Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
TK3O Christmas Cup 2k6
Autor Wiadomość
-=MASTA=- 
Elite player

Wysłany: 28-12-2006, 13:06   

-=MASTA=- 5 : 0 Adis

TomU 
Elite player

Wysłany: 29-12-2006, 11:05   

No i wkoncu rozegralismy
Goken 5 : 0 Kubasz
:]

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 29-12-2006, 17:36   

Dumian 5 : 1 Krelian
Kaillera P2P Client

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 29-12-2006, 18:52   

czytac pierwszy post

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Dumian 
Administrator

Wysłany: 30-12-2006, 02:01   

[Hwo, Law, Nina] Dumian 5 : 3 Goken [Xiaoyu]

Nie wypada przy tej walce pozostawić samego "bezpciowego" wyniku bo pojedynek był naprawde świetny, dla takich warto grać w Tekkena ;-)
Cieżka walka, rundy niejednokotnie kończyły się "na żyletkach". Świetna Xiao Goken, taka prowokatorka, skubie lowami a jak przyjdzie co do czego i sie człowiek schyli to leci wybitka. Procz tego uchyla się przed czym się tylko da, cieżko wbić się w customy, było ostro, pozdro i do następnego razu :ok:

PS. Myśle, że na tym etapie rozgrywek warto byłoby zostawić jakiś komentarz lub małe sprawozdanie z walki. Było już tak po pólfinale i finale Dismaster Cup i myślę, że to dobry pomysł poza tym na pewno urozmiaci turnieje. W końcu w walkach liczy się coś więcej niż sam wynik ;)
Kaillera P2P Client

Ren 
Friend

PSN ID: RenPL
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 30-12-2006, 02:31   

[Eddy] Ren 3:5 Czit [Xiao, Heniek, Law, Paul, Hwoarang]

Czit nigdy nie grał z moim edkiem więc postawiłem na atak. Ciągłe wymianki, ataki z dystansu i zmiany pozycji przynosiły całkiem niezły rezultat :) . Nie było łatwo, wiele walk kończyło się wynikiem 3:2 w rundach. Czit żonglował postaciami choć ostatecznie to jego główna postać czyli xiaoyu przyniosła mu zwycięstwo. Trzeba go pochwalić za dobrą w defensywie z umiejętnym przejściem do ataku. Myśle ze cos wyniose z tych pojedynkow z xiao. Dzięki Czit, mam nadzieje ze przy następnych turniejach walki będą rownie zacięte ;) .

TomU 
Elite player

Wysłany: 30-12-2006, 09:56   

Dumian napisał/a:
Cieżka walka, rundy niejednokotnie kończyły się "na żyletkach". Świetna Xiao Goken, taka prowokatorka, skubie lowami a jak przyjdzie co do czego i sie człowiek schyli to leci wybitka. Procz tego uchyla się przed czym się tylko da, cieżko wbić się w customy, było ostro, pozdro i do następnego razu

Dzieki Dzikei Dumian takie slowa mnie tylko nakrecą.Walki byly naprawde zajebiscie emocjonujace .Adrenalinka Emocje I Like That :D :D .Ale nie martw sie Dumian Ogram sie na postacie na jakie nie umiem grac np Hwo Law i wiele innych no i jeszcze jedna nie przespana noc z Xiao w practice i bedzie Git.Do nastepnego :]

kubasz 
Student

Wysłany: 30-12-2006, 12:07   

Ja wychodze teraz do pracy , będę po 22.30.

KRELIAN 
Junior Admin

Wysłany: 30-12-2006, 15:58   

Krelian 5 : 2 Adam
(lei,paul,law) - (heniek,xiao,nina)
pomysl z opisywaniem walk ok wiec i ja sie wyprodukuje

ze swoim przeciwnikiem gralem pierwszy raz takze niewiele moge powiedziec o jego grze . ze swojej strony chce tylko dodac ze wrocilem do klawy bo wczoraj moj pad rozlecial sie chyba na dobre (w trakcie proby zrobienia ewgfa jak gralem z Dumianem) :/ stad musialem siegnac po ambitnego pawla , ok wracam do reanimacji ;)

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Dumian 
Administrator

Wysłany: 30-12-2006, 20:03   

Info od Kreliana: Czas na dokończenie pojedynków w tej fazie DE do jutra, popołudniu zostaną podane kolejne pary w drabinkach.
Kaillera P2P Client

TomU 
Elite player

Wysłany: 30-12-2006, 20:30   

Dumian napisał/a:
Info od Kreliana: Czas na dokończenie pojedynków w tej fazie DE do jutra, popołudniu zostaną podane kolejne pary w drabinkach.

Nie moge sie doczekać :] :D

Dismaster 
Grand Master

Wysłany: 30-12-2006, 23:04   

Walkower :(
MASTA 5:0 Dismaster

Co tu duzo pisac pad juz po poludniu przestal dzialac jak nalezy przyczyna jest peknieta gumka od krzyzaka :( a nie chcialem grac w takich warunkach bo moj Jin ciagle by skakal :/ a to napsulo by mi tylko krwi a o jakiej kolwiek konkurecji dla Masta nie ma co mowic. Postaram sie skombinowac pada aby dokonczyc turniej jak mi sie nie uda bede musial zrezygnowac :( a tego nie chce...

PS: Niech to bedzie dla was przestroga nie kupuje sie pada za 8 zl nowka :)

-=MASTA=- 
Elite player

Wysłany: 30-12-2006, 23:30   

Potwierdzam relacje Dismastera. Jego Jin skakał jak szalony kiedy zagralismy pierwszą rundę. Nie dziwie mu sie, bo tak sie nie da grać. Współczuje i mam nadzieje, że przed nastepna walką skombiunuje sobie pada albo dobre gumki do niego. Szkoda by było odpaść z turnieju w tak pechowych okolicznościach. Powodzenia i trzymam kciuki. Żałuje, że nie udało nam sie zagrać, bo lubie grać z Disem :P

AK 
Grand Master
Dashman

P2P Mode: Client only
Wysłany: 31-12-2006, 00:51   

ja juz nie mam cierpliwosci do tego tura....

Yamada (30-12-2006 13:32)
jest sprawa - najwczesniej moge zagrac jutro ok 16
mam czas od 16-18
ew w nowym roku juz
Yamada (30-12-2006 13:33)
praca a reszta czasu to sen wiec sam wiesz
wlasnie ide spac
od 1go powinienem miec ze 2-3 dni wolnego wiec bedzie luz
Adrian good (30-12-2006 14:38)
oki ja moge dzisiaj grac miedzy 16 a 18 wiec bedzie dobrze

czekałem 2h na niego...nie pojawil sie i wali mnie to ze nie mogł bo pracuje itp pisze ze ma byc wtedy i wtedy a go nie ma...
ja bylem dostepny CODZIENNIE przez okres trwania tego tura!! ale moj czas sie konczy a własciwie juz sie skonczyl bo mial byc to turniej swiateczny i na taki tez sie zapisalem!!
i nie siedzialem codziennie dlatego ze jestem maniakiem bo gram raz na tydzien a nawet miesiac ostatnimi czasy ale dlatego ze chcialem byc wporzadku!! wiecej nie mam zamiaru nikogo prosic o to zeby zagral! teraz to Wy bedziecie pytac mnie czy jestem bo to juz jest do ch**a nie podobne! Krelian to juz chyba zwatpił i zastanawia sie po co sie w to mieszał bo na pierwszej stronie nawet nie ma wynikow wpisanych sprzed dwoch dni.
a zreszta po co ja tu się produkuje jak i tam to spłynie po wszystkich :kwasny:

KRELIAN 
Junior Admin

Wysłany: 31-12-2006, 05:07   

caly myk polega na tym ze ja nie zwatpilem. sledze wszystko na biezaco. nie bylo mnie wczesniej dlatego powiedzilem Dumianowi zeby przedluzyl czas - przedluzyl dokladnie dla walki Yamada vs Adriankiller . od Yamady tez dostalem info wczesniej ze moze rozegrac ta walke dopiero jutro. skoro jednak Adrian przedstawil tego loga i Yamada jak sam pisze nie stawil sie w wyznaczonym czasie to sprawa jest dla mnie jasna

Yamada 0: 5 Adriankiller

i jeszcze jedno : kilka osob zarzuca mi pewne sprawy odnosnie organizacji tego turnieju . jako ze nie zamierzam odpowiadac kazdemu z osobna powiem tylko jedno : wszystko w swoim czasie :)

a co do aktualizowania wynikow - od samego poczatku turnieju aktualizuje je zawsze Z CHWILA ROZEGRANIA WSZYSTKICH WALK W DANYM PRZEDZIALE CZASU - to rowniez ma niemaly wplyw na aktualizacje tabel i terminarzu rozgrywek . a ze dany przedzial czasu zostaje naruszony to spogladnijcie na dane walki i wyciagnijcie wnioski czyja tak naprawde to wina :) ah no i oczywiscie to ze ja do tego podchodze spokojnie nie znaczy ze dane osoby moga to wykorzystac - konsekwencje zostana wyciagniete rowniez w swoim czasie :)

stay tuned :)

ps . wyobrazcie sobie ze wlasnie wrocilem z imprezy a jednak nie poszedlem od razu spac tylko zagladnalem co sie tu dzieje , kurcze chyba faktycznie mi zalezy na tym turze :D

aktualizacja pozniej :)