że ta walka jest jedną z zaawansowanych walk,kaz jest niezły (może nie taki jakiego ma Leedy ale daje radę ) za to marduk dał d*py w ogóle mi się nie podoba ( w sumie gram lepiej :D ) ogólnie walka jak każda można oglądnąć :]

ps. no nie wiem Adrian czy ty byś zagrał tak Kazem :)
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: AK »

Pitrex pisze:no nie wiem Adrian czy ty byś zagrał tak Kazem :)
coście sie przyjebali do mnie ze ja bym tak zagrał :/ czy ja gdzieś tak napisałem? bo to główny argument i ulubione podsumowanie waszych postów nie no dajcie już sobie siana :/
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Pitrex »

Adriankiller pisze:coście sie przyjebali do mnie ze ja bym tak zagrał :/ czy ja gdzieś tak napisałem? bo to główny argument i ulubione podsumowanie waszych postów nie no dajcie już sobie siana :/
my się nie przyjebaliśmy chodzi o to że to ty zacząłeś że ten kaz to lipa :)
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Di »

Odnośnie kłótni o juggle...

Chyba niektórzy tutaj nie rozumieją, że w bijatykach chodzi o maksymalizowanie damage'u. Załóżmy, że ktoś robi ciągle takiego za 55, co wychodzi mu 10/10, podczas gdy najsilniejszą opcją jest 70, ale to już wychodzi tylko 7/10. Przy 10 juggle'ach używając tylko tego drugiego traciłby 60 potencjalnych punktów, a do tego mógłby jeszcze oberwać (np. jak Nina zrobi zbyt wolno d+4,1 to przeciwnik zdąży oddturlać się i chyba jeszcze ukarać na nietrafieniu).

Więc nie zawsze używanie tych mocnych juggle'i jest dobre.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Komandos »

Dwa filmiki ze wczorajszych sparów z Mastą:
Komandos vs Masta (cz.1)

Komandos vs Masta (cz.2)

i jeszcze walka z K'
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: -=MASTA=- »

Heheh Komandos fajnie się tak dowiedzieć, że nagrałeś jakieś nasze fighty. Kurde gdybym wiedział to bym się bardziej przyłożył. :zdegustowany: Jakoś wczoraj miałem zły dzień w T3, co widać w całej masie błedów jakie popełniałem. Ale z drugiej strony dobrze jest tak popatrzeć na swoją grę z dystansu, chłodnym okiem, bo lepiej widać potknięcia, patterny i bezsensowne, nieprzemyślane akcje.

Nie lubie oftopować i spamować, dlatego do obejrzenia filmik pt " jak to Jang Iksu pozamiatał japończyków". Może nie są to widowiskowe i różnorodne fighty, i są w koszmarnej jakości, ale warto na nie zerknąć chociażby ze względow hisorycznych.
To wygąda tak jakby japońscy gracze pierwszy raz zobaczyli kogoś poruszającego sie w ten sposób [dashe]. Bezwzględny łomot :P

Iksu vx Japan :
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: Yamada »

https://www.youtube.com/profile?user=aramisPL

3 walki z Gokenem

Oczywiscie zdarzaja sie blędy, ale bez nich nie da sie chyba:P
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Filmy z walk, juggle itp.

Post autor: AK »

lukajcie walki z rewelacyjnego turnieju gdzie byli najlepsi koreańcycy i japończycy.
M.A.S.A.K.R.A poprostu !! :zawstydzony:
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken Movie”