TK3O Christmas Cup 2k6

Archiwum zakończonych turniejów.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: KRELIAN »

jeszcze zadna para nie rozegrala swojego meczu takze chcac / niechcac przedluzam termin do jutra do 24 , a pozniej banuje kazdego lacznie ze mna ( a co :D )
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: czit »

(xiao) czit 5:3 Dismaster (jin)
zaczęło sie od pewnego 0:1 dla Disa, w ogóle jego jin jest jakiś taki niekonwencjonalny że aż byłem w lekkim szoku ,do tego moja kapa nie działała na niego :D, powiedziałem sobie "nie no |<urvva ledwie co wróciłem z egzaminu a tu znowu trzeba bedzie sie pocić umysłowo wrr" kilka wyciągniętych wniosków i jakimś fuxem wyrównałem na 1:1 (każda rundka zdobywana przeze mnie kończyła sie na żyletkach), kolejna walka to pewne 2 rundy Disa ale wtedy coś mnie natchnęło i ostatecznie wygralem kolejną walke (znowu każda rundka na żyletkach), potem miałem wrażenie że Dis sie podłamał więc wykorzystałem sytuacje i szybko z 2:1 zrobiło sie 3:1 dla mnie. Dis wziął sie w garść i błyskawicznie zdobył 2 pewne walki przez co zrobiło sie 3:3 i obie strony zaczęły srać po gaciach . Wykazując ogrom cierpliwości (jak nigdy:P) zacząłem cośtam mieszać moją panienką co w efekcie zaowocowało moją kolejną wygraną (znowu na żyletkach :P ),więc było już 4:3 , wygralem potem 2 rundy i za wcześnie sie odprężyłem co zaowocowało 2 straconymi rundami , ostatnia skończyła sie ... no a jakże mogło by być inaczej... ...na żyletkach :) : Dis wykazał sie słabymi umiejętnościami wytyczania współrzędnych geograficznych przez co źle odmierzony dystans spowodował że zamiast mnie trafić counter hitem poprostu wchłonął mój decydujący cios , ostatecznie 5:3 ,należy sie uznanie dla przeciwnika za kreatywne stawienie oporu :) sporo sie wynosi po takich walkach , dżem kuje za uwage
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: Dismaster »

Fiu fiu! ... powiedzialby wrobelek elemelek mogac obejzec ta walke... :) Juz dawno nie mialem takiej dozy emocji do tej pory czuje lekkie poddenrwowanie. Sam sie zdziwielm ze potrafie tyle ugrac Czitowi bo tradycja mowi ze zawsze w turniejach odpadam dzieki niemu ;) (no moze nie zawsze ale chyba pare razy juz tak bylo) ogolnie jestem zadowolony z wyniku co prawda mialem wielkie szanse na wyrownanie no ale dobrze jest jak jest.

Dla mnnie turniej sie juz skonczyl i z tego miejsca chcialem podziekowac organizatorowi za dostarczeni mi takiej frajdy z udzialem honmarowiczow podczas turniejowych rozgrywek pozdrawiam wszystkich uczestnikow i zycze powodzenia :)

Dziekuje
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: Dumian »

[Hwo, Law, Nina] Dumian 5 : 1 MASTA [Heihachi]

Z powodu problemów technicznych walka toczona w dwóch etapach. Pierwszy (wczoraj) zakończony wynikiem 2:1 na moją korzyść i drugi (dzisiaj), czyli dokończenie i 3:0. W sumie pierwszy raz nie wiem za bardzo co tu ciekawego napisać.
MASTA, swietny zawodnik, dzisiaj jakoś bez "tego czegoś" co zwykle sprawiało mi sporą trudność na sparingach i czego się obawiałem przed walką.

To był mój już przedostatni pojedynek w tym turnieju. Czekam na drugiego finalistę a tymczasem powodzenia MASTA, być może jeszcze się spotkamy w tym turnieju :)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: -=MASTA=- »

Nie ma się co tłumaczyć. Dumian jak zwykle okazał sie lepszy. Walki jak dla mnie były emocjonujące, przynajmniej te pierwsze kończące sie w rundach "na żyletkach". Poźniej kiedy "TK3 Online Champ" wybrał Lawa i Hwo nerwy zjadły mnie do reszty, kapiłem niemiłośiernie swoim Dziadem i nie umiałem sobie poradzić z nacierającymi punchami ;). Brak ogrania na postać też zrobił swoje. Dumian natomiast w sparringach ograł sie na Heihachiego. Może jeszcze nie wszystko stracone i spotkamy sie z Dumianem w finale. Jeśli nie, to i tak jestem zadowolony ze swojego występu w turnieju, który był moim pierwszym Online'owym[, i zapewne nie ostatnim :)] od kąd pojawiłem na Honmaru we Wrześniu. Pozdrawiam najlepszego gracza T3 online ;) i resztę osób uczestniczących w turnieju. Do zobaczenia na polu walki :D;)
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: Yamada »

Mam problem z skontaktowaniem się z Gokenem :/ .
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: KRELIAN »

tak sie sklada ze to jutra jestem uziemiony innymi sprawami ktore wyszly nagle i niezaleznie odemnie i zaraz mnie nie bedzie . jesli do jutra (ok 16-17 bo wtedy wracam do brzegu) zostana rozegrane wszystkie walki procz mojej i AK to wtedy Adrian przechodzi . zdecydowalem sie na to bo musze byc konsekwentny a i chce dac powod do radosci kilku osobom ktorym nie podobal sie moj sposob prowadzenia tura - org jak zwykle prawie zawsze ma racje :)


ale pamietajcie ze jak do jutra tu bedzie zastoj to wlaczam System Id
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: TomU »

Kurczaki Moje drogi z Yamada Krzyzuja sie :/ Wciaz sie mijamy :/

[ Dodano: 07-01-2007, 01:36 ]
A jednak udalo sie rozegrac :D
Goken 5 : 2 Yamada :]
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: KRELIAN »

Adriankiller 5 : 0 Krelian (walkower)

zgodnie z obietnica dotrzymuje slowa . sory AK ale nie dalem rady z przyczyn niezaleznych.

aktualizacja w pierwszym poscie
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: AK »

:( mi też bardzo przykro robiłem co mogłem żebyśmy zagrali,jezdzilem po ludziach na inny net ale tez nam sie nie udalo zagrac :( nie cieszy mnie przechodzenie w ten sposob dalej :( w nastepnej walce postaram sie pokazac ze nie jestem tak wysoko z przypadku i przez walkorery :kwasny: chociaz mysle ze po dotychczasowym przebiegu turnieju(grupy walka z Dumianem) udowodnilem ze jestem w scislej czolowce moge grac z kazdym jak rowny z rownym, bo i przecierz nie gram w tekkena od wczoraj...
szykuj sie Goken musimy se ustawic i zgrać dobrze bo ja musze pojechać do Siostry na Neostrade bo w akademiku warunki bedą krzywdzace dla nas obu,damy rade!

EDIT : ustawilismy sie na wtorek wieczorem bede wtedy na neo...

EDIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ustawilismy sie na dzisiaj miedzy 16 a 19 !!! nie ma go ja specjalnie godzine mks sie tluke w jedna strone zeby na neo zagrac a Gokena nie ma !!! teraz to ja nie wiem kiedy bede prawdopodobnie w piatek bo sesja się zbliza na uczelni a ja mam straszne plecy...prawdopodobnie bede najwczesniej w piatek !!!
prosze o przedluzenie terminu bo nie mam zamiaru wygrac tego walkowerem!!!
no nic wracam do akademika :/
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: TomU »

Mam nadzieje ze Krelian mzie zrozumie ale wtedy naprawde nie moglem sie stawic byla to sytuacja niezalezna odemnie.
Mam nadzieje ze dzis z ArdianemKillerem zagramy.
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: Dumian »

Teraz już nie ma terminów i walkowerów:
KRELIAN pisze:tym razem juz nie wyznaczam czasu , wygrani z DP graja ze soba a pozniej final
Tak więc grać, grać, czekam na przeciwnika ;]
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: czit »

masta sie nie odzywa w ogole :P (sen zimowy czy co ? )
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: AK »

z Gokenem zagramy jutro na 100% dopiero przyjechałem i zle sie czuje ide spac
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: KRELIAN »

az strach pomyslec ile ten turniej by trwal gdybym wczesniej nie narzucal ludziom terminow , ale jak wiadomo org ma prawie zawsze racje :oczami:
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”