Odpowiedz do tematu
Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?
Autor Wiadomość
Hakuzaijo 
Master

Wysłany: 07-03-2007, 08:18   

Byl to bodajże lipiec. Kumpel pożyczyl od kuzyna szaraczka. Ja ofkoz wtrynilem mu się do mieszkania i z szarmanckim uśmiechem zadalem pytanie ,,co to kuna jest?" To co potem sie dzialo to już tylko wspomnienie :) Nie bylo sily żebym nie zakupil szaraczka (zwlaszcza po obczajenie tekkena 3). Kilka miesięcy później bylem szczęsliwym posiadaczem konsoli.
Parę lat dziwnie mi minęlo :) ja zaś dziękuje Bogu, że wtedy kazal mi iść do kumpla w odwiedziny.
Oczywiście należy wspomnieć o pewnym ,,bożyszczu nastolatek"" (hehe, to bylo dobre), ktorego poznalem dzięki forum Psx Extreme'a (tak, tak K' - to o Tobie). Jego PS2 + moja pasja grania + jego pasja grania = Tekken 4ever.
(Sorry za to l, klawiatura się zrąbala :) )

Raven 
Beginner

Wysłany: 28-03-2007, 19:52   

Kiedyś, kiedyś, kiedyś... Kiedy sąsiedzi dostali Play Station, a potem grę... I drugiego pada... Pięć osób zbierało się, by tłuc się i śmiać z różnych dziwnych ruchów... Poezja... :)

Karington 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 30-06-2007, 00:54   

wakacje ----> morze-> salon gier --> TEKKEN :) ---> dom --> allegro--> psx--> tekken :)

Holydick 
Beginner

Wysłany: 02-07-2007, 00:27   

Kiedy miałem 6 lat dostałem pod choinkę PSX'a z drugim Tekkenem. Z racji wieku grałem Angel'em i nonstop tylko ten jego laser na R1 wchodził;]

Hworang 
Użytkownik

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 03-07-2007, 10:26   

Zaczęlo sie gdy mialem 7 lat u wujka grałem na playstation. Potem kupił tk 3 i zacząłem w to grac przeszłem raz drógi trzeci przeszłem całą gre . Potem wuja sprzedał konsole i teraz niedawno dowiedziałem sie o tym ze jest na kompa od razu sciągłem i gram .

PWS 
Beginner

Wysłany: 10-07-2007, 15:19   

W wieku 7 lat dostalem PSX i Tekken byl pierwsza moja gra... A w ogole wczesniej to sie zagrywalem u wujka demem gdzie byl tylko eddy i xiao chyba... No pierwszy raz przeszedlem eddym tylko jednym ciosem
Eh piekne czasy

"Do you talking to me?"

Chinczyk 
Elite player

Wysłany: 13-07-2007, 02:19   

Tak sobie przeczytalem caly ten teamat i 99% grala juz od tekkena 2.
Ja nic ciekawego napisac nie moge bo zaczolem grac rowno rok temu jak zobaczylem w PSX Extreme ze ma sie odbyc turniej ES odrazu w ten sam dzien kupilem tekkena i zaczolem trenowac.Gralem z kolegami z osiela i nie mialem problemu z wygrywaniem myslalem ze jestem super tekken playerem, pojechalem na ES gdzie dostalem lomot i wtedy zaczolem grac juz bardziej na powazne.A od 3 miesiecy gram w 3 online ;)

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 14-07-2007, 15:22   

Chinczyk napisał/a:
Gralem z kolegami z osiela i nie mialem problemu z wygrywaniem myslalem ze jestem super tekken playerem, pojechalem na ES gdzie dostalem lomot;)

u mnie bylo wrecz odwrotnie bo zaczynalem grac z ludzmi ktorzy bujali sie juz wtedy po turach i kiedy pojechalem na swoj pierwszy myslalem ze nie wyjde z grupy bo pewnie tam jezdza sami mastodonci ... ehhh te mlodziencze lata ;)

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

ślimak 
Master of the Shakers

Wysłany: 27-07-2007, 00:05   

Ja zacząłem jak prawie wszyscy od tekkena2 na automatach Na początku byłem najsłabszy z paczki która non stop była przy automacie z tekkkenem 2 Aż w końcu nadszedł ten dzień wigilia i pod choinką piękny psx i dwie gry tekken 3 i jakiś need for speed od razu tekken i się zaczeło co dzień w tekkena po i dwóch tygodniach grania przychodzę do salonu gier i wszyscy pokonani byłem najlepszy (jak się okazało do czasu) Kilka lat królowania zakończyło się tragedią konsola odmówiła posłuszeństwa Po roku kupiłem kompa i zapomniałem o tekkenie do czasu gdy przez przypadkiem trafiłem na stronę honmaru i od tej pory gram t3 online Powrót do świetności potrwa
PS. Na razie prawie wszyscy mnie kopią jak chcą

danielmarley 
Elite player

Wysłany: 27-07-2007, 19:20   

Wszystko zaczęło się na automatach i granie w Tekkena i T2 bo w salonie były obydwa, oczywiście więcej grałem z kolesiami na T2, pamiętam jak zrobienie elektryka było dla mnie wyzwaniem hehe stare czasy :)

kubasz 
Student

Wysłany: 27-07-2007, 19:47   

Automaty .... i nie tylko Tekken :)
Dla tych , którzy sie rozwijają, jest wieczność.
Rober A.Monroe Dalekie podróże .

Lianne 
Beginner

Wysłany: 28-07-2007, 13:38   

A ja kiedyś pojechałam w góry z rodziną znajomego mojego ojca. Ja miałam 11 chyba lat, a najmłodszy syn zaprzyjaźnionej rodziny chyba 8:D
Nałogowo grał w tekkena, w góry wziął konsolę ;]
Oczywiście wtedy nie wiedziałam, jak co się robi, nie miałam pojęcia, który przycisk to noga, który ręka:D
ale już wtedy spodobała mi się ta gra;]
A jakieś dwa-trzy tygodnie temu kumpel przesłał mi linka, żebym ściągnęła sobie emulator. No i, jak widać, na razie nie zamierzam kończyć z tą boską grą... ^^

[ Dodano: 28-07-2007, 13:39 ]
Btw... Ślimak, faktycznie jesteś kiepski;p

Kur... klikam. :/

Blackbird 
Student

Wysłany: 25-08-2007, 23:47   

w salonie w pewnej turystycznej miejscowosci nad jeziorem, a jakzeby inaczej
yy mialem 9 lat (?)

strasznie lamiłem :D jak kazy szanujacy sie n00b lubilem Ediego Korbola na ktorego nie moge teraz patrzec

a i kaleczylem dosc czesto Jina

najczesciej wybieralo sie jednak Henia, bo jego cudowny cios b+2 pozwalal przejsc arcadea z zamknietymi oczami i uszami

Te'qu 
Beginner

Wysłany: 26-08-2007, 02:12   

ehm wczoraj.... ;d

Blackbird 
Student

Wysłany: 26-08-2007, 11:04   

Cytat:
ehm wczoraj.... ;d

nie rozumiem aluzji jesli to do mnie :)