Odpowiedz do tematu
Jaką postać lubicie najbardziej?
Autor Wiadomość
yarosh 
Grafik

Wysłany: 20-12-2007, 17:53   

eddy :P

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)

Stifler 
Student

Wysłany: 22-12-2007, 02:16   

Jedyne co moge napisac to tylko T3.I tam tylko Ling. Lubie jej SS uniki itd. itp.ktos moze uwarzac to a kape ale nigdy w moim zamierzeniu nie mialy one za takowe sluzyc. Po prostu lubie gibkie kobitki:)

Schaiba 
Master

Wysłany: 21-01-2008, 10:39   

Nie wiem dlaczego, ale uwielbiam Yosha (bazuję tylko na T3). Być może dlatego, że jakoś najskuteczniej mi się nim gra. Dobre juggle, potrafi się leczyć no i... miecz, sporo unblocków. Pogo potrafi przykatować leżącego, a jak komuś chuchniesz... :D

Ad. urody, Julia ma zajebiste nogi, ładnie to wygląda jak jej taunta zrobi się ^^.
A pani moku... nie wiem, jakaś sztywna jest ;)

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.

Punker 
Beginner

Wysłany: 22-01-2008, 13:10   

Mi najbardziej podoba się Law. Ma fajne kombosy i takie coś że kręci się w powietrzu. Nie umiem powiedzieć jak to się robi ale to jedna z najskuteczniejszych kombo u niego.

A poza ty to lubię Yosha Paula i Heńka. I to tyle,

Blackbird 
Student

Wysłany: 28-01-2008, 11:09   

kręci się w powietrzu? tylko nie mów, że chodzi Ci o salto :)

Arris 
Grand Master
beep!beep!

Wysłany: 28-01-2008, 11:51   

no ja Christie (eddy tez) hwo i xiaoyu wkurza mnie jedyna postac Paul (chodzi o te jego kudły) >.< jest tragiczny jego styl walki tez mi sie nie podoba

darth_julitka 
Elite player

Wysłany: 13-02-2008, 21:08   

Kazek :D uwielbiam go za styl walki i ogolnie jako postać, prócz tego Lee oraz Law (salta rządza :D ) no i Jin ale tylko w T3, z babek to lubie Ling Xiaoyu i siostry Williams. Nie trawie za to Paula i Asuki, a Jun Kazamy to już szczerze nienawidze :P

krakers 
Beginner

Wysłany: 03-03-2008, 19:38   

Moja ulubiona postać to ogre ma fajne ciosy

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 27-03-2008, 22:25   

Dumian napisał/a:
Jaką postać uważacie za najlepszą i dlaczego? Która z kolei budzi w Was negatywne emocje? Co przeważyło: wygląd, styl walki, a może jeszcze coś innego?

Hwoarang - za styl walki, efektowność i relatywną złożoność a nie tylko dwa zagrania na krzyż.

Kazuya - za wavedash oraz trzaskanie swobodnych elektronów , jak to mawia mój dobry kolega. No i ten mroczny , wyjęty niemal z Castlevani design.

kemot722 
Grand Master
Smartfonowy gracz

Wysłany: 27-03-2008, 23:45   

Forest Law

Pierwszy raz go wybrałem tylko dlatego, że podobny do Bruce'a Lee ;) Poczułem w tej postaci lekkość w składaniu combosów/juggli, co sprawiło, że pokochałem tą postać. :D

Staram się jednak nie ograniczać do tej jednej postaci. Lubię też ćwiczyć Kinga, ale muszę więcej czasu mu poświęcić.
Szkoła Sztuk Walki RED DRAGON prowadzi treningi JEET KUNE DO (metoda walki Bruce'a Lee) w Warszawie, przy ul. Zawiszy 13, pn. i śr. 18:30. Zapraszamy!

s[h/z]inden 
Grand Master

PSN ID: sh-zinden
Zagram w: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Wysłany: 28-03-2008, 14:05   

jakimi postaciami gram?

od czasu t3, pamiętam, ze miom mainem była Nina, ale Paulem grało się o wiele łatwiej.
Do tej pory pamiętam tylko najprostszą składankę Niny, a Paul jest taki prostacki, że maskra... Dlatego w moich postaciach został :)

Teraz, może niespodzianka, kto z tutaj przyznał się, że lubi grać Ganryu?
Po kilku przegranych Paulem, jak biore tłuściocha, to przewaznie wygrywam :)

do lubianych postaci należą jeszcze King (jeden multiparts wykuty na blachę, ale do zabrania calego życa wystarcza ;P ), Mokujin (bo wybiera postac za mnie), Law, Asuka (bo w t2 zawziecie gralem Jun)...

Za to nie przepadam za Fengiem... Taka 'postać z dupy'... do tego działa jak skrzyżowanie Steve'a i Hwoaranga przeplatanego Eddy'm ;/.
Facet z umięśniną szczęką jest chorym topem i traci u mnie dużo xD
nudzą mnie też wszyscy państwo od 'mishima karate'... podobnie jak zreszta w SF, ryu i ken... takie standardy... standardy nie dla mnie.
Ostatnio zmieniony przez s[h/z]inden 28-03-2008, 20:50, w całości zmieniany 1 raz  

szyper 
Grand Master

Wysłany: 28-03-2008, 19:18   

1. Feng - jakoś tak czuje te jego wszystkie ciosy, zawsze wiem, co, kiedy, zrobić, sam nie wiem czemu :)
2. Bryan - postać, która najlepiej rozwija gracza. Potrzeba do niej manuala, ogólnie skilla i głównie pomysłu na grę, ale za to jak się potem odwdzięcza ^^
3. Devil Jin - najmocniej... tfu, najfajniejszy mishima. Taki sztywno stojący, trzaska te swoje EWGFy (jakoś mi się to podoba, w t6 jeszcze lepiej to zrobili).
4. Steve Koks - za to, że jest taki mocny i ofensywny.

Taki tam mały ranking :P

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 29-03-2008, 12:05   

Cytat:
Pierwszy raz go wybrałem tylko dlatego, że podobny do Bruce'a Lee ;) Poczułem w tej postaci lekkość w składaniu combosów/juggli, co sprawiło, że pokochałem tą postać.

Również go lubię. Wszak niemal każdy ma sentyment do legendarnego Brucea Lee.
A "Prawo" dopiero będzie kompletnym "Małym Smokiem" dopiero w T6.

Cytat:
Staram się jednak nie ograniczać do tej jednej postaci.

Pewnie. By gracz był przynajmniej niezły , musi mieć opanowaną każdą postać - wszak cóż z tego ,że będziemy mieli dobrego Kaza, jak nie popiszemy się znajomością Juli i ta byle customami nas ubije - a dwie swoje o wiele lepiej od pozostałych.

s[h/z]inden napisał/a:
do lubianych postaci należą jeszcze King (jeden multiparts wykuty na blachę, ale do zabrania calego życa wystarcza ;P )

No jak ktoś nie potrafi się wyrywać z tego to .... problem.

szyper napisał/a:
1. Feng - jakoś tak czuje te jego wszystkie ciosy, zawsze wiem, co, kiedy, zrobić, sam nie wiem czemu :)
2. Bryan - postać, która najlepiej rozwija gracza. Potrzeba do niej manuala, ogólnie skilla i głównie pomysłu na grę, ale za to jak się potem odwdzięcza ^^
3. Devil Jin - najmocniej... tfu, najfajniejszy mishima. Taki sztywno stojący, trzaska te swoje EWGFy (jakoś mi się to podoba, w t6 jeszcze lepiej to zrobili).
4. Steve Koks - za to, że jest taki mocny i ofensywny.

Taki tam mały ranking :P

Same top tiery. Nie ma co, ambitnie szyper :)

szyper 
Grand Master

Wysłany: 29-03-2008, 14:07   

sylwan, a co za roznica w DR czy toptiery? jeszcze zalezy jak nimi grasz a na wysokim poziomie ranking nie jest wazny. Turniejowo gram tylko fengiem. nie obrazajac Cie, sadze ze moglbym kazda postacia z Toba zagrac na poziomie, ale wymienilem moje ulubione.
BTW Ciezko uznac w DR Steva czy Fenga za jakis mega mocarzy, a juz na pewno Bryan nie jest topem (nie mowie o KneeBryan, to jest wyjatek :D )

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 29-03-2008, 14:17   

szyper napisał/a:
jeszcze zalezy jak nimi grasz a na wysokim poziomie ranking nie jest wazny.

Hwoarang MDJ'a ubił by pewnie Europejską czołówkę topów. Ale już np. dobra Asuka vs dobry Steven to już ból.

Ongiś na jednym z turniejów grałem kilkanaście walk z pewnym moim dobrym znajomym , którego nic niech będzie tajemnica - pozdrowienia Asuki Rumun ^^'

Wszyscy bardzo chwalą jego Asukę i faktycznie, ma ja znakomitą. Niemal nigdy nie blokuje nisko. Low parry i bolesna kara. Niemal wszystko na low mi zbijał.

Mój Hwo vs jego Asuka i było mniej więcej po równo.
Gdy wziąłem Bryana to już w walkach bodaj 4-1 dla mnie.
A gdy zabrałem się za Fenga rundy nie wygrał, a przecież przy Fengu nawet 1/4 nie spędziłem tyle co przy Hworrym. A co taką Asuką mógł mi zrobić? Nie wiele.

szyper napisał/a:
BTW Ciezko uznac w DR Steva czy Fenga za jakis mega mocarzy, a juz na pewno Bryan nie jest topem (nie mowie o KneeBryan, to jest wyjatek :D )

W T DR a i owszem.