Odpowiedz do tematu
Filmy z walk, juggle itp.
Autor Wiadomość
AK 
Grand Master
Dashman

P2P Mode: Client only
Wysłany: 04-08-2006, 17:54   

KingKY napisał/a:
ekscytujacy pojedynek

jak dla mnie to ten king jest slaby...nawet komputer ładniej i ciekawiej gra...zreszta Jin w tej walce tez marny...widzialem o wieeele lepszych Kingow tyle ze glownie na maximi wiec linku nie dam... :)

KingKY 
Elite player

Wysłany: 05-08-2006, 00:10   

:kwasny: nie wiem czy wiesz, ale skutecznosc ponad widowiskowosc, ten King nawiazuje równa walke z KNEE (jak nie znasz, to bardzo dobry utytulowany gracz, ktory nawiazuje również walke z Leedym) a to już prkatycznie mówi wszystko.

AK 
Grand Master
Dashman

Wysłany: 05-08-2006, 14:03   

czy to KNEE(wiem kto to jest) czy inny koreaniec nie ma tu nic do rzeczy...dla mnie pod zadnym wzgledem ta walka nie jest ekscytujaca :looka: zwykla Kapa tym kingiem nic wiecej...nie jest to moja postac ale jak juz pisalem,widzialem o nieby lepszych Kingow(nie wykluczone ze to tez był KNEE tyle ze bardziej ambitny...)

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 06-08-2006, 11:14   

Jakie mistrzowskie wywijanie kingiem? Strasznie ograniczony jest ten king.
Sprawdź sobie na maximi w dziale turnieji z DR walki kinga z chyba "amusement city 3rd theme" czy jakoś tak (razem jest chyba 16 filmików) - o wiele ciekawszy king moim zdaniem, jest po prostu efektowniejszy.

Cytat:
skutecznosc ponad widowiskowosc,

Ehhh kolejny niewierny :p
Gdybym chciał tak grac to bym grał w T3 Paulem czy innym Heńkiem a w T5 takim Bryanem i Stevem. Ale na szczęście jestem zdrowy na umyśle i wolę bawić się grą, czerpiąc z niej przyjemność (o ile z tekkena da sie czerpać przyjemność :p ), niż iść po najmniejszej lini oporu.

Wszystko zależy od gracza - Bebe gra Asuką w najbezpieczniejszy sposób jak to tylko chyba jest możliwe, bijąc nawet czasem i dobrych graczy grających topami. Z kolei Seraph gra nią w moim odczuciu po prostu ładniej i nie ogranicza sie do tej palety 6ciu ciosów jak Bebe zachowując jednak skuteczność (widziałem video mirror matcha obu skośnookich panów i Seraph zbił Bebe 3:0).

Z kolei koreańskie Jiny to porażka imo - widziałęm ich troche i jedyne czego używają to 2,1 i kilka innych ciosów. Straszna bieda, ale skuteczna (przewaga na bloku robi swoje).

KingKY 
Elite player

Wysłany: 06-08-2006, 20:37   

ekscytujacy pojedynek :P

Wg mnie i tak ten King pokazuje ambitna gre, i bardzo sprawnie radzi sobie z kapa tego jina.

Czesio 
Beginner

Wysłany: 09-08-2006, 12:44   Taki sobie filmik

Taka mała walka między mną a kolegą.

http://video.google.pl/vi...669161&q=czesio

AK 
Grand Master
Dashman

Wysłany: 09-08-2006, 15:54   Re: Taki sobie filmik

Czesio napisał/a:

wiem że jestem bee i wogule sie czepiam doskonałego :P ale Ludzie litosci to juz jest przesada jak dla mnie :zdegustowany: ja tu kisze na dysku wczorajsze walki i zastanawiam sie czy gdzies to wrzucic a tu taki wynalazek :P
P.S zeby było jasne nie podoba mi sie filmek wogule(oprucz kawałka z podkładu :P )
co prawda inicjatywa dobra,powinnienem chwalic i wogule ale naprawde takie walki zostawiajcie dla siebie lepiej... pozdro ;)

czit 
Grand Master

Wysłany: 09-08-2006, 17:01   

no filmik mało finezyjny ale dobrze sie go słucha :)

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Zagram w: FIFA 11/Tekken 6 (offline)
Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 09-08-2006, 17:11   Re: Taki sobie filmik

Czesio napisał/a:

WOOOOOOW :kwasny:
A tak na serio - co za shit... nawet mi się nie chciało do końca oglądać... :zdegustowany:

Podsumowanie - filmiki Pitrexa były dużo ciekawsze :P

(też jestem okropny jak widać :P )

BTW. WIELKA OSOBISTA PROŚBA NA PRZYSZŁOŚĆ DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY NAGRYWAJĄ FILMIKI - wrzucajcie je w postaci spakowanej a nie tak - nie każdemu odpalają się bezproblemowo filmiki z neta :(

Albo najlepiej w obu formach tak jak Adriankiller ;)

pzdr

AK 
Grand Master
Dashman

Wysłany: 09-08-2006, 17:37   

http://rapidshare.de/file...killer.wmv.html
moja wczorajsza walka z Januszem...postanowiłem wrzucić a co mi tam:)
walka jest tylko pod dashe bo chciałem zobaczyc czy jeszcze potrafie to robic...
strony merytorycznej nie ma w tym filmiku(zero montarzu) a na dodatek jast na koncu bład z brakiem muzyki(nie chce mi sie poprawiac bo to jest nie wazne)
wogule to nie zachecam do wypowiadania sie na temat walki bo jest to zbedne :P (bez rewelacji ale mozna obejrzec ze wzgledu na dashe)
i tak sciagne ja mozez 5 osob bo bedzie tylko na rapidzie ponieważ na Youtube to wstyd wrzucać :P ;)

kiedys jak mi sie zachce to bede nagrywal walki z wieloma dobrymi graczami poczym wybiore najciekawasze i zrobie z tego konkrety długi filmek :D
Pozdro ;)

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 09-08-2006, 17:43   

Dwa mashujace i pewnie nawet niewiedzace co robia doktorki heh, też nie wytrwałem do końca :P

Mimo to dobrze ze ktoś wrzucił swoją walke obojętnie jaka ona nie jest. Ja osobiście wole właśnie takie uploady jan Google Video czy Youtube bo można sobie zrobić preview przed ewentualnym sciągnieciem całego pliku i marnowaniem cennego limitu neo :looka:

PS. Jaki kawałek przygrywa w tle? :P

Adriankiller, myśle ze jak wrzucać to juz lepiej pojedyncze walki, niz jak piszesz caly bonuspak z wieloma walkami naraz ;-)
Kaillera P2P Client

AK 
Grand Master
Dashman

Wysłany: 09-08-2006, 18:10   

tak jeśli chodzi o walki to tak lepiej pojedynczo,tyle że ja mówiłem o takim juz profesjonalnym video :)
a tak wogule to 26mb za 9 minut ogladania to nie jest wygurowana cena nawet dla dzieci neostrady :P

po przeczytaniu posta ponizej Edit żeby nie spamować....mówiłem ze to nic nadzwyczajnego i żeby nawet sie nie silic na komentarze :P wiem ze słabe :] co nie zmienia faktu ze lepiej wrzucac cos takiego niz zeby nic nie było do ściagania...

Ostatnio zmieniony przez AK 09-08-2006, 19:04, w całości zmieniany 1 raz  

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 09-08-2006, 18:44   

Poświęciłem się i ściągnąlem :P Co tu napisać... walki słabe, cośtam jedynie podashowałeś i czasem nawet jakiś elektron wyszedł ale całość raczej kiepska. Jednak walka to walka i mysle ze jaka by nie była to dobrze, ze wrzuciłes.

Filmik kończy się pozytywnym akcentem i to trochę ratuje sytuację hehe :pifko2:
Kaillera P2P Client

Czesio 
Beginner

Wysłany: 11-08-2006, 14:25   

Cascada - Neverending dream jesli chodzilo o musciscons z mojego filmiku

A tak btw to jakie masherstwo bylem 10 krotnym mistrzem zapasow sumo w tekkena wymiatam jak nikt inny uzywam samego X i rozwalam kazdego, a to na filmiku bylo zgrywane z swiatowych mistrzostw walk boskonovichow, wyzywam was na turniej pokemon nedzni smiertelnicy za obrazliwe nazwanie tej gry masherstwem!!!!!!!! :wstyd: :rotfl: :szok: :cwaniak: :padam: :niepewny: :hyhy:

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Zagram w: FIFA 11/Tekken 6 (offline)
Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 13-08-2006, 13:16   

Czesio napisał/a:
w tekkena wymiatam jak nikt inny uzywam samego X i rozwalam kazdego

Czyli krótko mówiąc 90% ludzi z tego forum miażdżyłoby cię na samych perfectach... :suchy:

Czesio napisał/a:
to jakie masherstwo bylem 10 krotnym mistrzem zapasow sumo w tekkena (...) a to na filmiku bylo zgrywane z swiatowych mistrzostw walk boskonovichow

NOBLA MU! :padam:

W dziedzinie literatury - takich bajek to ja dawno nie widziałem :P
(myślisz, że ktoś Ci uwierzy? :szok: :rotfl: tak tak, a ja byłem międzygalaktycznym mistrzem świata Niną :rotfl: używając tylko p+3 :hyhy: :rotfl: )

Czesio napisał/a:
wyzywam was na turniej pokemon nedzni smiertelnicy

tak, tak, tam pasujesz :P :rotfl: