Odpowiedz do tematu
Ultimate MK3
Autor Wiadomość
Żółw 
Master

Wysłany: 10-12-2006, 17:38   Ultimate MK3

Aby zagrać w UMK3, trzeba ściągnąć obydwa romy:

MK3: http://romhustler.net/download/mame/2985
UMK3: http://romhustler.net/download/mame/5559

Hmm... Według mnie gra wymiata :] Dużo lepsza od MK2. Moje ulubione postacie to Smoke, Scorpion i SubZero :padam:
Info, screeny i spis ciosów: https://www.honmaru.pl/dzial.php?id=umk3

Jak dużo osób będzie zainteresowanych, to można zrobić kolejny turniej 2D :hyhy:

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 12-01-2007, 19:28   

Żółw napisał/a:
MK3: http://romhustler.net/download/mame/2677
UMK3: http://romhustler.net/download/mame/4972

Pierwsze to Mahjong a drugie to SNK vs. Capcom :zdziwko:

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 13-01-2007, 00:45   

Żółw napisał/a:
Dużo lepsza od MK2.

Z tym się nigdy nie zgodzę. Jak już kiedyś pisałem (chyba) bieganie i preprogramowane combosy dodane w MK3 zniszczyły klimat tej serii. A jak ktoś nie wierzy, że w MK2 można było robić dobre combosy to polecam filmik :)

Karate Tradycyjne - Sho Dan

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 13-01-2007, 01:14   

same here :)

mk1 i 2 to jedyne sluszne czesci a pozostale to tylko marne popluczyny ze sztucznym wprowadzeniem combosow i biegania

a ten filmik tylko pokazuje ze pierwsze czesci wcale nie sa archaiczne nawet na dzisiejsze czasy i hardcorowcy moga wycisnac z nich jeszcze sporo w walkach versusowych

po sesji trzeba bedzie wreszcie sobie przypomniec pare overkillow :P

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Żółw 
Master

Wysłany: 13-01-2007, 22:41   

MK3: http://romhustler.net/download/mame/2985
UMK3: http://romhustler.net/download/mame/5559
Teraz jest już dobrze :P

Nie wiem, co Wy chcecie od tych combosów i biegania... Mi się wszystko podoba :)

Aserot 
Support
Shiranui Whirlwind

PSN ID: Aserot
GamerTag: AserotPl
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: kof 2k2, VF5 (ps3)
Wysłany: 14-01-2007, 12:05   

KRELIAN napisał/a:
mk1 i 2 to jedyne sluszne czesci a pozostale to tylko marne popluczyny ze sztucznym wprowadzeniem combosow i biegania

a ten filmik tylko pokazuje ze pierwsze czesci wcale nie sa archaiczne nawet na dzisiejsze czasy i hardcorowcy moga wycisnac z nich jeszcze sporo w walkach versusowych

true true zgadzam się w 100% MK2 ruless!!!
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.

Jo-Jo 
Grand Master
Lone Wolf

Wysłany: 14-01-2007, 23:45   

Aserot napisał/a:
KRELIAN napisał/a:

true true zgadzam się w 100% MK2 ruless!!!

Podpisuje siępod tym zdaniem :]

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 15-01-2007, 00:48   

Ja tylko przypominam, że to temat o Ultimate Mortal Kombat 3 a jeśli chcecie rozmawiać o MK2 to zapraszam tutaj ;-)
Kaillera P2P Client

Gieferg 
Beginner

Wysłany: 25-03-2007, 12:40   

ja też wolę MK1 i MK2 od MK3 i UMK3 :P

MK3 w ogóle był niewypałem. Klimat się gdzieś stracił, walka przeniosła się na ulice i ogólnie mniej ciekawe tereny. Skład się zepsuł, odpadło sporo z najciekawszych postaci, zamiast nich doszły jakiś ciućmoki (Stryker, Nightwolf, Sindel, Sheeva...), którzy nie mieli się co równać z wielkimi nieobecnymi takimi jak Reptile, Scorpion czy Rayden. Niby postaci było 14(+1) ale jakoś nie odczuwało się w tym względzie żadnej poprawy. Ninjów zastąpiły cyborgi, co było zmianą na minus, został tylko sub zero, ale zdjął maskę, doszły kolejne bzdety (animality) i ogólnie gra już nie była taka fajna, choć dodano też combosy, które nieco ją ubarwiły. Tak czy inaczej tą częśc lubię najmniej i najmniejw nią też grałem.

UMK3 troche poprawiał sytuację, ale nie do konca - moi ulubienie zawodnicy (czyli Scorpion, Reptile, Sub Zero) w tej grze beznadziejnie wyglądają... po prostu nie znoszę tych strojów z UMK3 i MKT. Poza tym sam fakt, że to nadal MK3 już mi przeszkadza. Dodano co prawda kilka aren dodających trochę klimatu, ale ogólnie to wciąż za mało. Postacie takie jak Jade i Ermac totalnie nieciekawe.

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 25-03-2007, 13:23   

Jade jest IMO najciekawsza z "ninjasek" ;) a brak Scorpa w MK3 mi nie przeszkadzał..

Gieferg 
Beginner

Wysłany: 25-03-2007, 13:49   

Cytat:
Jade jest IMO najciekawsza z "ninjasek"

a dla mnie wprost przeciwnie.;

Cytat:
brak Scorpa w MK3 mi nie przeszkadzał..

mi przeszkadzał brak Scorpa, Kintaro, Reptile, raydena, Cage'a, Baraki, Mileeny i Kitany oraz obecność Strykera, Nightwolfa, Sindel, Sheevy, Motaro, Sektora a takze wygląd Sub Zero (co to za Sub Zero bez maski :P ), w sumie to Shqng Tsunga też zmienili na gorzej, wolałem wersję z MK2. To samo Kung Lao i Liu Kang. Jedynymi których nie zeszmacono byli Kano, Sonya i Jax. Swoją drogą szkoda że trilogy jest pozbawione najlepszych fatali z MK1 i MK2 (kręgosłup, rączki, przecinanie na pół kapeluszem) no i Cage jest lewy jakiś. Na szczęscie Rayden i Baraka powracają i majs się dobrze :] natomiast tacy gostkowie jak Noob, Rain, Human Smoke (taka upośledzona wersja scorpiona) czy Ermac są całkowicie zbędni.

Teraz sobie pogram na PSXie w MKII :] (nie lubie grać na kompie)

Ana 
Friend

Wysłany: 25-03-2007, 14:14   

Może dlatego lubie Jade bo zawsze miałam pewną słabość do Bo-jutsu ;) a poza tym nią się kapiło na fireballe. W sumie z chęcią przetestowałabym w MK:A lub MK:D Jade, jak sie spisuje w 3D.

A Scorpion to najtansza postac w bijatykach ever. Nic mnie tak nie wkur... jak Scorp kompa ktory linke mogl puszczac i 6-7 razy pod rzad, gdy normalnie jako gracz mogl tylko 2. A Suba olac ze bez maski, fajnie go rozbudowali :]

Nightwofl byl całkiem ok, ale Stryker to dno totalne. Shivy fireball byl mocno ok na tych co za bardzo lubili skakać. Noob i Rain tez mi się jakoś podobali. Troche nad nimi siedziałam swego czasu

BTW: forum Magii i miecza? :>

Gieferg 
Beginner

Wysłany: 25-03-2007, 14:23   

Cytat:
A Scorpion to najtansza postac w bijatykach ever. Nic mnie tak nie wkur... jak Scorp kompa ktory linke mogl puszczac i 6-7 razy pod rzad, gdy normalnie jako gracz mogl tylko 2. A Suba olac ze bez maski, fajnie go rozbudowali

Scorp w MKII na Amidze mógł robić nieskończone combo (nie wiem czy działało na innych platofrmach) bo linkę można było non-stop puszczać w gościa, który chwiał się po lince, jak zaczynałem w to grać to walczyłem tak z Kintaro jak mnie już obił tyle razy że miałem dość zabawy z nim :] w Trilogy (PSX) już tego się nie dało robić.

Cytat:
BTW: forum Magii i miecza? :>

A co? :P

A przed chwilą pomęczyłem trochę UMK ale nie miałem dobrze ustawionej klawiatury i przy Motaro dałem sobie spokój (trudno z nim wygrać jak nie wiadomo gdzie jest blok i nikskie kopnięcie :P ), pograłem Jaxem, Scorpionem i Reptile. btw czy mi się wydaje, czy tu jest inaczej niż w MKT - linka skorpion przelatuje obok Motaro a wydawało mi się, że w MKT na niego działała :chytry:

Nightwolf to porażka jak dla mnie > dostał godną siebie rolę w drugim filmie :D

Rain i Noob - nie lubię ich bo beznadziejnie się z nimi gra, jeden kumpel grał ciągle nimi, co mi zupełnie obrzydziło zarówno granie przeciwko tym zawodnikom jak i granie z nim samym. Wygrać, wygrywałem, ale ciągłe użeranie się z tymi ich dziwnymi ciosami doprowadzało mnie do szału, więc zwykl w końcu zaczynałem grać Kintaro jak przesadzał z Rainem i Noobem (sam prawie nigdy nimi nei grałem bo nie gram postaciami, które mnie wkurzają i takimi, którymi ciągle gra ze mną ktoś inny)

Ana 
Friend

Wysłany: 25-03-2007, 14:35   

Gieferg: tak mi sie skojarzyło bo tam zostawialm link ;)

Rain miał fajne combo po swoim piorunie. Bagatela pol paska szło, online dawało rade.
infiniteów nigdy mi się nie chciało uczyć, wiem że Kabal mial i na tym się moja wiedza kończy ;)
A propo Kabala- zajebista postać, szkoda tylko ze duza wiekszosc nim grala :D (wsrod znajomych popularni byli: Kabal, Baraka, Sub, Scorp, Liu i Mileena)

Gieferg 
Beginner

Wysłany: 25-03-2007, 14:44   

infinite scorpa wyglądał tak: linka>linka>linka>linka>linka>linka>linka>linka>linka>linka>linka>linka>itd. :hyhy:

Cytat:
Gieferg: tak mi sie skojarzyło bo tam zostawialm link

a myślałem, że po tym co mam w podpisie :P btw wpadłaś tam tylko z okazji tematu o MK?
Cytat:
Rain miał fajne combo po swoim piorunie. Bagatela pol paska szło, online dawało rade.

i za to własnie go nie lubię.
btw - jak mozna grać w MKT online? wersja z PSXa? I przy okazji > a co z MK1 ?

Kabal jest spoko, choć jego cios z tymio ostrzami z ziemi jest do bani :P

Zasadniczo zawsze najbardziej lubiłem Reptile, Scorpiona, Sub Zero, Raydena, Jaxa, Barakę i Cage'a (ale nei tego z MKT),
jak widać w MK3 nie miałem za bardzo kogo lubić :P z postaci z MK3/UMK3 Kabal i trochę Cyrax oraz Smoke (linka :D ) ale i tak zawsze pozostawali w cieniu tych z MK2.
Mileena była dobra jak sie grało z cienkim przeciwnikiem, jak z lepszym to już nie była taka dobra, ale w MKt trochę nią grałem. A z bossów Kintaro :]