Zasady MvsC - Single Battle

Pierwszy turniej online w bijatykę 2D na Honmaru - Marvel vs. Capcom: Clash of Super Heroes

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Zasady MvsC - Single Battle

Post autor: Jo-Jo »

Coś tak myślałem, że będzie lipa z wyrabianiem się osób :/ .......

Edit by Dumian: Już ty tak dużo nie myśl bo zostaniesz myśliwym ;-)
Ostatnio zmieniony 18-12-2006, 15:28 przez Jo-Jo, łącznie zmieniany 2 razy.
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zasady MvsC - Single Battle

Post autor: Action »

!Dan! pisze:Hehe ale uważaj żebyś nie podpalil mieszkania swym potężnym umysłem ^^
No teraz to już po ptakach :P pół pokoju w tym moje ulubione biórko i stolik spisano na straty :P
!Dan! pisze:P.S. Ładna czapeczka :) Uszyjesz mi taką? :D
5zł :P
Jo-Jo pisze:Coś tak myślałem, że będzie lipa z wyrabianiem się osób :/ .......
a ty zagrałeś jakąś turniejówke? :luka:


Teraz przejdźmy do samego turnieju :P Turniej ruszy znowu za dwa tygodnie(2.01.07r.) :( Na pierwszym planie trzeba zlikwidować pewną nieprawidłowość, :/ czyli liczę, że spawn(tomal) znajdzie sobie partnera do teamu (inaczej mówiąc - jest jedno miejsce wolne, „kto pierwszy ten lepszy") i będzie po tyle samo teamów w obu grupach :) Teraz "Problem Number 2", który już właściwie został rozwiązany (thx SubZero) otóż turniejówki należy rozgrywać na serwerze Honmaru (62.89.80.80:12345) co zdecydowanie zmniejsza problemy z "desyncem" gry. Nadszedł czas na sprawę najważniejszą, czyli "Problem Number 3" :niepewny: otóż gracze muszą rozegrać pięć walk w ciągu tygodnia, czyli po jednej walce z każdą drużyną ze swojej grupy... to w pierwszym tygodniu a co w drugim? W drugim to samo :P (zaskakujące, nie? :D ) każdy z każdym w swojej grupie. Po dwóch tygodniach gry wyłonimy dwa najlepsze teamy z dwóch grup a żeby każdy team wywiązał się z turniejówek trzeba niestety zachować jako taką dyscyplinę xP a więc jeżeli ktoś nie rozegra wszystkich walk w turnieju, będzie wpisany na "Czarną Listę" graczy, co równa się z WARNem (ostrzeżeniem) na forum. Jednak liczę na to, że nikt się na tej liście nie znajdzie i wreszcie turniej MvsC ruszy z miejsca :oczami:

PS Jeszcze jedna sprawa :) z teamami najlepiej umawiać się przez GG lub IRC, ale nie rzucając tekstem typu "zagrasz teraz turniejówkę?" tylko najlepiej by było umawiać się na późniejszy termin, aby wszyscy przedstawiciele teamów byli obecni. I proszę was abyście nie czekali aż "ktoś" do was napisze tylko sami napiszcie do "kogoś". :) Pierwszy raz prowadzę turniej na Honmaru i muszę przyznać, że sam się "lekko" w tym wszystkim zakręciłem (proszę nie miejcie mi tego za złe). :zalamany:
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Zasady MvsC - Single Battle

Post autor: SubZero »

Ja chciałbym tylko zauważyć, że serwer Honmaru ostatnio ma 'humory' i lubi się wieszać, więc jakby nie działał to dawać mi znać żebym mógł przeprowadzić 'reanimację' :P
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zasady MvsC - Single Battle

Post autor: Action »

Dobra, nadszedł 'ten' dzień :P (Dumian możesz zacząć się cieszyć xP) jestem zmuszony zmienić znacząco zasady turnieju :zalamany: Teraz nie będzie to 'Team Battle' lecz 'Single Battle', a wiec zostaną otwarte na nowo zapisy i kto jest nadal chętny grać będzie zobowiązany się zapisać :) wierze, ze jednak tym razem ten turniej wystartuje i pokażemy tym nienawróconym maniakom bijatyk 3D :P

[teraz antyfani tego tura mogą zacząć się śmiać]

EDIT

Dumian nie jest wrogo nastawiony do tego tura.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Zasady MvsC - Single Battle

Post autor: Dumian »

Oczywiście, że nie jestem wrogo nastawiony, po prostu uważam, że ludzie nie potrafią się odpowiednio zorganizować do takiego tura i lepiej zrobić porządny Single Battle niż naciągany i niekończący się Team ;-)

Co do SB to życze mu jak najlepiej i myślę, że to będzie udany turniej :)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zasady MvsC - Single Battle

Post autor: Action »

PATRZ PIERWSZY POST :)
Awatar użytkownika
Pychu
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 13-01-2007, 22:52
Lokalizacja: Sosnowiec
Ogrywam: sf3rd, mvc, xmvsf

Re: Zasady MvsC - Single Battle

Post autor: Pychu »

takie pytanie z serii TOTAL OT: Bedzie taki sam turniej tylko w Xmen vs Street Fighter? :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zasady MvsC - Single Battle

Post autor: Action »

No ja ten turniej wmiare dobrze pojdzie, to czemu nie :) (chociaż sam nie moge sie doczekać tura w jakis tytuł ze stajni SNK :P )
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Zasady MvsC - Single Battle

Post autor: Jo-Jo »

_Action_ pisze:No ja ten turniej wmiare dobrze pojdzie, to czemu nie :) (chociaż sam nie moge sie doczekać tura w jakis tytuł ze stajni SNK :P )
Ja kce Garou :D

( Zato-1: JA TEŻ ! )
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
ODPOWIEDZ

Wróć do „MVC Single Battle”