Odpowiedz do tematu
Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?
Autor Wiadomość
yarosh 
Grafik

Wysłany: 26-08-2007, 11:13   

Blackbird napisał/a:
strasznie lamiłem :D jak kazy szanujacy sie n00b lubilem Ediego Korbola na ktorego nie moge teraz patrzec

ja tam dalej go lubię szkoda ze za ciężko coś ugrać z lepszymi zawodnikami ale od czego jest lei :]

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)

Hworuś 
Student

Wysłany: 26-08-2007, 16:02   

Ja kiedy miałem z 8 lat w familly parku na utomatach prałem róznych Jina Yoshiego i tych najlepszych ;)

yarosh 
Grafik

Wysłany: 26-08-2007, 16:13   

Hworuś napisał/a:
Ja kiedy miałem z 8 lat w familly parku na utomatach prałem róznych Jina Yoshiego i tych najlepszych ;)
ale chyba chodzi ci o postacie a nie sterujących nimi graczy jakby co to zawsze chętny jestem na małe batelki eddy vs eddy sorki za offt

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)

Młody 
Student

GamerTag: MichenDG
Zagram w: TTT2, MK9
Wysłany: 27-08-2007, 09:07   

Pierwszy raz zagrałem na automatach w Tekkena 2. Pamiętam, że głównie grałem Paulem (deadfist i kosa-łokieć ;P ) i był moim topem do czasu T3 gdzie pojawiła się Xiaoyu, choć Phoenixem dalej lubię popykać.

"Nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie trudne do wykonania."

Te'qu 
Beginner

Wysłany: 27-08-2007, 13:51   

Blackbird ja od 3dni gram w tekkena o to mi chodzilo :D

Bury 
Grand Master
f,N,d,d/f~f,N..5/sek

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Tekken 3. TTT.Q3A
Wysłany: 01-09-2007, 19:54   

Ja pierwszy raz gralem w Tekkena 2 w wypozyczalni kaset VHS :) stal 1 automat ,zeby mozna bylo zagrac to sie stalo dluuuuuugo w kolejce :) a w dodatku ze bylem smarkacz to mnie zawsze starsi gonili :( :(

Vader171 
Beginner

Wysłany: 17-05-2008, 10:56   

Moja przygoda z Tekkenem zaczeła sie bardzo dawno w czasach PSX i TK3. Ale niestety PSX był pożyczony i tak sie rozstałem z TK. Jakiś rok temu byłem na biwaku w Górach i tam odwiedziłem salon gier gdy zobaczyłem w środku TK3 i TTT to szczęka mi opadła :szok: . Po powrocie z biwaku przypadkiem odwiedziłem sklep z gierkami no i zobaczyłem TK5, niemogłem sie oprzeć :)

Angela 
Student

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 18-05-2008, 13:47   

ja grałam w Tekkena 3 parę lat temu i fajne nawet było

NoobLX 
Beginner

Wysłany: 12-06-2008, 15:34   

Za czasów gimnazjum czyli jakieś 7 lat temu pożyczyłem od kumpla konsolke i gry a wśród nich był TK3 :D Niestety, cieszyłem się nim tylko 3 dni ;( po 3 latach znalazłem emulator i miałem kompa na którym to nawet działało;) jednak gra z CPU nie była zbyt ciekawa. No i niecały rok temu nadeszła era netu, znalazło się honmaru, nareszcie :D

Schaiba 
Master

Wysłany: 12-06-2008, 16:54   

Jeszcze tu nie pisałem?
Moja przygoda z Tekkenem była pełna nieświadomości i młodzieńczej głupoty ^^. Otóż pamiętam jak w zamierzchłej przeszłości zwanej podstawówką chodziłem do kumpla potyrać na szaraku =]. Widziałem tego Tekkena, ale wcale mi się nie podobało, że kumpel mnie tak okrutnie prał =| Dlatego wolałem bodajże Vigilante 8 : 2nd offence. Innych grzechów nie pamiętam ;)
Minęło parę lat.
Potem z ciekawości i nudów bawiłem się w gierki na emulatorze psa. Tekken? A niechże z nudów sprawdzę. Zakochałem się ;D. Moja poczatkowa faza gry w T3 opierała się na KING KING KING, a w przerwach KING! Dobre pół roku prałem CPU, ale zaczęło się mi to nudzić. I w chwili gdy już miałem zerwać z Tekkenem dostałem wiadomość na wspaniałym serwisie epuls.pl od pana "Mucha_ziom" znanego dziś jako "Mr_editor" (chyba nic nie pokręciłem?) czy jestem na Honmaru. I kierowany złotą myślą (WTF?) gram tu oto już prawie 2,5 roku (mało chyba).

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.

Ysuki 
Beginner

Wysłany: 02-07-2008, 07:49   

Ja zaczełam grać dopiero dwa lata temu grałam w teken 3 ,4 ,5 i w 5 dr. :) :] :P :)

Cinek 
Beginner

Wysłany: 09-07-2008, 21:19   

tekken 3 na szaraku ... bodajze 9 lat temu ;D;D

Kipa 
Użytkownik

Wysłany: 20-07-2008, 07:29   Ech

Moja historia zaczęła się jak 8 lat temu brat pożyczył od swojego kolegi PSX i tekkena tylko nie pamiętam którą część grałem cały czas teraz mam własne PS2 i Własnego tekkena 5

Arris 
Grand Master
beep!beep!

Wysłany: 20-07-2008, 10:51   

hmmm...pierwsza przygoda z tekkenem dziala sie gdy mialem ok. 10 lat...nie pamietam dobrze wchodze do salonu gier we wrocku (korona rulez ;] ) byla wtedy wycieczka szkolna o ile sie nie myle patrze...ciekawy automat tekkena 4 i jako jedyny fan bijatyk zlotoweczka i jedziemy z koksem...instynktownie wybralem Krysie...i od tamtej pory zakochalem sie w tej grze x]

Feudaliz 
Użytkownik

Wysłany: 25-07-2008, 23:27   

Ja zacząłem grać w tekkena tak już bardziej na poważnie gdzieś od hmm.. 2-3 miesięcy :P
Teraz gram tylko w 3 ale nie długo kupuje sobie ps2 to bd miał od razu 5 :D